UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: SAT/TV tiikls
Autors: KB ()
Datums: 05/08/2009 20:14

Bet tas TV skapis kur staves pastiprinatajs un uz kuru ies TV vadi var atrasties neapkurinaatos beeninjos? Tiem pastiprinatajiem un sadalitajiem no aukstuma kaut kas var notikt?

Cik gari var buut vadi no antenas lidz skapim?

Re: SAT/TV tiikls
Autors: Sezams ()
Datums: 05/08/2009 21:29

Ko var ņemties ar kautkādiem mistiskiem nākotnes media centriem un tajā paša laikā rakstīt, ka kabeļa garums noēd 3. kanālu (laikam analogo LTV1).
Autor, priekš tevīm elementārs un vienkāršs risinājums -
Uzliec 2 SAT antenas - viena HTB+ (viena cirkulārā galva ar četrām izejām); otra ASTRA; HOTBIRD; SIRIUS (trīs universālās galvas, katra ar četrām izejām). Pieliec pie katra TV SAT uztvērēju (DREAMBOX). Nošārē, nopērc u.t.t. kodēto kanālu paketes un skaties laimīgs (tici man parastam userim pilnīgi pietiekami).
Protams, ja gribi ik mēnesi pa velti skatīties TV, tad tiešām atliek tikai analogā virszemes TV (tad gan jāskatās kabeļu garumi un vai noēd 3. kanālu).

Re: SAT/TV tiikls
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/08/2009 08:02

Reāli gan leišu, gan poļu pastiprinātāji darbojas arī pie negatīvām temperatūrām:
[www.argus.lv]

Re: SAT/TV tiikls
Autors: Didzisp ()
Datums: 06/08/2009 09:12

Sezams, kabeļa garums nu nekādi nenoēd 3 kanāla signala stiprumu. Ir pilnīgi pretēji, kabelī vislielākie zudumi ir uz decimetru kanāliem. 3 kanala signālu noed nepareizi izvēlētas TV rozetes.
Es esmu saskāries ar Tevis ieteiktiem mega projektiem, bet dzīvē viss tas nav vajadzīgs. Nu nav tā, ka ģimenē visi vienlaicīgi lūr kaut vai to pašu NTV. Parasti vecmāmiņai pietiek ar Panorāmu un parasto TV antenu, jaunieši neko nerubī krievu valodā un skatās tikai MTV un vecākiem pilnīgi pietiek ar vienu NTV uztvērēju un un caur internetu nošārētu karti par lētu naudiņu.
Aparatūra mierīgi var stāvēt neapkurināmā telpā. Problēma drīzāk var būt vasarā, kad paspārnē paliek ļoti karsti un pastiprinātājs var pārkarst.
Es neticu, ka mājā sanāks garāki kabeļi par 50m, bet līdz 50m viss darbosies ļoti labi.

Re: SAT/TV tiikls
Autors: Sezams ()
Datums: 06/08/2009 10:37

Nu ok!
Varbūt pašlaik darbojās tā analogā TV, bet tāpat kautkad to pārtrauks rādīt un būs jāizvēlas par maksu virszemes digitālo TV. Ja man jāizvēlas starp digitālo un SAT, protams priekšroku dodu SAT.
Vēl viens būtisks trūkums ir tiem, kuri nedzīvo Rīgā, bet patālāk no tās - antena jāliek uz masta, un tāda pagarāka, savukārt SAT šķivis var būt kautvai uz zemes, galvenais lai priekšā nekā nav.
Vecmāmiņas dēļ likt kautkādas antenas un mastu īsti prātīgi nav.

Es piedāvāju ātrāko, ne lētāko variantu.

Re: SAT/TV tiikls
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/08/2009 11:27

Laiielecom tika apsolījis pabiezināt esošo LVRTC raidītāju tīklu, tāpēc drīzāk ir pamats sagaidīt pietiekamu signālu pat istabas antenā.

Re: SAT/TV tiikls
Autors: Didzisp ()
Datums: 06/08/2009 12:58

Ar digitālās televīzijas ieviešanu nekādi brīnumi nenotiks- āra antenu vajadzēs tā kā tā. Protams,ja torni redz pa logu, tad var iztukt ar istabas antenu, bet ja raidītājs 50 un vairāk kilometru attālumā, tad bez antenas uz jumta neiztikt. Digitālajā TV jau vietējās programas ir bezmaksas un vecmāmiņa varēs skatīties Panorāmu kā iepriekš:).
Var piekrist Sezams par SAT uztveršanas priekšrocību, jo programas var redzet ar maksimālo attēla kvalitāti. Diemžēl patrez Lattelekoma digitalās TV bildes kvalitāte ir sliktaka par tās pašas programas kvalitāti no SAT un analogās TV bilde, ar labu antenu, ir ievērojami kvalitatīvāka. Tur gan nav vainīgs pats digitālās TV princips, bet vēlēšanās pārraidīt pēc iespējas vairāk programu, bet brīnumi jau pasaulē nenotiek un vienā TV kanālā nevar iespiest daudz programu:).

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **      **  **     **   *******   **     ** 
 **     **  **  **  **  ***   ***  **     **  **     ** 
 **     **  **  **  **  **** ****  **     **  **     ** 
 ********   **  **  **  ** *** **   ********  ********* 
 **         **  **  **  **     **         **  **     ** 
 **         **  **  **  **     **  **     **  **     ** 
 **          ***  ***   **     **   *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727