UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: heating ()
Datums: 26/04/2009 21:23

he he es jau 3 menessu mekleeju kautko sakariigu kas kautko var uzbuveet.........jasaak tasiit Julija saakumaa!!!

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: baranka ()
Datums: 27/04/2009 21:50

Man ir tāda situācija - jāmaina apkures sistēma lauku mājā. 2 stāvi, aptuveni 150 kv.m. kopējā platība. Līdz 10 radiatori + malkas katls. tas arī viss.
Dažādu iemeslu dēļ man būtu visideālākais variants, kad paši noņemam vecos čuguna radiatorus un caurules, uztaisam apdari un uzliekam jaunus, paši savelkam caurules līdz katla telpai. Pēc tam pasaucam spečukus un tie pieslēgtu katlu, sataisītu apsaisti ar izplešanās trauku, sūkni, visiem vārstiem un ventīļiem.
Kas man būtu jāzina saistībā ar radiatoru un cauruļu izvietošanu. par radiatoriem zinu kā tie jāliek. Kādas nianses ir ar caurulēm?
Vēl - katlam ir vieta apmēram 3 kv.m telpiņā. Tā māja aptuveni 100 gadus veca.

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: baranka ()
Datums: 27/04/2009 22:01

Aizmirsu pieteikt. Katla apsaisti es ļauju meistariem likt no saviem materiāliem (ar iespēju izvēlēties kādus tāmes variantus). Tas ir - nebūs sapirkta kaudze ar lētāko ķīniešu drazu un prasība izmantot to un tikai to.

Re: Bailes par karteejo apcakaressanu!!
Autors: siltums ()
Datums: 27/04/2009 22:57

ar trasēm ir jāskatās kādi materiāli un cik radiatori uz trases, tad ar var runāt vairāk par caurulēm un to diametriem. Ir jāredz plāns un tad var arī vairāk ko spriest.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********   **     **  ******** 
 **     **  **        **     **   **   **      **    
 **     **  **        **     **    ** **       **    
 **     **  ******    ********      ***        **    
  **   **   **        **     **    ** **       **    
   ** **    **        **     **   **   **      **    
    ***     ********  ********   **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727