UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Biloģiskā kanalizācija
Autors: dadzis ()
Datums: 24/10/2008 14:54

Man noteikumos ir teikts, ka ļauj taisīt hermētiski noslēgtu septiķi ar izvesšanu uz bioloģiskāsattīrīšanas iekārtām.
Bet ja es ielieku bioloģisko? Vai tas ir pret noteikumiem?

Nianse ir tāda, ka blakus grāvis (plānots laist bioloģiskās izvadu grāvī) pēc kāda kilometra ietek dīķī, kas ir privātīpašums, audzē laikam zivis. Dīķis nav dabīgs, paliels, purvains, jau pusaizaudzis. Bet tomēr ... . Negribu nobeigt kaimiņa zivis.

Re: Biloģiskā kanalizācija
Autors: soseds2 ()
Datums: 25/10/2008 16:30

Lielaka dala biologisko attirisanas iekartu uzstaditajfirmu reklame to, ka udeni var attirit tiktalu, ka var to nopludinat atklatas udenstilpnes. Tas ar noteikumu, ka b attirisanas iekartu darbiba tiek kontroleta un uzraudzita. Nevajadzetu but sarezgijumiem oficiali uzstadit b att. iekartu.

Re: Biloģiskā kanalizācija
Autors: dadzis ()
Datums: 31/10/2008 12:37

paldies!
man būs sertifikāts kas ļauj laist grāvī un ar to es varēšu atkauties no kaimiņa.
cita varianta anywya nav, jo hermētisku bunduli taisīt un vismaz 1x mēnesī sūknēt - tā ir pašnāvība. pumpieris maksā 20-54ls par 3-5 kubiem.

tagad tik jāmeklē lētākā un labāka bioloģiskā :)

p.s. var slēgt šo topiku

Re: Biloģiskā kanalizācija
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 31/10/2008 14:08

Ja jaunus noteikumus neizdosies dabūt, pie nodošanas Vides pārvaldei būs visas tiesības nepieņemt to, kas neatbildīs izsniegtajiem noteikumiem.

Re: Biloģiskā kanalizācija
Autors: zipaks ()
Datums: 31/10/2008 20:26

tā ir :(
jobaniem birokrātiem neinteresē, ka tavs risinājums pat ir labāks nekā prasīts. neatbilst papīram un iepūt tiem.

Re: Biloģiskā kanalizācija
Autors: EjTakTu ()
Datums: 31/10/2008 21:02

Tāpēc vajadzētu tomēr paforsēt uz jauniem noteikumiem. Neesmu gan pētījis kā, bet teorētiski vajadzētu pastāvēt iespējai sūdīgāku risinājumu nomainīt uz tīrāku.

Re: Biloģiskā kanalizācija
Autors: Freya ()
Datums: 04/11/2008 08:15

Mēs vairākkārt esam klientiem uzstādījuši bioloģiskās attīrīšanas iekārtas izsmeļamo septiķu vietā, kas ir paredzēts projektā. Cik zinu, tad nevienam nav bijušas problēmas ar šo iekārtu nodošanu. Es gan nezinu, kā tieši šī nodošana notiek un ko liek darīt- vai pārstrādāt projektu vai ko citu. Tomēr domāju, ka projektu neviens nepārstrādā, jo šādu nomaiņu pret BIO izvēlas lielākā daļa mūsu klientu.

Re: Biloģiskā kanalizācija
Autors: dadzis ()
Datums: 10/11/2008 08:45

jāatrod kāds reāls cilvēks kam tas ir radijis problēmas ar nodošanu. patreiz izskatās tik teorētiski.
būvvaldē neiebilda pret tādu variantu.
domāju (ceru) ka nebūs problēmu, ja būs, tad padalīšos šeit noteikti.

plānoju likt ekothnologijas.lv retroFast. varbūt kāds zin labāku un lētāku biloģisko? pavisam krūmu kantoris nederēs, vajag lai ir visi sertifikāti.

Re: Biloģiskā kanalizācija
Autors: IneseX ()
Datums: 13/11/2008 08:17

Nu neviens gan manuprāt nekad nav ticis sodīts par to, ka izdarījis kaut ko labāku nekā prasīts....:)
Es gan māju vēl neesmu nodevusi, bet manā gadījumā ir tā, ka APU un tehniskajos noteikumos mums arī rakstīts septiķis, bet projektā tika iestrādāts un buvvaldē apstiprināts projekts ar bioloģiskajām attīrīšanas iekārtām. Neviens mani nevar sodīt par to, ka esmu uzcēlusi māju pēc apstiprināta projekta.... Pieņemu, ka problēmas varbūt var rasties, ja arī projektā paredzēts un apstiprināts septiķis, tad varbūt jāiet un jāskaņo izmaiņas projektā...
Firma uzstādot un palaižot sastāda aktu, kurā teikts, ka iekārtas strādā un attīrītais ūdens atbilst normatīviem. Kam pret to varētu būt iebildumi???
Domāju, ka kaimiņa zivis ir drošībē, mēs savus attīrītos ūdeņus novadām pa grāvīti Daugavā un vīrs turpat makšķerē! :) Ūdens grāvītī izskatās kā avota ūdens, mums pat vairāki cilvēki ir prasījuši, vai tas ir avots, kas mums tur nāk no zemes! :)

Re: Biloģiskā kanalizācija
Autors: andisk26 ()
Datums: 13/11/2008 08:52

Pašlaik tiek izbūvēti pamati, jautājums kādā dziļumā iestrādāt izvadu kanalizācijai pamatos un cik lielu, plānā likt bioloģisko kanalizāciju. Varbūt kāds var ieteikt nedārgu sakarīgu kantori pēc labas pieredzes kas tirgo un uzstāda iekārtas?

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **     **  **     **  **     **  **    ** 
 **    **   **     **  **     **  **     **   **  **  
 **    **   **     **  **     **  **     **    ****   
 **    **   **     **  **     **  **     **     **    
 *********  **     **  **     **  **     **     **    
       **   **     **  **     **  **     **     **    
       **    *******    *******    *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727