UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Virtuves ventilacija 119. serijas dzivokli
Autors: Martini ()
Datums: 30/03/2009 15:19

Sveiki!

Ir doma nomainit virtuves recirkulacijas tvaika nosuceju pret "parasto" 119. serijas dzivokli.

Vai kads var padalities pieredze uz kurieni labak laist novades cauruli:
a) kalt caurumu siena un ielaist tualetes ventilacijas sahtaa;
b) vilkt lidz virtuves ventilacijas sahtai (~2x talak, divas reizes pagrieziens, bet nav jakal cauri sienai).

Kadi varetu but "zemudens akemeni" ?

Paldies!

Re: Virtuves ventilacija 119. serijas dzivokli
Autors: Rx ()
Datums: 30/03/2009 16:21

Vai tad Jūsu virtuvē nav virtuves ventilecijas caurums? Tas ieet tajā pat skurstenī kā tualete, tikai citā cukā. Man 9 stavā , pec skata izskatās ka katram dzīvoklim ir atsevišķa cuka ventilācijai virtuvē. Uzliku 125mm lokano alumīnija cauruli ar nelielu slīpumu no atsūceja (apmeram 2 metri) un stradā. Tikai atsūkšanu vajag tā pielikt, lai tikai tas gaiss kas tiek atsūkts, nonāk skurstenī- citādi tas pats atsūktais gaiss nāks atpakaļ , ja atstāsit parastās ventilācijas iespējas.(Manam skurstenim maza vilkme).

Re: Virtuves ventilacija 119. serijas dzivokli
Autors: soseds2 ()
Datums: 31/03/2009 21:00

Neredzu skerslus, kadel nevaretu izvadit to ventilaciju caur arsienu uz aru izurbjot caurumu ar attieciga diametra kronurbi un uzliekot gaisa pretvarstu, lai nepus gaisu ieksa.
Rx, es esmu bijis devinstavenei uz jumta un tur virtuves zonai skurstenim ir tikai kadas cetras vai piecas cukas. Tas nozime ka uz katru cuku 2 dzivokli.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.