UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: pauljukas ()
Datums: 19/03/2009 08:31

Stamara piedaavātās lietas apkurei es nekad vairs laikam (krīze tomēr :D) neizmantošu.
Bet siltajās grīdās gan varētu pa cik nav savienojumu. Cena tomēr viņiem zemāka ir.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: forward28 ()
Datums: 19/03/2009 08:56

Planoju likt siltas gridas. Gadu atpakal, kad rekinaja siltumsukna jaudu rekinaja ari siltas gridas. Aprekina tika piedavatas PE-RT 14 mm diam. Bet p[aslaik es neredzeju ar tadu diametru vispar. Tila lielako. Vai kads zin ka jarekina optimalo diametru un cik bieizi likt tas trubas?

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: v_t ()
Datums: 19/03/2009 09:23

diametrs - 16 mm, betons 7 - 8 cm biezs, 6 - 7 metri šļaukas uz grīdas m2.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: spk ()
Datums: 19/03/2009 09:41

Sanāca klātbūt vienā pasākumā, kur piedalījās Henco caurule no izplatītāja (Gilius), un Henco caurule raksturīgi dzeltenīgā krāsā :) no bodes centrāltirgus teritorijā. Pasākuma mērķis - noskaidrot, moš ir OK iepirkt to ķīniešu ļevaku un pārdot kā "oriģinālā ar mūsu atlaidi" klientiem, peļņa tā neko.
No 10 locīšanas reizēm 4 caurule salūza! 3-slāņu! Ar to jau principā tā kā pietiktu, bet nu vēl tika likti fitiņi un radīts spiediens. Oriģinālie Henco fitiņi pakšķēja nost pie ja nemaldos 4 bar. Kautkādi citi neatceros kādi tomēr turēja vairāk.
Vopšem, uzmanieties no ļevakiem. Es iesaku ņemt materiālus no izplatītāja, vai no izplatītāja ieteikta, lai arī kāds var piedāvāt tipa lētāk.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: dadzis ()
Datums: 19/03/2009 09:58

Kam tev 4 bāri!? Man siltajās ir kādi 1.5 un viss, vairāk nebūs, newer.

Piekrītu ka grīdā jāliek ir stabils un kvalitatīvs produkts. Jo viss tiks aizliets ciet un dauuudzus gadus netiks kustināts.
Kad paši likām uponoru, bauda bij vienot visus loriņus kopā. Viss derēja perfekti, nekādu pārsteigumu, nekādu brāķu. Un līdzi ar nāk papīri visam.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: spk ()
Datums: 19/03/2009 10:15

Nu man arī grīdās nav to 4, bet tie, kas lika, nedēļu turēja to ļi uz 16 toļi bik mazāk. Tipa padomju laiku stila rezerve :)

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: z ()
Datums: 19/03/2009 11:08

spk tā nav padomju stila rezerve, bet sava darba un izmantojamo materiālu kvalitātes apliecinājums. ja trubu licēji sāk stostīties pie piedāvājuma nopietni nopresēt sistēmu, tad tādus uzreiz pagrabā aiz atslēgas un nelaist ārā, pirms nav atmaksāta nauda par materiāliem un kompensācija par zaudēto laiku.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: dadzis ()
Datums: 19/03/2009 11:40

radiatorus un ūdeni ar presējām. bet siltās nepresējam gan zem tāda mežonīgā spiediena.
ar domu, ka trubas kas grīdā, tās ir 1 vesels, tur nav savienojumu. problēmas sagaidāmas tikai sadalītāja kastē kur ir visi loki savienoti.
citādi problēmas var būt tik ja trubas ir cauras un to jau jāredz tiklīdz uzpilda 1x sistēmu ar to pašu darba spiedienu.

piekrītu, ka man zināms optimisms piemīt! :) dzīvosim redzēsim

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: einārs ()
Datums: 19/03/2009 13:01

zinu ka vācijā liek kaparu uz grīdām.kapēc pie mums to nepraktizē?ar plasmasu esot tā,ka pie augstas temperatūras tas pēc gadiem zaudējot savas īpašības un sāk plaisāt utt.ar kaparu nekas tāds nav iespējams,cik es zinu.

Re: Kādas labāk grīdas apkures trubas ?
Autors: spk ()
Datums: 19/03/2009 13:08

einārs, kur tu grīdās augstas temperatūras esi redzējis? :)

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **    **  **    **  ******** 
 **        ***   ***   **  **   ***   **     **    
 **        **** ****    ****    ****  **     **    
 ******    ** *** **     **     ** ** **     **    
 **        **     **     **     **  ****     **    
 **        **     **     **     **   ***     **    
 ********  **     **     **     **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727