UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: elektriba
Autors: andris123456 ()
Datums: 16/10/2008 14:54

Man bija līdzīga problēma. Rīkojos sekojoši :

1) atradu firmu, kas atbilstoši LVenergo tehniskajiem noteikumiem uztaisīja projektu un to saskaņoja LVenergo(maksāju pats viņiem);
2) atradu firmu, kas pēc šī projekta par izbūvi prasīja mazāko summu un solīja izbūvēt sakarīgos termiņos;
3) dabūju izbūves piedāvājumu ar tāmi;
4) visus papīrus iesniedzu LVenergo ( bet to ir jādara gada sākumā, jo gada beigās 60/40 projektiem budžeti ir iztērēti )
5) LVenergo atsūtīja man ( pa pastu ) izbūves līguma piedāvājumu 60/40 variantā , kur man bija jāmaksā 60% ( gan projektēšanas , gan izbūves izdevumiem ) - rezultātā nebija nemaz tik slikti. Līgumu parakstīju un naudu samaksāju LVenergo. Līgumu ar būvniekiem slēdz LVenergo.
6) Apmēram 6 mēnešu laikā firma izbūvēja pieslēgumu un tad LVenergo man vēlreiz atsūtīja līgumu.

Iespējams var meklēt firmu pats, maksāt 100% viņiem, bet pastāv risks, ka pēc izbūves LVenergo nepieslēgs šo sistēmu saviem tīkliem. Problēmas jau kā vienmēr ir arī ar jaudām.

Lai veicas

Re: elektriba
Autors: Agnese_7 ()
Datums: 12/12/2008 12:02

Vai Jūs nevarētu pateikt, kurš likums vai kuri MK noteikumi nosaka tos 60/40? Gribās būt pilnībā gatavai uzbrukumam, kad man būs jāiet pieteikums rakstīt.

Re: elektriba
Autors: Didims ()
Datums: 13/12/2008 13:14

Agnese,

skat. www.energo.lv
-> Pakalpojumi privātpersonām
-> Jauns pieslēgums
atvērsies sadaļa "Jauns pieslēgums un slodzes palielināšana"

tur ir minēta kārtība pieslēgumu ierīkošanai
cita starpā minēti arī "Sistēmas pieslēguma noteikumi elektroenerģijas sistēmas dalībniekiem", kas ir apstiprināti ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2008.gada 20.augusta lēmumu Nr.264

un šajos noteikumos divi zemāk redzamie punkti ir izteikti šādi:

37.Ierīkojot pieslēgumu ar spriegumu līdz 400 voltiem un ievada aizsardzības aparāta strāvas lielumu līdz 40 ampēriem galalietotājs maksā 60%, bet sistēmas operators 40% no pieslēguma maksas.
38.Pieslēgumam ar spriegumu līdz 400 voltiem un ievada aizsardzības aparāta strāvas lielumu virs 40 ampēriem un līdz Ministru kabineta noteiktajam ievadaizsardzības aparāta strāvas lielumam galalietotājs maksā 80%, bet sistēmas operators 20% no pieslēguma maksas.

Tai pašā lapā arī ir minēts kā (vismaz aptuveni) rodas tās izmaksas.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   **     **  ********   *******  
 ***   **  **     **  **     **  **        **     ** 
 ****  **  **     **  **     **  **               ** 
 ** ** **  **     **  *********  ******     *******  
 **  ****  **     **  **     **  **               ** 
 **   ***  **     **  **     **  **        **     ** 
 **    **  ********   **     **  ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727