UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Straava vartu automatikai
Autors: a ()
Datums: 14/07/2009 23:00

Ceru, ka ar 3 X 1,5 kvadrati pavilks veramo vartu automatiku?
Cik papetiju tur nak motori no 200-300w.
Kadu automatu likt? B16 ?
Kabela garums no sadales lidz pirmajam motoram 9 metri.

ps. var ari padiskutet par automatiku - kura laba, kura slikta utt.

Re: Straava vartu automatikai
Autors: reno ()
Datums: 14/07/2009 23:10

3x1,5 pietiks pilnība. Neaizmirsti ja vads tiek rakts zemē, tad jāizmanto attiecīgs kabelis, piemēram NYY.
Automātu gan uz 3x1,5 liec 10A, nevis 16A.

Re: Straava vartu automatikai
Autors: a ()
Datums: 14/07/2009 23:13

Paldies.
Par kabela tipu zinu.Liksu ari papildus gofraa, kaut ari itka drikstot rakt tapat.

Re: Straava vartu automatikai
Autors: storms ()
Datums: 14/07/2009 23:19

..es nez kāpēc visi satrakojušies ar tām gofrām - atceries, ka vadu liekot pietiekoši garā gofrā tas uzsilst vairāk un respektīvi jasamazina A ko var laist cauri..... 200W protams būs OK.....

Re: Straava vartu automatikai
Autors: a ()
Datums: 14/07/2009 23:42

Es pietiekosi esmu traapijis pats uz saviem ieraktajiem kabeliem, neskatoties, ka visu fotografeju.Pec paris gadiem viss tapat piemirstas.Ta ka labak likt gofraa.

Re: Straava vartu automatikai
Autors: pauljukas ()
Datums: 15/07/2009 00:44

Ja ar lāpstu durs nekāda gofra nepalīdzēs.
Labāk man liekas ir uzkrāmēt kādu ķieģeli.. vai kaut ko citu, tipa pus kanalizācijas cauruli

Re: Straava vartu automatikai
Autors: aaaa ()
Datums: 15/07/2009 09:18

Es arī saliku dēļus vadiem virsū un akmeņus, bet tas viss ir kaķim zem astes, jo nevar saprast, kas tur apakšā traucē un cērt tik stiprāk. Ne par velti lielie kabeļu kantori liek spilgto lentu lāpstu virs kabeļa. No prakses n-tākās reizes uzejot kabeļus rokot varu teikt, ka tā spilgtā lenta ir visefektīvākais līdzeklis. Un zemē viņa nesadalās, nu vismaz LE kabelis, kas rakts gadus 7 atpakaļ - lenta kā vakar ierakta - smuka spilgti oranža. Kaut kur pat redzēju to lentu veikalā, laikam depo.

Re: Straava vartu automatikai
Autors: aae ()
Datums: 15/07/2009 09:39

NICE automātam, kādu nesen uzliku vajag 4 dzīslas, 3 motora vadībai un vienu zemējumam, ja to protams ievēro. Es darīju tā, ka vispirms izvēlējos modeli, novilku instrukciju no ražotāja un tad visu "saprojektēju". Kautgan to zemi vienalga palaidu garām, tagad vilkšu atsevišķu vadu klāt.

Re: Straava vartu automatikai
Autors: v_t ()
Datums: 15/07/2009 10:02

lenta, manuprāt, ir pats efektīvākais kabeļu aizsardzības paņēmiens pret lāpstu.
turklāt bez ultra violetā starojuma piekļuves polimēru materiāli var bez izmaiņām nogulēt vairākus desmitus gadu.

Re: Straava vartu automatikai
Autors: pauljukas ()
Datums: 15/07/2009 10:05

Katram gadījumam jāpieraksta, ka pret ekskavatoru neviens līdzeklis nebūs īsti efektīvs! :D



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **   *******   **     **  ******** 
  **   **   **     **  **     **  **     **     **    
   ** **    **     **  **     **  **     **     **    
    ***     *********   ********  **     **     **    
   ** **    **     **         **   **   **      **    
  **   **   **     **  **     **    ** **       **    
 **     **  **     **   *******      ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727