UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Siltās grīdas.
Autors: Juris no Limbažiem ()
Datums: 05/12/2008 17:43

Situācija tāda ka lauku mājā šoziem neviens nedzīvos un lai naizsaltu apkures sistēma būtu jānolaiž ūdens, no radiatoriem esmu izlaidis bet no siltajām grīdām neesmu. Meiģināju ar kompresoru izpūst bet nesanāk visu dabūt ārā. Tādēļ lai man nebūtu pavasarī jāluaž visa grīda gribētos zinat kaukādus variantus kā lai no siltajām grīdām dabūnu ārā visu ūdeni, varbūt ir kaukādi speciāli sūkņi vai pumpji, vai kaukādi viltīgi paņēmieni lai dabūtu to ūdeni ārā.

Paldies.

Re: Siltās grīdas.
Autors: soseds2 ()
Datums: 05/12/2008 20:59

Kadēļ ar kompresoru nesanāk? Ja cirkulācijas sūknis ar nelielu spiedienu spej izdzit cauri siltajām gridam ūdeni, tad kādēļ kompresors to nevar! Vietu, kur apkures sistēmai pievieno kompresora šļauku, kārtīgi jānostiprina un jānoblīvē, lai neatsauj nost!

Re: Siltās grīdas.
Autors: a ()
Datums: 05/12/2008 22:44

vai arii ielaid tajas gridas kadu no pretaizsalshanas skidrumiem

Re: Siltās grīdas.
Autors: andris181 ()
Datums: 06/12/2008 20:39

Vaitad obligāti jāizlaiž no sistēmas VISU ūdeni? Cik saprotu, ja jau truba ir pustukša, ziemā ūdenim tāpat būs kur plesties... Ja nu vienīgi platmasas caurule netur.

Re: Siltās grīdas.
Autors: soseds2 ()
Datums: 06/12/2008 22:38

Plastmasas caurule, kura ielieta betonā vairs nav tik elastīga, tai nav kur staigāt ūdenim sasalstot.

Re: Siltās grīdas.
Autors: vgy7 ()
Datums: 06/12/2008 23:30

Nav gadījies sastapties ar piespiedu cirkulācijai būvēto sistēmu, kurai pēc izpūstās pārziemošanas neatrastos kāda pārsaldēta kabatiņa. Un tās remontiņš parasti izmaksā krietni dārgāk kā pretaizsalšanas šķidrums.

vgy7

Re: Siltās grīdas.
Autors: Juris no Limbažiem ()
Datums: 09/12/2008 09:37

Ar kompresoru nesanāk tādēļ ka, ja paskatamies uz šo plastmasas trubu šķērsgriezumā tad sanāk kad truba ir pustukša tad gaiss skrien pa augšu trubai un ūdens paliek apakšā... Jo pūšot ar kompresoru kādas 20 min visu laiku mazliet tas ūdens nāk āra un kad liekas kad viss ir kārtībā mazliet pagaidot atkal sākas no jauna, tādēļ nav man tā parliecība ka visu ūdeni es dabūšu ārā no tām trubām.
Nu tad man atliek šo sistēmu uzpildīt ar kaukādu tosolveidīgu šķidrumu ???
Vai tiešām nav nekādi īpaši sūkņi vai pumpji (vakuma) ar ko to lietu varētu izdarīt?

Re: Siltās grīdas.
Autors: E ()
Datums: 09/12/2008 10:34

Beidz ākstīties, tas taču nav nopietni. No puskilometru garas trubas, kura līkločos atrodas betonā tu nedabūsi arā ūdeni. Ja nu vienīgi izžāvējot t.i. kādu diennakti pūšot ar kompresoru siltu gaisu.
Ielej speciālo šķidrumu, ieslēdz cirkulācijas sūkni uz kādu dienu, lai viss sajaucas un aizmirsti problēmas. Savādāk nākamgad atkal domāsi ko darīt.

Re: Siltās grīdas.
Autors: 123 ()
Datums: 09/12/2008 10:38

ielej 3 graudnieku un aizklapē ciet lai neiztvaiko

Re: Siltās grīdas.
Autors: vgy7 ()
Datums: 09/12/2008 12:26

Lētāk sanāks iegāst fūzeļainu kandžu, bet 3 graudnieku uzsaukt man par ekonomisku padomu.

vgy7

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **     **   *******   **    ** 
 ***   **   **  **   **     **  **     **   **  **  
 ****  **    ****    **     **  **           ****   
 ** ** **     **     **     **  ********      **    
 **  ****     **      **   **   **     **     **    
 **   ***     **       ** **    **     **     **    
 **    **     **        ***      *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727