UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
siltais ūdens no caurteces gāzes katla
Autors: Robisons1 ()
Datums: 23/12/2008 15:37

Sveiki eksperti.
Es pats arī esmu nedaudz eksperts un man ir māja (pagrabs+2 stāvi) ar pagrabā uzstādītu Wiessman 26kW apkures un karstā ūdens caurteces gāzes katlu. Līdz šim viss baigi forši.
Ja pagrabā atver silto ūdeni, tad bišķi vajag pagaidīt (kādu minūti).
Ja pirmā stāvā atver silto ūdens padevi, tad es paspēju noskūties, saķemmēties, pačurāt, nomazgāt rokas ar auksto ūdeni un tikai tad parādās knapi remdens. Tad es aizeju uzleju kafijas (H20 visu laiku tek), sakārtoju somu, nopucēju kurpes, atnāku atpakaļ un tikai tad ir ūdens, ko var saukt par siltu.
Ja otrā stāvā atver silto krānu- to vispār kauns komentēt...

Droši vien trubas pa garām,- visi kopā nodomāsim. Bet atšķirība starp apskatāmo pagraba un 1 stāva ūdens krānu ir kādi 3-4 metri. Ūdens truba ir trīskārtējā presējamā caurule (diametrs apm. 18-22 mm. neesmu mērijis).

Man jau liekas, ka katls gļuko, kaut gan no katla izejošā caurule ir riktīgi karsta.

Vai ir vēl kaut kas, ko esmu palaidis garām.


Re: siltais ūdens no caurteces gāzes katla
Autors: rs ()
Datums: 23/12/2008 17:03

Tā kā pateici, ka no katla izejošā caurule ir karsta, tad laikam iespējami 2 varianti:
1. Karstā ūdens caurule ir izvilkta cauri saldētavai vai pieciem dvieļu žāvētājiem, kur paspēj atdzist :),
2. Piejaucās aukstais ūdens caur kādu maisītāju vai tml. Aizgriez stūra ventīļus visiem aukstā ūdens patērētājiem. Ja tad viss kārtībā, pa vienam griez vaļā. Vēl pastāv tādi bidē maisītāji ar dušas klausuli-vai tāds nav vaļā?

Re: siltais ūdens no caurteces gāzes katla
Autors: Robisons1 ()
Datums: 23/12/2008 22:43

It kā ne pirmais ne otrais.
Paldies par idejām- padomāšu.
Nav ne saldētavas ne žāvētāju.
JA būtu aukstā noplūde, redzētu, dzirdētu, spiediens kristos, utt. Nekas tāds nenotiek.

Re: siltais ūdens no caurteces gāzes katla
Autors: vgy7 ()
Datums: 24/12/2008 19:11

Par saldētavu varam uzskatīt sienā iebūvētu cauruli bez ārējās siltumizolācijas, neraugoties uz to ka tā būs iekšējā siena. Pat bez apvalka siltā ūdens caurule caur betona pārsegu spēj radīt atrakcijas.
Arī maisītāji bieži izrādās pie vainas, bet ar to vieglāk tikt skaidrībā: aizveram aukstā ūdens krānus pirms maisītājiem un paskatāmies vai siltā ūdens caurplūde nemainās.

vgy7



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **   *******   **     **  ********   **    ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **     **   **  **  
 **  **  **  **     **  **     **  **     **    ****   
 **  **  **   ********  *********  **     **     **    
 **  **  **         **  **     **  **     **     **    
 **  **  **  **     **  **     **  **     **     **    
  ***  ***    *******   **     **  ********      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727