UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
slēdži
Autors: SANTA.G ()
Datums: 12/08/2008 22:45

VAI IR TĀDI DIVPOLU vai trīspolu PĀRSLĒDŽI? un kur tos meklēt? un vai ir dimējoši slēdži kas pilda arī pārslēdža funkcijas?

Re: slēdži
Autors: aaaa ()
Datums: 12/08/2008 23:50

Sledzi ir pilnigi jebkadi dabonami. Itka skaitas, ka labaka marka, ko LV tirgo ir Berker firmas. Viss Made in Germany, tocno vinus tirgo Jauda, drosi, ka ir ari citos veikalos. Loti kvalitativi un sortiments ir loti plass.

Re: slēdži
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 13/08/2008 08:52

Ja ar trīspolu pārslēdzi domāji pārslēdzi ar trīs taustiņiem, kas darbina 3 atsevišķas grupas, tad tādu es neesmu manījis, bet pārējie ir sastopami.

ja runājam par poliem kā tādiem, tad 2 un 3 polu pārslēdži ir tie paši vecie labie paketnieki, ko izmantoja padumjo laiku 70to-80to gadu celtajās mājās pirms skaitītāja. 3 poli attiecīgi būs 3f paketnieks. Un par vairākpolu slēdzi sauc tādu, ar kura vienu taustiņu var darbināt attiecīgi tik grupas vienlaicīgi cik ir polu skaits.

Re: slēdži
Autors: Juris_F ()
Datums: 13/08/2008 09:08

Te paketnieks toč nav domāts. Slēdzi toč esmu redzējis un licis, kam ir trīs poli (taustiņi). Par pārslēdzi nezinu.

Re: slēdži
Autors: v_t ()
Datums: 13/08/2008 10:45

divpolu pārslēdži ir. trijnieki nab redzēti. īstenībā, grūti izdomāt tādam pielietojumu.

Re: slēdži
Autors: gandrīzelektriķis ()
Datums: 13/08/2008 11:14

nu ja baigi vajag ,var jau arī uztaisīt trīspolu pārslēdzi,vienīgi kombinācijā ar impulsa releju.

Re: slēdži
Autors: Juris_F ()
Datums: 13/08/2008 12:52

Nu jā, tad jau vajag pogas, bet atkal, vai ir trīs pogas vienā korpusā?

Re: slēdži
Autors: gandrīzelektriķis ()
Datums: 13/08/2008 14:25

bija kaut kādas firmas slēdži,kuros var salikt atsperes un viss kārtībā.vismaz dubultniekus esmu kombinējis,tad varbūt var arī3.

Re: slēdži
Autors: SANTA.G ()
Datums: 15/08/2008 16:27

PALDIES puiši par atbildēm bet tā ari nesapratu vai ir divpolu pārslēdži vai nav? skaidrs man ir ka trispola pārslēdži nav izgudroti,ja?!:) JĀ Māri es biju domājusi pārslēdzi ar trim darbināmām grupām.t.i. tā lai ar diviem trispola pārslēdžiem varētu darbināt un ieslēgt trīs apgaismojuma grupas!

Re: slēdži
Autors: SANTA.G ()
Datums: 15/08/2008 16:27

PALDIES puiši par atbildēm bet tā ari nesapratu vai ir divpolu pārslēdži vai nav? skaidrs man ir ka trispola pārslēdži nav izgudroti,ja?!:) JĀ Māri es biju domājusi pārslēdzi ar trim darbināmām grupām.t.i. tā lai ar diviem trispola pārslēdžiem varētu darbināt un ieslēgt trīs apgaismojuma grupas!

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  ********   ******   **        
 ***   **  **        **        **    **  **    **  
 ****  **  **        **        **        **    **  
 ** ** **  ******    ******    **        **    **  
 **  ****  **        **        **        ********* 
 **   ***  **        **        **    **        **  
 **    **  ********  ********   ******         **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727