UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 12/01/2009 18:46

ienāca skeptiķis un visu nolika :)
Iespaidīgi man likās tas, ka pirmo reizi redzēju trubu dienenes šādā izpildījumā, sorry, ka nepaskaidroju sākumā

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: Pow ()
Datums: 14/01/2009 12:02

Man liekas, ka runājot par LED lampām ir svarīgi salīdzināt efektivitāti un gaismas kvalitāti ar esošo risinajumu, tātad šajā gadījumā jāsalīdzina ar fluorescējošajām lampām. Te es neko labāku neredzu, diemžēl. Un uz grīdas lampas atspīdums droši vien izskatīsies kā šaura strīpa, jo LED izstaro koncentrētu gaismas kūli un ir vajadzīga laba optika, lai viņu vienmērīgi izkliedētu.
Maksā tā lampa noteikti ārprāts daudz naudiņas.
Viens SMD LEDs no pasaules vadošā ražotāja (CREE XR-E Q5) maksā apmēram $10 (ebay), bet tur viņu ir 60 gab.

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: oyo ()
Datums: 15/01/2009 22:44

to Tuntulis

varbūt vari padalīties ar lampu kodu, lai var ievērtēt. Labu laiku mēģinu atrast ko piemērotu no lediem, bet nevar saprast ar to gaismas atdevi viņām.

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 15/01/2009 23:03

ienākusi info, ka tikai LEDi ir salikti Reval Hotel LAtvia visā vestibilā, var iet un ievērtēt.

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: zipaks ()
Datums: 15/01/2009 23:07

pie čungām XR-E Q5 iznāk lētāk - zem 6 USD gabalā [www.dealextreme.com]

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: Pow ()
Datums: 16/01/2009 15:58

Būs laikam jāiepērk un jāieliek lukturītī CREE P4 vietā. Viņiem uz Latviju arī free shipping? Esi sūtījis?

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: Marcos ()
Datums: 27/12/2010 14:11

Sveicināti!
Es ar pa mazam mēģinu lietot LED lampas. Sāku ar mājas ārējo apgaismojumu, kas ieslēdzas ar krēslas sensoru. Sākumā ieliku 4 GU10 (21 diode 1.3W). Gaisma gan tām pavāja, kaut kur 10W halogēno spuldžu ekvivalentā, bet vairāk kā gadu viss strādāja ok. Izdomāju vājās lampas nomainīt uz jaudīgākām - trīs diožu 3X2W. Sākumā viss bija ok, viss strādāja, gaisma ok, bet pēc dažām stundām izsita "korķus", izrādījās vienai spuldzei kaut kas ar elektroniku sagājis uz īso. Spuldzi apmainīju (biju pircis LV veikalā) un atkal izsita "korķus", jo viena spuldze atkal pagalam.
Nevaru saprast, kāpēc iet grīstē tās 2X3W diodenes, bet vājās ar mazjaudas lediem strādā?

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: m. ()
Datums: 27/12/2010 14:47

No E27 shitaas ir labas jauda kkas 50 W ekvivalenti, ja njem vismaz 3 gab sanaak bikuciit letaaak [www.dealextreme.com]

Man viena majas koridoraaa jau kadus paris meneshus lietojaaas

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: JanisJanisJanis ()
Datums: 27/12/2010 22:58

Andzās forumā labs raksts par LEDiem. [andzja.wordpress.com]

Re: cik spoži spīd led lampas
Autors: Marcos ()
Datums: 28/12/2010 08:54

Man jau +/- pa lielam ir skaidri tām lampām. Tajā mājas āra apgaismojumā varu lietot tikai GU10 lampas, der tikai halogēnu vai diožu lampas. Ekonomiskās GU10 nevaru lietot, jo ir par lielu. Halogēnās 35x4=135W stundā, diodenes 6x4=24w stundā. Ekonomija kādi 2.5 - 3.0 lati mēnesī un lampas atmaksājas gada laikā, bet diodenes (3X2W) nez kāpēc saiet uz īso. Varbūt partija slikta trāpījusies.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********  **     **        **        ** 
       **  **        **     **        **        ** 
       **  **        **     **        **        ** 
       **  ******    *********        **        ** 
 **    **  **        **     **  **    **  **    ** 
 **    **  **        **     **  **    **  **    ** 
  ******   ********  **     **   ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727