UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: joks ()
Datums: 07/12/2008 21:11

cik saprotu,vis atkarīgs no izdzertā alkohoa dausdzuma.

Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: vgy7 ()
Datums: 07/12/2008 21:20

Q Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es sapratu, ka vgy ur āksts, kas nemaz neizlasa,
> kas iepriekš rakstīts.
> Āderes pirms būvēšanas neskatījos vis. Nav
> ticības šitajai lietai - ja atbrauks trīs
> āderu noteicēji, katrs citādāku shēmu
> uzzīmēs. Kāda jēga?


Te tiešām ākstu netrūkst un Q cenšas pārspēt visus...

soseds2 diemžēl tie ir visparastākie kamīnnieki.

vgy7

Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: gandrīzelektriķis ()
Datums: 07/12/2008 21:30

pieliekot roku ,jebkurš ventilācijas caurums rada sajūtu,ka gaiss nāk atpakaļ.pieliekot klāt degošu papīru,uzreiz ir skaidrs ,uz kuru pusi ir vilkme.

Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: vgy7 ()
Datums: 07/12/2008 22:25

Var jau izmantot degošu svecīti, bet vai to vajag? Gāzes saimniecībā jau tālajos septiņdesmitajos bija speciāli konstruēti aparāti velkmes mērīšanai.

vgy7

Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: soseds2 ()
Datums: 07/12/2008 22:43

Q, es ieteiktu palasīt Latvijā sarakstītu grāmatu " Krāsns un pavards". Tur arī var atrast visas atbildes uz jūsu jautājumu! Grāmatu var atrast Latvijas tehniskajā bibliotēkā Doma laukumā!

Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: vgy7 ()
Datums: 07/12/2008 23:16

Q iesākumā varētu iepazīties:

www.em.gov.lv/em/images/modules/items/item_file_4915_lbn_231_03%20apkure%20un%20ventilacija.doc


Bet Bruņa grāmata ir pat nopērkama:

[www.xnet.lv]



vgy7

Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: 45 ()
Datums: 23/09/2011 11:55

kādā attālumā no esoša mūra skursteņa var likt kamīna skursteni? cik saprotu,- tad izlaižot kamīna skursteni gar esošo mūra varētu rasties problēmas ar kamīna vilkmi. ir tā vai nav?

Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: Didzisp ()
Datums: 23/09/2011 20:01

Nu nu, ka stās par muļķībām. Skurstenos tak mēdz but vairākas cukas un visas velk. Kapēc tad blakus likta truba, kuru arī var uzskatit par vēl vienu cuku, nevilktu?

Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: Gints_ ()
Datums: 26/09/2011 11:06

Man ir kamīns un apkures katls vienā skurstenī, bet atsevišķos (blakus) kanālos. Abus atsevišķi iekurināt nav problēmu. Bet ir relatīvi retas reizes, kad gribu sākt kurināt abus reizē, tad notiek man īsti nesaprotams lietas. Ja vispirms iekurinu kamīnu un tas vēl nav īsti iededzies, un sāku kurināt arī katlu, kamīns sāk dzist un tā uguns beidzas nost. Ja kamīns ir kārtīgi iededzies, tad tas nedziest un, savukārt, ja katls ir kārtīgi iededzies, tad kamīnu var iekurināt bez problēmām. Tas tā ir noticis vismaz reizes 10 un nav pamata domāt, ka slikti skaliņi/pagalītes saliktas vai kāda cita nesaistīta problēma.
Varbūt man arī uz to brīdi par mazu gaisa piekļuve no āra, t.i. māja pārāk nopakota?

Re: Vilkme no kamīna pretējā virzienā?
Autors: amatieri ()
Datums: 25/12/2015 18:43

Precīzi šitāds pats kamīna skursteņa defekts ir arī manam kamīnam. Patiesībā jau būtu vienalga uz kuru pusi tas skurstenis strādā, jo viņu kurinām diezgan reti - pa svētkiem, kā dekor, jo māju apsildām ar malkas katlu. Bet tā skursteņa smaka krīt uz nerviem.
Es domāju, ka tas ir no siltās grīdas, kas ir kamīnam visapkārt - kad tā sāk strādāt - gaiss iet uz augšu un sāk vilkt caur to skursteni iekšā āra gaisu.
Mans plāns ir izņemt vienu ķieģeli un iemūrēt šīberi tajā kamīna skurstenī - nezin kāpēc to neizdarīju jau mūrējot viņu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **    **  **     **   ******   
 **     **  ***   **  ***   **   **   **   **    **  
 **     **  ****  **  ****  **    ** **    **        
 **     **  ** ** **  ** ** **     ***     **   **** 
  **   **   **  ****  **  ****    ** **    **    **  
   ** **    **   ***  **   ***   **   **   **    **  
    ***     **    **  **    **  **     **   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727