UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: četrgaitas vārsts malkas katlam
Autors: ibm ()
Datums: 26/09/2008 08:44

Ir vārsti AR un BEZ pretspiediena jeb sākotnējā spiediena. Man ir tāds risinājums. Malkas katls, trīsvirzienu vārsts (rokas), ar ko regulēju attiecības starp lielo un mazo loku, termorelejs par jau minētajiem 12Ls, kas ieslēdz apkures cirkulācijas sūkni.

Kombinētais boilers. Poļu ELEKTROMET, 200l, iekšējais siltummaiņa laukums ir ap 1m2. Sasilst ļoti ātri no katla. Boilera kontūram ir elektromagnētiskais vārsts BEZ SĀKUMA SPIEDIENA, normāli SLĒGTS. (pirku akveduktā), lai kontūra darbu automatizētu - man tas strādā tikai noteiktā temp.joslā - lai ziemā, ilgi kurinot, boileri nejauši nepārkarsētu (lai nav jāskraida un jālūr), savukārt, lai, katlam atdziestot, nedzesētu boileri, kā arī, ja silda boileri ar elektrību, lai tas nesilda atpakaļ apkures sistēmu. Kā jau teicu, siltummaiņa laukums ir liels un man bija situācijas, kad, beidzot kurināt (malkas katlu ta necepu visu diennakti), izdevās boileri atkal padzesēt pr grādiem 10 :). Tātad, lai komandētu šo vārstu, tam nolūkam ir attiecīgi vēl 2 termoreleji. Kaut ko jau tas maksā, bet ērtības arī ir.
Tā kā mums mēdz pazust elektrība, tad apkures sūknim ir rezerves variants - autiņa akumulators un pārveidotājs 12/220. Pārbaudīts risinājums, darbojas OK.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **   ******   ********   ******  
 **        **     **  **    **     **     **    ** 
 **        **     **  **           **     **       
 **        **     **  **           **     **       
 **         **   **   **           **     **       
 **          ** **    **    **     **     **    ** 
 ********     ***      ******      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727