UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: JUNKERS siltumsūkņi
Autors: v_t ()
Datums: 22/01/2009 11:47

brehņa, odnako!
oglasite vesj spisok ispoļzovannoi informacii. požaluista.

Re: JUNKERS siltumsūkņi
Autors: x ()
Datums: 23/01/2009 11:44

Man ir IVT, lai ari tagad SS tas pats IVT razo ar BUDERUS noasaukumu. Maja siltinata no arpuses ar 15cm uz sienam ar vedinamo fasadi un 25 cm jumta siltinajums. Logi ari ar 3 stiklu paketi un selektivo parklajumu. Majai 160m2, bet ir samera lielas logu platibas. saku maju sildit oktobri un dzivot sakam decembri. Rekins par decembri par visu elektribu pie videja telpu temperaturas 21,5 - 22 gradi bija 130Ls. Maja ir faktiski apdzivota 24h/d jo sieva ar mazo vel pa majam. Seit gan vel jaatzime, ka SS nestrada uz pilniem 100%, jo tam ir papildus nostradata gaisa modulis, kas no telpam savac silto gaisu un izmanto to siltuma atgusanai. Nezinu vai tas ir daudz vai maz, jo vel neesmu pilniba "izkodis" SS. Siltuma regulators (HEAT) suknim visu laiku bija uz 4, tacu samazinaju uz 3.5, jo 3 jau bija par vesu (19.5 gradi).

Re: JUNKERS siltumsūkņi
Autors: Marcos ()
Datums: 23/01/2009 13:46

Man ir SS, bet ne IVT.
Strādā jau otru gadu. Nepamanīju, ka būtu bijis novērojams "vēlais pavasaris".
Ļoti svarīga ir tieši sūkņa uzstādīšana. Man pēc gada lietošanas plīsa sūd.gs savienojums caurulei, ka rezultātā ūdens nokāva vienu no SS vadības blokiem. Izrādās, ka dzīvojam Latvijā un šeit ir krīze, jo garantijas devēja kompānija jau bija izlaidusi garu. Tā kā skatieties, kā varat nodrošināties pret to, ka SS uzstādītājs jūs neuzmet - nekratās vaļā no "garantijas".
Vēl tāda lieta, ja SS ir nokāvies, tad tā saremontēšana var ieilgt uz 3-5 nedēļām, jo SS uzstādītāju kompānija var neturēt remontam nepieciešamās detaļas uz vietas Latvijā.
Visumā ar SS darbību esmu apmierināts. Man mājai 130 m2, elektrības patēriņš mēnesī (15. dec - 15. janv.) 1,100 kw. oktobrī-novembrī 700 kw. Temperatūra 17-23C.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **   ******    *******  
 **     **  **     **   **  **   **    **  **     ** 
 **     **  **     **    ****    **        **        
 **     **  **     **     **     **        ********  
 **     **   **   **      **     **        **     ** 
 **     **    ** **       **     **    **  **     ** 
  *******      ***        **      ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727