UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
komb.boileris vs. boileris
Autors: Hems ()
Datums: 06/08/2009 09:10

Sveiki speci!
Jautājums: Vai ir jēga pirkt kombinēto boileri ar domu, ka nākotnē pieslēgšu pie centrālas apkures katla. Pagaidām apkure ar Jotulu. Vai elektrības patēriņš ir vienāds vai atšķiras? Paldies.

Re: komb.boileris vs. boileris
Autors: Didzisp ()
Datums: 06/08/2009 09:18

Kombinētajam boilerim ir tieši tāds pats elektrības patēriņš(protams, pie vienādiem elektriskajiem rādītājiem un tilpuma) kā parastajam.

Re: komb.boileris vs. boileris
Autors: Hems ()
Datums: 06/08/2009 09:25

Didzisp Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kombinētajam boilerim ir tieši tāds pats
> elektrības patēriņš(protams, pie vienādiem
> elektriskajiem rādītājiem un tilpuma) kā
> parastajam.


Tātad, labāk pirkt kombinēto, lai pēc gada, diviem varētu bez probl. pieslēgt katlu. Baidījos no elektro patēriņa kombinētajam.

Re: komb.boileris vs. boileris
Autors: Didzisp ()
Datums: 06/08/2009 09:52

Mierīgi var pirkt kombineto boileri. Cita lieta, ka jāizštuko, kur to novietot, lai viegli nākotnē pieslēgt pie apkures sistēmas.

Re: komb.boileris vs. boileris
Autors: pauljukas ()
Datums: 06/08/2009 23:32

Iesaku Dražice. OKC NTR vertikālo uz grīdas liekamo ātrsildītāju.

Re: komb.boileris vs. boileris
Autors: Sausamalka.lv ()
Datums: 06/09/2009 23:10

Kombinētais boileris laba lieta, bet esiet uzmanīgi ar pieslēgšanu. Ja būs nepareizi pieslēgts, boileris sildīs radiatorus un visa ekonomija vējā. Esmu saskāries ar šādu gadījumu, it kā salikti devēji, vārsti un ieregulēta temperatūras starpība, bet viss velti.

Re: komb.boileris vs. boileris
Autors: pauljukas ()
Datums: 06/09/2009 23:19

Viss ir atkarīgs no tā kas pieslēdz un pie kā pieslēdz.
Pie gāzes vai dīzeļa katla slēdzot, tāda iespēja ir praktiski nereāla.

Re: komb.boileris vs. boileris
Autors: heating ()
Datums: 21/11/2009 17:06

Es vispar kad kurinu katlu nelietoju elektriibu izrauj.... stepseli araa un Amen!!;))

Re: komb.boileris vs. boileris
Autors: ibm ()
Datums: 23/11/2009 14:08

Man ir kombinētais ELEKTROMET (poļu), 200l boileris. Kāpēc tas? Nu, pirms 4 gadiem pirku, tad mana izvēle bija uz grīdas noliekams modelis, jo tas ir viegli apkalpojams un tā milzīgā masa nekarājas pie sienas (kā jau te raksta, tas nav vienīgais tāda tipa boileris).

Ziemas sezonā elektrību izslēdzu (slēdzis), taču ir periodi (pavasaris, rudens), kad lietojam paralēli abus variantus. man ir primitīvs malkas katls un dēļ ūdens vien to nekurinām, savukārt, ja mājai jāiekurina tikai mazliet, tad boileris var pietiekami nesasilt, tāpēc elektrība reizēm ir kā atbalsts.

Noteikti boilera kontūram būtu jābūt regulējamam (vaļā-ciet). Manam boilerim čūskas siltummaiņa laukums ir 1m2 un to var gan ātri uzsildīt (arī pārkarsēt), gan arī atdzesēt, ja nepiever kontūru, kad katls jau beidzies (bet baterijām siltums vēl iet). Sākumā raustīju ventili, tagad esmu uzlicis termodevējus un elektromagnētisko vārstu. Viss notiek.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **     **  ********  ******** 
 **   **   **     **  ***   ***  **    **     **    
 **  **    **     **  **** ****      **       **    
 *****     **     **  ** *** **     **        **    
 **  **     **   **   **     **    **         **    
 **   **     ** **    **     **    **         **    
 **    **     ***     **     **    **         **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727