UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Mālains ūdens no spices
Autors: xtc ()
Datums: 27/01/2009 17:36

Čau būvnieki!

Ir aktuāls jautājums - jaunbūvei tikai ielikta ūdens apgāde no spices.
Par to, ka tas strādā, esmu pārliecinājies, vadoties no pozitīvās rada gabalu pieredzes ;)
Problēma ir mālainais ūdens (pirms nosēžas). Nekādas smakas (man par prieku) nav.
Uzliku filtru ar aktīvo ogli - spiediens sistēmā palika par vāju. Tātad - neder!

Tagad uzliku tādu parupjāku filtru (tipa no dzijas diegiem). Min efekts, bet baidos, ka trauku mašīnai, duškabīnei tas mjoprojām mālainais ūdens varētu nepatikt...

Ko ieteiksiet darīt ar min resursiem? Diemžēl nekādi tūkstoši no būvniecības naudas man vairs nav palikuši :(
Varbūt kāds var ieteikt reālu atrisinājumu šādai problēmai?

Paldies!

Re: Mālains ūdens no spices
Autors: soseds2 ()
Datums: 27/01/2009 18:37

Tad risinajums ir nosedinasanas rezervuars. Ja udens malains, tad vismaz nebus kalkains. Filtri iet ciet, jo malam ir sikas dalinas.

Re: Mālains ūdens no spices
Autors: aaaa ()
Datums: 27/01/2009 19:35

Vai rakt aku, kurā likt iegremdējamo sūkni un trubu uzmāju. Parasti, ja ir māls, tad ir paveicies tādā ziņā, ka ūdens būs labs.

Re: Mālains ūdens no spices
Autors: einārs ()
Datums: 27/01/2009 22:12

par tādu spiediena katlu ir kautkas dzirdēts?

Re: Mālains ūdens no spices
Autors: xtc ()
Datums: 28/01/2009 09:27

Nu par aku laikam nav variantu.
Reāli tā truba ievilkta katlu mājā no zemes (spices) un pievienota sūknim. Tālāk caur filtriem uz māju. Vajag kaut kādu ideju, ko apspēlēt tieši šajā posmā.

Re: Mālains ūdens no spices
Autors: Māris1 ()
Datums: 28/01/2009 09:58

Var likt attīrīšanas sistēmu, bet tas izmaksās vismaz uz 1000 Ls.

Re: Mālains ūdens no spices
Autors: xtc ()
Datums: 28/01/2009 10:15

Kā liekas, vai pastāv iespējamība, ka sākot aktīvi lietot ūdeni, tas pašattīrīsies un kļūs dzidrāks? Spices princips pēc būtības ir urbums ar tādu kā nelielu ūdens rezervuāru apakšā.

Re: Mālains ūdens no spices
Autors: aaaa ()
Datums: 28/01/2009 10:22

Klausies, pazvani uz kādu ūdensfiltru firmu, a ļa Ūdensboss utml. un paprasi, ko tavā situācijā varētu darīt, jo nekāda ūdens ķīmiskā attīrīšana tev nav vajadzīga, bet gan kaut kāds reāls mehāniskais filtrs, kas neaizsērē nedēļas laikā.

Re: Mālains ūdens no spices
Autors: einārs ()
Datums: 28/01/2009 12:46

lielos filtrus un spiediena katlu un nekādas problēmas.ja jau tev 3 dienu laikā filtri aizsērē,tad tev tā nav ūdens spice,bet gan dubļu spice.

Re: Mālains ūdens no spices
Autors: xtc ()
Datums: 28/01/2009 13:23

To es neesmu teicis ;) Nu ok, jāmēģina.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.