UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
kamīns bez skursteņa
Autors: martell ()
Datums: 04/08/2009 10:58

Labdien,
Lai gan esmu gana loģisks cilvēks, man ir neloģisks jautājums: Vai var ielikt telpā kamīnkrāsniņu, pievienojot tās dūmvadu vertikāli pa taisno pie skursteņa trubas?
Skaidrojums: Ir neliela telpa, kurā nav iespējams (ļoti negribas) izbūvēt skursteni līdz telpas grīdai ar lūku apakšā, tā lai varētu sodrējus tradicionālā veidā izbirstēt. Telpā no griestiem nāk iekšā skursteņa trubas gals, pie kuras vertikāli varētu pievienot vertikāli nelielas kamīnkrāsniņas dūmvadu. BET! Parasti visām kamīnkrāsniņām ir dubultīga kaste/kurtuve, t.i. sodrējus nevar birstēt tā, lai tie kristu iekšā kurtuvē, no kurienes tos varētu izgrābt. Vai kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu, un vai te ir kāds vēlamais risinājums?

Re: kamīns bez skursteņa
Autors: EjTakTu ()
Datums: 04/08/2009 11:41

Es savukārt esmu neloģisks ;) tomēr varbūt sanāks loģiska atbilde. Var jau skursteni līdz grīdai nelaist. Bet arī galīgi pa taisno salaist kopā nevajadzētu. Varētu izveidot tādu kā aklo zarnu ar krāniņu un lūciņu - kondensātam un sodrējiem. No krāsniņas nākošo dūmvadu savukārt ar līkuma un trejgabala palīdzību ievada virs apendiksa horizontāli. Varbūt nav tik smuki, bet atkritīs citas klapatas. tas tāds tīri subjektīvs domu brūvējums ;)

Re: kamīns bez skursteņa
Autors: martell ()
Datums: 04/08/2009 13:37

Paldies, tas varētu būt variants!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   ********   ********  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **    **   **   **  
 **     **         **  **     **      **      ** **   
 **     **   *******   ********      **        ***    
  **   **          **  **           **        ** **   
   ** **    **     **  **           **       **   **  
    ***      *******   **           **      **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727