UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Privātmājas fekālā kanalizācija ar bioloģisko aku
Autors: khe ()
Datums: 10/06/2016 07:28

Tas jau ir attieksmes jautājums, tas ir galvā... Ja var rīkot talkas un vākt drazas, ko cilvēki met vienk laukā, tad savākt to ko viņi vienk gāž kanalizācijā nevar... Bioloģiskajām att nepietiek ar šinderi, kas tikai pelna naudu ar to, ka kaut ko izsūc un kaut kur izgāž. Saimniekiem jāpaseko līdz tai iekārtai un noteikti ir kkādas instrukcijas regulēšanai, vai apkopei. Lai gan bioloģiskās iekārtas arī ir dažādas, tāpēc pirms pļāpāt - nosaukumu.

Re: Privātmājas fekālā kanalizācija ar bioloģisko aku
Autors: arre ()
Datums: 10/06/2016 09:59

Sūds arī Āfrikā ir sūds. Tā, ka latviešu sūds diemžēl nav nekas īpašs. Pareizi biedrs khe saka - ja sūdi galvā - tos nekāda biokanalizācija nepārstrādās.

Re: Privātmājas fekālā kanalizācija ar bioloģisko aku
Autors: anti-smaka ()
Datums: 10/06/2016 10:02

jā, nez kas tieši bio bunduļiem izbeidzas tik nelabojami pēc 5 gadi?
Plastmasas bundulis saplīst? Sekcijas atdalošās plastmasas sienas? Kurmis izgrauž caurumu plastmasā?

Es varu iedomāties gaisa kompresoru, kas ir maināms.
Infiltrācijas lauks aizaug? Septiķim gan jau ka ātrāk. Arī var pārtaisīt. Vai arī manā gadījumā nav infiltrācija, bet grāvis.

Vai arī bija domāts, ka neko nedarot turas 5-6 gadus un tad ir "kaut kas jādara", tipa jāiztīra? Iespējams, tas ir tikai normāli.

Par sanethniķa dabūšanu - moš ir jāzvana kantoriem kas ar to nodarbojas (pilns internets), nevis SSkas visu-māku Fedjam, tad nebūs problēmas 2 gadus neatrast kādu, kas rubī fišku bio kanalizācijas iekārtās.

Mana pieredze ir tāda. Kaimiņam samodujs septiķis (2 grodu akas zemē, kas it kā infiltrējas caur cauro dibenu). Kā vējš no turienes - tā smaka, lietus ūdeņi tek iekšā, applūst, smird. Plus tāpat jāatsūknē šad tad.

Otram kaimiņam septiķis, hvz cik akas, tecina grāvī. Ja pieet tuvāk un vējš no tās puses - smako.

Man un citam kaimiņam bio. 3 gadi apkārt. Nekas nesmird. 1x gadā pasaucu kantori, kas izsūknē un patīra. Izmaksas ap 40-80 EUR reize, kā nu kurš kantoris prasa. Plus vēl cik gaisa pūtējs elektrību noēd. Bet esmu gatavs šo naudu samaksāt, un dzīvot bez papildus smakām pagalmā. Pietiek ar kaimiņa....

Man nav materiālas intereses kādam reklamēt BIO, izņemot vienu. Es ceru, ka varbūt šo lasot kāds no maniem nākotnes kaimiņiem izvēlēsies par labu BIO un neparādīsies vēl viena smakojoša sūdu bedre apkārtnē.

Re: Privātmājas fekālā kanalizācija ar bioloģisko aku
Autors: vārds ()
Datums: 10/06/2016 12:23

Man no bio drusku tādas brūnas duļķes satecējušas grāvī. Laikam kaut kādas biezās frakcijas uzpeldējušas no apakšas. Bet nekādas smakas nav. Ir diez jāsatraucas?

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **        **    **  **    **  **     ** 
  **   **   **        **   **    **  **   ***   *** 
   ** **    **        **  **      ****    **** **** 
    ***     **        *****        **     ** *** ** 
   ** **    **        **  **       **     **     ** 
  **   **   **        **   **      **     **     ** 
 **     **  ********  **    **     **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727