UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: b17 ()
Datums: 21/02/2009 22:49

Gāzes apkures sistēmu dzīvoklī lietoju kādus gadus 5, taču visu laiku cīnos ar to, ka daži radiatori man uzsilst tikai daļēji. Kopā man ir 7 radiatori. No sākuma domāju, ka vaina ir atgaisošanā. Atgaisoju un tajā brīdī problāma it kā tika atrisināta. Taču pēc tam tas pats parādījās jau citos radiatoros, un tur atgaisošana vairs nelīdz (t.i. - liekā gaisa nav). Esmu mēginājis arī mainīt spiedienu sistēmā un eksperimentēt, griežot radiatorus ciet un vaļā (atsevišķi, pa grupām un arī visus kopā), it kā ir bijuši īslaicīgi uzlabojumi, bet pēc tam parādās tā pati problēma. Pie tam liekas, ka problēma "staigā" apkārt pa dažādiem radiatoriem. Vai varētu būt tā, ka pie vainas tomēr ir liekais gaiss, tikai es to nevaru no sistēmas izdzīt? Varbūt kāds var ieteikt kādu profesionālu meistaru, kurs var palīdzēt?

Re: Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: b17 ()
Datums: 21/02/2009 22:58

Neliels pecizējums - ar daļēju uzsilšanu es saprotu to, ka uzsilst tikai radiatora augšējā daļa, t.i. - tā, kas atrodas tuvāk ievadam un regulatoram. Apakšdaļa paliek auksta vai tikai nedaudz uzsilst.

Re: Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: z ()
Datums: 22/02/2009 00:27

101 iemesls, sākot ar nepareiziem cauruļu diametriem, līdz pat neatbilstošām radiatoru armatūrām...

Re: Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: einārs ()
Datums: 22/02/2009 10:50

varētu būt ka cairules kad krustojās līkums ir laists pa audšu un tur sakrājās gaiss.tur vajag cauruļu shēmu.

Re: Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: rs ()
Datums: 22/02/2009 11:10

Ja uzsilst tikai augša-tas liecina, ka cirkulācija apkures sistēmā ir par mazu. Iemesli var būt dažādi-sākot no aizsērējušiem gružu filtriem, neatbilstošiem cirk. sūkņiem un beidzot jau ar neatbilstoši maziem cauruļu diametriem...Iespējams, ka kaut ko var glābt ar sistēmas balansēšanu...

Re: Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: aaaa ()
Datums: 22/02/2009 11:25

Starp citu - itkā cirkulācijas sūkņiem visiem gružu filtrs sietiņa veidā esot iebūvēts. Vai tiešām tā ir un kur viņu meklēt? Tā man kaimiņš apgalvoja, ka esot kaut kas apkurē buksējis - visi filtri tīri, nevar saprast, līdz atradis, ka cirk. sūknim mazs sietiņš ir priekšā, kas arī bija aizsērējis.

Re: Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: z ()
Datums: 22/02/2009 14:36

99% sūkņu filtrs ir papildpiederums.

Re: Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 22/02/2009 14:50

manam grundfos sūknim nau nekāda sietiņa

Re: Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: soseds2 ()
Datums: 22/02/2009 23:03

Varbut radiators pa garu pieslegumam no vienas puses? Var skatities termoregulatoru caurlaidibu.

Re: Radiatori uzsilst tikai daļēji
Autors: Rol ()
Datums: 23/02/2009 12:51

Man ir tieši tāpat. Tikai nebiju iedomājies, ka tā ir problēma. Man likās, ka tā tam jābūt, jo tad, kad ārā ir zem mīnus 10, tad gan silda riktīgi - karsta ir arī apakšējā daļa.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ******    ********   **    **        ** 
 **        **    **   **     **   **  **         ** 
 **        **         **     **    ****          ** 
 ******    **   ****  **     **     **           ** 
 **        **    **   **     **     **     **    ** 
 **        **    **   **     **     **     **    ** 
 **         ******    ********      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727