UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: soseds2 ()
Datums: 07/06/2009 23:13

Ja sadu sukni, tad var uzstadit papildus spiedkatlu.

Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: kasparens ()
Datums: 12/06/2009 15:17

Labdien!
Nesākot jaunu tēmu gribu pavaicāt kādu ūdens sūkni(firma...) labāk iegādāties? Sistēma būs tāda ka sūkni likšu pagrabā un trubu uz aku.Sanāk tā ka augstuma starpība starp sūkni un aku praktiski nav nekādas, viss ir vienā līmenī.Mājā ūdens patēriņš būs tikai 1.stāvā (virtuve,vannas istaba).
Domāju ne dārgāku par 100Ls.Varbūt kāda pieredze kuri labāki un tt..

Paldies

Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: soseds2 ()
Datums: 12/06/2009 23:55

No letajiem vairakums kina razoti un jarekinas ar apmierinosu kvalitati un troknainumu.. Normali ir "ALKO", "LEO".... Var dabut ar plastmasas vai nerzas sukna korpusu. Ieteiktu nemt 1kw.

Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: UK ()
Datums: 16/06/2009 16:49

galvenais, lai sūknis nepārsniedz akas debitu jeb ūdens pieplūdi, savādāk būs sūdi. viens no līderiem sūkņu tirgū ir Grundfos, bet nav slikti arī itāļu sūkņi, vispār par sūkņiem var painteresēties firmā Akvedukts

Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: Porex ()
Datums: 17/06/2009 08:43

Nosiltināšanu ideāli var veikt,izgatavojot sildītāju pašam no krāmu tirgū nopērkamās nihhroma stieples un 12v(24v) trafiņa.Vajadzīgas zināšanas (Oma likums),testeris ar ko izmērīt stiples pretestibu.Var izgatavot kādas formas ,jaudas un izmēra sildītāju.Tā esmu savā laikā ziemās pasildījis bišu saimes,tagad ziemā biju savam vecajam ,kaulu stīvuma mocītam sunim būdā apsildāmo grīdu ierīkojis(apm 20w).Protams gatavojot pašam ir jābūt elementārām zināšanām elektrotehnikā un drošībā.Šāda sildītāja priešrocība ir tas ,ka jaudu varam izvēlēties minimāli nepieciešamo,nav karstu(spuldzīte) elementu,liela drošība,tomēr attiecīga nomināla drošinātājs elektriskajā ķēdē neko nemaksā,bet sirds mierīgāka.

Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: Sezams ()
Datums: 17/06/2009 09:27

Tavā gadījumā, atšķirībā no mana, kad 80dB sūknis rūca pie auss, var uzstādīt kautkādu itāļu >100Ls robežās.

Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: uk ()
Datums: 19/06/2009 09:38

-> sezams
Nu labāk to sūkni likt tai pašā akā vai blakus zemē ierakt 2 grodus un tajā iebāzt sūkni ar hidroforu. Tev ir grodu aka vai spice?

Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: Sezams ()
Datums: 19/06/2009 14:19

Nu man laikam vairs nav aktuāli, kur likt sūkni, jo jau nopirku Silent Master.
Bet par to sūkņa novietošanu akā arī biju domājis - galīgi garām.
Man ir grodu aka, divi grodi ir virs zemes, it kā var sūkni likt tur iekšā, bet cik šozoem skatījos, tad akas ūdens virspusē bija ledus. Siltināt aku arī negribējās, jo darbs ir pamatīgs un nav garantijas, ka neizsals.

Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: uk ()
Datums: 19/06/2009 15:12

sūknis izskatās labs, cik saprotu tas var iztikt bez hidrofora, tipa uztur nepieciešamo spiedienu. es jau iemēģinājis kā darbojas?

Re: Ūdens sūknis bēniņos
Autors: Sezams ()
Datums: 19/06/2009 15:33

Neesmu vēl vienojis klāt, bet cik veikalā pademonstrēja tukšgaitā bija baigi klusais.
Var viņu montēt bez hidrofora, bet man nepatīk, ka drusku nomazgājot rokas slēgsies iegšā, tāpēc piepirku 25l hidroforu.
Veikalā teica, ka viņš esot baigi "samudrīts" - iekšā ir visādi devēji, tāpēc var būt tieši problēmas ar elektroniku.
Nu bet citas ātrākas alternatīvas man nebija.

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **     **  **    **        **        ** 
 **    **   **     **  ***   **        **        ** 
 **         **     **  ****  **        **        ** 
 **   ****  *********  ** ** **        **        ** 
 **    **   **     **  **  ****  **    **  **    ** 
 **    **   **     **  **   ***  **    **  **    ** 
  ******    **     **  **    **   ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727