UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: soseds2 ()
Datums: 24/01/2009 00:21

einārs,tikai neparekinaji, ka kaparam ir 1mm sienina un tas nozime, ka kalposanas laiks nevaretu but ilgaks ka plastmasai, kurai sienina ir 4mm. Vispar nevienam materialam un tehnologijai nav ne vainas, vaina ir taja, vai meistars velas stradatar konkreto trubu! Zalajam darba temp. 110 gradi. Bezskiedras zalas izliecas jau pie 50-60 gradi. Lai tas nenotiktu, jataisa kompensatori, ko vairakums nedara.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: einārs ()
Datums: 24/01/2009 01:23

tur es nestrīdos,tas ir mans viedoklis par kaparu.kā jau teicu,viedokļi dalās un te varētu mūžīgi bez jēgas strīdēties.esmu vēl dzirdējis,ka uz kapara kautkādi nosēdumi veidojoties un caurules aizsērējot,bet redzējis neesmu.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: Ambrosio ()
Datums: 24/01/2009 10:44

Ja runā par kapara caurulēm, vai gadījumā nav tā kā parasti? Ir kapara caurules, kapara caurules un kapara caurules? Man liekas, ka būtu jābūt atšķirībai starp normāla Eiropas ražotāja kapara caurulēm un Ķīniešu brīnumiem. Ir kapara caurules, kuras ir sertificētas Eiropā arī dzeramā ūdens sistēmai. Bet nu tas tā - mani prātojumi.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: guliks ()
Datums: 24/01/2009 12:33

Par to elektriķu haltūrdarbu, es pilnīgi atbalstu_Cik nav tādu umņiku, kas objektam piesaista vairākus elektriķus pēc kārtas, nevienam nesamaksājot_

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: einārs ()
Datums: 24/01/2009 13:11

ķīniešu kapars vai ķīniešu plastmasa,lielu šķirbu neredzu.ir pieejami kvalitatīvi vācu materiāli.nemaz nezinu kur tādus ķīnīešus var dabūt.varbūt tirgū?

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: aaaa ()
Datums: 24/01/2009 14:03

Depo visi presējamie-skrūvējamie-trīsslāņu izstrādājumi ir ķīniešu.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: einārs ()
Datums: 24/01/2009 17:51

depo tie visi ķīnieši ir dārgāki nekā santehnikas veikalos normāli materiāli.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: soseds2 ()
Datums: 25/01/2009 14:18

Ieperkoties buvmaterialu veikalos, deretu uzmest aci uz konkreta materiala razotajfirmu, valsti un kvalitati.Tad nevajadzetu rasties problemam iegadaties labu preci. Interneta var atrast informaciju par firmam.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: aaaa ()
Datums: 25/01/2009 15:44

Depo ķīniešu brīnumus pircis neesmu, bet, kas attiecas uz visu citu - nu mājas celtniecības laikā ar ko nācās sakarties - pilnīgi VISS tur ir lētāks kā citos veikalos. Sākot ar cementu maisos un špaktelēm, beidzot ar krāsām un aizkarstangām.
Vakar toč skatījos Uniflots 25kg ar depo karti 19 ar kapeikām. K-rauta 25 ar kapeikām. Nu tā jau vairs nav mazā atšķirība. Un tā ir ar visu. Iesaku pabraukāt un salīdzināt.

Re: Īstens profesionālu taupītāju darbs
Autors: Ambrosio ()
Datums: 25/01/2009 17:44

einār, man gan liekas, ka ķīniešu sūdi ir lētāki par normāliem materiāliem. Tāpēc jau lielā daļā jauno māju "brīnummeistari" ir sabāzuši pašus sūdīgākos materiālus, kas bija arī paši lētākie. Vai tiešām Depo ķīniešu plastmasas caurules būtu dārgākas par Rehau Rautherm S trīsslāņu PE-Xa caurulēm siltajām grīdām (gandrīz 1 Ls metrā)?

Depo tiešām ir lētākas cenas, bet jāskatās, ko ņem. Piemēram, Uniflotu var ņemt tajā veikalā, kur lētāk. Bet ar lietām, kuras pēc skata ir vienādas, gan jāuzmanās. Piemēram, ir reģipša profili, reģipša profili un reģipša profili - viens taisīts no 0.6mm materiāla (Knauf), cits no 0.4mm vai pat 0.3mm (laikam ķīniešu brīnumi), kuri ir protams lētāki, bet tur arī skrūvi nevar pievilkt un viss ļurkājas :)

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **        **        **  ********  
 ***   **  ***   ***        **        **  **     ** 
 ****  **  **** ****        **        **  **     ** 
 ** ** **  ** *** **        **        **  ********  
 **  ****  **     **  **    **  **    **  **        
 **   ***  **     **  **    **  **    **  **        
 **    **  **     **   ******    ******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727