UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
siltuma zudumi.
Autors: Garaizz ()
Datums: 12/02/2009 21:49

Sveiki.

Vai kādam nav pieejams tas aparāts ar kuru var paskatīties kur vissvairāk pazūd siltums? Esmu dzirdējis ka oficiāli tur prasa diezgan palielas summas. Man nav vajadzīgi ne dokumenti ne sertifikāti. Vienkārši lai kāds uzšauj un pasaka, vai siltums pazūt katlumājā, vai pa ceļam uz māju vai pa mājas pamatiem, vai pa pirmo vai otro stāvu.

Tagad apstākļi neļauj nosiltināt pilnīgi visu, bet varētu sākt ar mazumiņu kur vislielākais zudums.


Re: siltuma zudumi.
Autors: Garaizz ()
Datums: 14/02/2009 15:10

Tiešām nevenam nav tas aparāts.? Ja ir bet nevēlaties šeit rakstīt varat uzzvanīt. T:29107697

Re: siltuma zudumi.
Autors: EjTakTu ()
Datums: 14/02/2009 15:25

A tajos kantoros ar dažādas cenas. Bildes ar aprakstu, vai bez, utt. Vari arī apjautāt paziņas, vai kādam nav nakts lūriķis no krievu armijas saglabājies. Naktī izej ārā un lūri uz māju. Kur nāks ārā siltums, tur gaišāka bilde. Droši vien var redzēt arī videokamerās ar nakts bildēšanas funkciju :D

Re: siltuma zudumi.
Autors: Ambrosio ()
Datums: 16/02/2009 02:38

Būtu vismaz uzrakstījis, cik liels ir budžets, kurā jāierakstās, ja oficiālās cenas par dārgu. Un protams, objekta atrašanās vietu.

Re: siltuma zudumi.
Autors: rbm ()
Datums: 16/02/2009 10:42

uzzvani šiem man dzīvokli pa 50Ls+PVN apsekoja.
www.irbest.lv

Re: siltuma zudumi.
Autors: Garaizz ()
Datums: 16/02/2009 13:42

Budžets tā arī ir +- 50Ls. Objekts atrodas Mārupes pag. Netālu no Lidostas.



SIA IRBEST piedāvāja ap 120Ls. (No iekšpuses no ārpuses drikājot atskaites) Tas 2x pārsniedz manu budžetu un ir arī par sarežģītu.

Man jānosaka kura vieta ir viss kritiskākā. Kura no šīm visvairāk atdod siltumu.

1. Kurtuve kas atrodas ārpus mājas.
2. trubas līdz mājai
3. Mājas pirmais stāvs
4. Mājas otrais stāvs

Lai zinu kas jāsāk pirmais siltināt. Jo visu uzreiz diemžēl nesanāk šajos apstākļos.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********   **     **  ******** 
 **     **  **     **  **     **  **     **     **    
 **     **  **     **  **     **  **     **     **    
 **     **  *********  ********   **     **     **    
  **   **   **     **  **         **     **     **    
   ** **    **     **  **         **     **     **    
    ***     **     **  **          *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727