UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: neizdevies urbums kā aizplombēt
Autors: Ambrosio ()
Datums: 01/09/2008 20:13

Izskatās, ka ar Lobanova firma, lai gan tā ir veca un ar "pieredzi", labāk nesaistīties. Tā firma, kas man urba dziļurbumu, teica, ka viņi esot labojušu vairākas Lobanova urbšanas kļūdas. Kaimiņš arī saka, ka divos urbumos apčakarējuši. Plus vēl tas, ka arī šeit saka, ka strādā nekvalitatīvi, liek izdarīt nepatīkamus secinājumus. Sasteidz, nokāš piķi un tju-tjū.

Es gan pats pie viņiem 6m ģeoloģijas urbumu pasūtīju. Man it kā nevajadzēja oficiāli reģistrētu, tikai lai saprastu, kas tur ir, bet nu iedeva ar roku rakstītu papīrīti puslatviskā valodā (un kļūdījās ar gruntsūdens līmeni) :) Laikam jāsaka, par laimi, urbumu uztaisīja cita firma, lai gan Lobanovs bija viens no kandidātiem.

Ja tomēr kāds grib ar Lobanovu sadarboties, tad tikai ar oficiālu līgumu. Nekādus skaidručus bez līguma, tikai un vienīgi oficiālais līgums, lai problēmu gadījumā varētu vismaz kaut ko iesākt.

Re: neizdevies urbums kā aizplombēt
Autors: smart ()
Datums: 02/09/2008 01:35


Mani secinajumi:

1. Akvedukta flancis, kā iesaka E
2. Didim neņem ļaunā, bet ja iesaki kādu - esi gatavs atbildēt
3. Ambrosio absolūta taisnība

Lai visiem veicas celtniecība


Re: neizdevies urbums kā aizplombēt
Autors: Pow ()
Datums: 02/09/2008 13:35

Pilnīgi piekrītu smart 2. punktā. Ļoti tracina šādi ieteicēji, kas paši nav pārbaudījuši, bet iesaka sūdus citiem. Pats arī esmu tā iekritis.

Re: neizdevies urbums kā aizplombēt
Autors: EjTakTu ()
Datums: 02/09/2008 20:30

A varbūt cilvēkam palaimējies. Tā sacīt viss ir noticis. Nu nevar takš viens darbonis uztaisīt 100% lažu visās vietās. Tad jau jābūt nāvīgi talantīgam ;)

Re: neizdevies urbums kā aizplombēt
Autors: woter ()
Datums: 17/08/2009 16:18

Arī man dziļurbumu veica Leonīda Lobānova SIA, ko tagad pārtaisa citi, jo iegūtais ūdens nebija lietojams, jo bija dzeltens ar smaku, lai gan kaimiņiem tas tek dzidrs un bez smakas.Šādi ūdens paraugi tika aizvesti arī Lobānovam, bet viņš atbildēja: "ka darbu viņš jau ir paveicis, jo ūdens jau tek, skataties, kas rakstīts līguma.Mēs par ūdens kvalitāti neatbildam."Skaidrs, naudu nokāsa, bet par rezultātu neatbild.Rezultāta viņu darbu labos citi, kas man maksās vēl papildus naudu.Sanāk, ka firmiņa urbumus veic, bet par to, kas sanāks neatbild, rau, ūdens jau tek, ko vēl gribot? Lai maksājot, tad taisīs 100 metrus, bet kaimiņiem 17 metri, bet ūdens dzidrs un ūdens analīzes ļoti labas.Krāpnieku kantoris.

Re: neizdevies urbums kā aizplombēt
Autors: moldriks ()
Datums: 17/08/2009 17:34

Atbrauc pie manis, iedošu āmuru, aizklopē galu ciet un būs labi, ja nav labi varu pa 1LS aizmetināt_

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  **     **        **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **        **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **        **  **     ** 
  ********  **     **  *********        **  ********* 
        **   **   **   **     **  **    **  **     ** 
 **     **    ** **    **     **  **    **  **     ** 
  *******      ***     **     **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727