UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Siltumsūknis
Autors: Zinosais ()
Datums: 20/02/2009 12:26

Siltumsūknis-tas ir labi un ekonomiski.Bet kas ir jādara,lai to pareizi uzmontētu?

Re: Siltumsūknis
Autors: v_t ()
Datums: 20/02/2009 13:41

nedaudz jāpalasa: [www.building.lv]

Re: Siltumsūknis
Autors: Aste ()
Datums: 25/02/2009 09:43

Es teiktu ar palasīšanu nepietiks :) Var jav arī kurpes labot pats taču SS palaišanu un ieregulēšanu gan javeic profiņam. Lai nesanaak tā kā man dažam labam pazīstamam - ieregulēja tā ka SS mala visu laiku neizslēdzoties un tad nu jābrīnās ka rēķins kosmisks :D



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  ********  **     **  **    ** 
 ***   **  ***   ***     **     ***   ***   **  **  
 ****  **  **** ****     **     **** ****    ****   
 ** ** **  ** *** **     **     ** *** **     **    
 **  ****  **     **     **     **     **     **    
 **   ***  **     **     **     **     **     **    
 **    **  **     **     **     **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.