UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4
Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: andisk26 ()
Datums: 16/03/2009 13:50

Jāpērk silto grīdu apkures trubas, tik nevar saprast kādas, atradu Latvijā ražotas no SIA Polimers, melnas trubas, cena par metru zem 0.30 Ls, tik nevar saprast cik labas. Veikalā tādas neesmu redzējis, ir sarkanās un baltās, cena ~0.6 Ls par metru. Varbūt kāds var pakonsultēt.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: soseds2 ()
Datums: 16/03/2009 14:28

Meistars, kas liek siltas gridas zina kadas vajadzigas un nav velosipeds jaizgudro no jauna! Siltajam gridam lieto Henka tipa trisslanu presejamas, Uponor Wirsbo un citas.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: andisk26 ()
Datums: 16/03/2009 14:36

Cik meistari tik gudrības saklausītas, jātiek daudz maz pašam pirms visa skaidrībā, un materiālus kaut kā iepirkt patīk pašam, nevajag man meistaru izslavētās lielās atlaides :)

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: pauljukas ()
Datums: 16/03/2009 14:41

Tad kāda jēga te jautāt, ja tik daudz gudrības jau saklausītas!? Tad tik jāizlemj un uz priekšu! :)

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: soseds2 ()
Datums: 16/03/2009 14:50

Paprasa meistaram ar kadam vinam labak patik stradat un uz veikalu..Ir dazadas caurulu razotajfirmas un tehnologijas.
Citreiz gadas, ka meistars noperk dargak neka pasutitajs:)

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: pauljukas ()
Datums: 16/03/2009 15:01

Gadās arī otrādi! Bet tas tā retāk! :D

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: aaaa ()
Datums: 16/03/2009 15:51

Principā jau 2 varianti tikai pastāv - vai nu PE plastmasenes vai trīsslāņu alumīnija. Es nu nekādus šitādus LV brīnumus par puscenu neņemtu jo, zinot, ka tas pats Uponors vai Henco ražo simtus tūkstošu metru - viņiem noteikti caurules metra pašizmaksa ir krietni zem LV caurules pašizmaksas - tad kur tā starpība cenā rodas - tikai uz ieekonomēto materiālu vai tehnoloģijas rēķina!
Man ir plastmasenes, kaut kāds vācu ražojums, bet otrreiz es sev tomēr liktu alumīnija - viņas tomēr ir cietākas un kaut kā vairāk vieš uzticību. Cena jau apmēram tāda pati.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: dadzis ()
Datums: 18/03/2009 12:45

varu tev gan ieteikt un arī notirgot pāri palikušas uponor silto grīdu trubas pa lēto. ~150 metri ir 1 gabalā. ērti izlokāmas un uponor!
ja ir interese, dod ziņu uz e-pastu: rododanders at gmail dot com
par cenu noteikti vienosimies. man tās ir pilnīgi liekas un aizņem tik vietu jo neplānoju nekur vairs mājā taisīt siltās grīdas tuvākā desmitgadē.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: collshtox ()
Datums: 18/03/2009 19:39

Ja tas melnās plastmasas sastāvs ir tas pats, ko lieto dzeramajam ūdenim, tad labi, bet ja smird, tad, nekādā gadījumā, jo tad tā ir tā plasmasa, kas domāta āram.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: Naurix ()
Datums: 19/03/2009 08:05

apskaties stamaraa. liec triisslaanju preseejamaas un buus ok. man siltajaam griidaam salika 16ces.

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  ********    *******   ******** 
 **    **  **    **  **     **  **     **  **       
     **        **    **     **  **         **       
    **        **     **     **  ********   ******   
   **        **      **     **  **     **  **       
   **        **      **     **  **     **  **       
   **        **      ********    *******   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727