UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
grīdas reģipsis
Autors: Juris Blatinieks ()
Datums: 18/09/2023 14:30

Kādam ir pieredze ar grīdas ģipškartonu?

Nopirku dzīvokli ar iesāktu remontu. Uz grīdas - Knauf Brown grīdas ģipškartons 2 kārtās. Pēc iepriekšējā sainmieka informācijas - apakšā ribots dz.bet pārsegums, koka latas (5x5cm) ar soli 60cm (liktas arī krusteniski). Reģipsis skrūvēts pie latām. Akmens vates skaņa izolācija.

Pašlaik melnā grīda dažviet uzkāpjot nedaudz ielokas un iekšu, vietām grīdas arī čīkst.

Plānoju likt trīsslāņu parketu (14mm) un gribu saprast, vai būs ok likt uz esošās melnās grīdas. Cik ilgmūžīgs vispār ir tāds grīdas ģipškartons? Baigi negribās raut visu nost un tērēt naudu citam grīdas apakšklājam, bet negribās arī sačakarēt parketu.

Ir idejas?

Re: grīdas reģipsis
Autors: Hmm ()
Datums: 18/09/2023 15:26

Ja pareizi pielieto, tad ilgmūžība pietiekama.
Aprakstītais pīrāgs gan izskatās pašizdomāts.
Reģipsis uz lāgām .... ik pa 60cm... kad griestiem liek ik pa 40cm ... lai gan varbūt peld uz vates(jautājums par vates veidu), tad jau tās latas diezgan vienaldzīgas... jautājums gan arī kur latas, peld vatē, uzmestas uz pārseguma, vai stiprinātas?
Pēc tehnoloģijas, skaņas/siltumizolācija/izlīdzinošo apakškārtu veido no keramzīta, pa virsu divās kārtās grīdas reģipsis, kārtas savā starpā salīmētas, tad grunts/hidroizolācija/papildus kārta,atkarīgā no grīdas seguma vai uzreiz grīdas segums...
Parkets peldošais vai līmējams pie pamatnes?
Nez, grūti saprast cik bīstami tas kopumā izskatās klātienē... varbūt var dzīvot(noteikti var, ja malku neskaldīsi, cauri nekritīs), varbūt jāuzskrūvē pa virsu osb/finieris...

Re: grīdas reģipsis
Autors: agrais ()
Datums: 19/09/2023 07:04

Par tehnologiju jau Hmm rakstija. Tas kas tagad izdarīts, tas galigais kolhozs. Bet parketu, laminatu tures,ar flīzem butu ka būtu...tur suves varetu sakt plaisat. Vienīgi ar čīkstešanu gala netiksi...Nu ja kolhozs, tad kolhozs....vari saurbt caurumus un vietu vietam putas sapūst....Bet sazin kas sanāks jo vate jau salikta. Arī ja tagad uskrūvesi vel pa virsu osb, tas čikstēšanu nelikvidēs.Ja būtu likta ta grīda pec tehnologijas, tad nekas nečīkstetu, nebūtu kam čīkstēt.Bet cilvekam ir paticis ņemties ar kaut kādiem kokiem, limeņot, utt...un te nu tad rezultāts.

Re: grīdas reģipsis
Autors: Elizabeth001 ()
Datums: 24/10/2023 19:28

Ja jūs ievērojat, ka grīda ielokas vai čīkst, es ieteiktu veikt papildu nostiprinājumu, pirms likt parketu. Tas varētu būt papildu stiprinājumi vai arī atkal pievienojot koka latas. Grīdas ģipškartonam ir jābūt cietai un stabila. Ja vēlies atslēgties un pavadīt laiku citādāk, iesaku apmeklēt [onlinekazinolatvija.info] kur vari atrast interesantas spēles. Bet atceries spēlēt atbildīgi

Re: grīdas reģipsis
Autors: Klāvs ()
Datums: 18/12/2023 03:49

Liku grīdas reģipsi dzīvoklī. No vecajiem grīdas dēļiem sataisīju latojumu, ja pareizi atceros, ar kādu 20cm soli. Latojums piedībeļots pie paneļiem. Grīdas reģipsis pieskrūvēts pie latojuma un 2. reģipša kārta līmēta+skrūvēta perpendikulāri 1. kārtai. Flīzes pa virsu un pēc 7 gadiem nevienas plaisas fūgās nav.Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
 • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
 • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
 • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **  ** **     ********  ******** 
 **   **  ** **  **  **  **   ** **  ** 
 **   **  ****  **  **  **   **   **  
 ********   **   **  **  ********   **  
 **      **   ********* **   **  **   
 **      **      **  **   **  **   
 **      **      **  ********   **   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727