UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kombinētā bolera pieslēgšana
Autors: slēpnis ()
Datums: 09/03/2011 22:14

Vai tad tam gāzes katlam nav savs loks speciāli boilerim?

Ja pēc tavas shēmas, tad automātika vienkārša. Sūnim barošanu padod caur oriģinālo boilera barošanas dakšu. Attiecīgi strāva iet caur iebūvēto termostatu un tenu. Sūkņa jauda ir niecīga pret tena jaudu un līdz ar to sprieguma zudums un jaudas kritums uz motoru nenozīmīgs.

Re: Kombinētā bolera pieslēgšana
Autors: Alby ()
Datums: 09/03/2011 23:28

Gāzes katlam nav vietas boilerim.
Automātika kas slēdzelētu sūkni man ir. Vienīgais jautājums vai sūkni var likt boilerim atpakaļgaitā un ko tas maina. Boileris dražice horizontālais.

Re: Kombinētā bolera pieslēgšana
Autors: slēpnis ()
Datums: 10/03/2011 00:42

Sūknim labāk, kur aukstāks, tapēc atpakaļgaitā domājams būs ok. Īpašas principiālas starpības neredzu.

Nesaprati mani pareizi, ne jau gāzes katlā boileri, kaut gan ir arī tādi, bet parasti visiem sadzīves junkersiem un tamlīzīgiem Nāk ārā atsevišķs izvads boilera cilpai. Tad vairs nevajag nekādu sūkni un automātiku. Katls pats visu izdara.


Re: Kombinētā bolera pieslēgšana
Autors: Dzindzis ()
Datums: 11/03/2011 10:24

Bija analoģiska problēma.Izmantoju kamīnu ar centrālapkuri,ekonomijas nolūkos nopirku kombinēto 150l boileri, kā pieslēgt vienigais ko man ieteica veikalā uz trubas liekams termosensors un ar mototiņu virināms vārsts tipa viss kopa uz kadiem 30-40ls.Nedaudz padomāju nopirku autoveikala atvertā veida 85C termostatu nedaudz palaidu vaļa bimetāla atsperi ta lai veras uz 60C un ielodeju to visu attieciga izmera kapara truba.Stradā ka prieks,i lēti i labi.

Re: Kombinētā bolera pieslēgšana
Autors: z ()
Datums: 11/03/2011 23:10

Alby Wrote:
-------------------------------------------------------
> Gāzes katlam nav vietas boilerim.
> Automātika kas slēdzelētu sūkni man ir.
> Vienīgais jautājums vai sūkni var likt boilerim
> atpakaļgaitā un ko tas maina. Boileris dražice
> horizontālais.


vai tad tik liels noslēpums būtu, ja nosauktu precīzu gāzes katla modeli? nu nav mums pasaulē viens vienīgais gāzes katls, viņi atšķiras gan pēc uzbūves, gan izpildāmām funkcijām...

Re: Kombinētā bolera pieslēgšana
Autors: Peecis ()
Datums: 05/11/2012 21:33

Lieta sekojoša.
Ir granulu katls ar mozo cilpu, pie kura ir pielikta boilera cilpa. Boileris tikai uz caurteci no katla. Tagad viss saslēgts kopā.
Uz boileri ir savs sūknis un sava cilpa.

Vajag iegādāties tāds smadzenes, kas no boilera nolasa temperatūru (Boilerim nāk ārā vads..) un pie noteiktu grādu lieluma padod uz sūkni stāvu lai tas sāk griezt un palaižas cilpa.

Izrakājos te pa internetu.. neko nevaru saprast.
Man jau liekas, ka tai lietai jābūt samērā vienkāršai...

Kāds ko var ieteikt?

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **          ******    ******    ******  
 **   **   **    **   **    **  **    **  **    ** 
 **  **    **    **   **        **        **       
 *****     **    **   **        **        **       
 **  **    *********  **        **        **       
 **   **         **   **    **  **    **  **    ** 
 **    **        **    ******    ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727