UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kamīns Salzburg XL no Nordpeis
Datums: 24/01/2022 22:31

Ja tev ir pieredze ar tulikivi, tad šī noskatītā būs stipri līdzīga es tā domāju. Nedomāju, ka tas ziepjakmens tik stipri varētu atšķirties no tiem otrajiem baltajiem blokiem. Vienīgais tu vari papētīt vai ir vēl kāds šādu krāšņu piegādātājs, jo viņām noteikti ir vairāk ražotāji. Varbūt kādu naudu var ietaupīt. Ja nav Latvijā, tad varbūt vērts apskatīt piemēram Lietuvā vai Igaunijā.

Re: Kamīns Salzburg XL no Nordpeis
Autors: bern ()
Datums: 03/02/2023 17:33

Ir tā vērts? Ieguldījumi tomēr diezgan ievērojami, bet gāzes cena tādā līmenī tomēr nav uz palikšanu! Varbūt drīzāk pakurināt esošo bundžu pa vakariem + investēt kādā gudrākā dačikā apkures regulēšanai?

Re: Kamīns Salzburg XL no Nordpeis
Autors: ETT ()
Datums: 04/02/2023 00:04

bern, gāze tev ar garantiju? Pats vari iegūt? Apspriešana bija tieši gadu atpakaļ, ja kas...

Re: Kamīns Salzburg XL no Nordpeis
Autors: agrais ()
Datums: 04/02/2023 08:37

Man agrak bija iegadāds Nordpeis kamīns, vairs neatceros nosaukumu, bet līdzīgs bankomatam...Nu kamīns ka kamīns, tur jau visa fiska taja korpusā, kurtuve jau nekas kosmisks nav. Bet tas korpuss saliekas ka lego, var krasot ar jebkuru krasu, izgatavots no kada speciala sastava. Uzsilst un diezgan ilgi tur siltumu. Neko vairak nav ko pieminet...Kurinaju kadas trīs sezonas, tad dzivokli pardevu, tur saimnieks kurina vēl joprojam, nu jau kadi 10 gadi būs...Laikam durvīm šņori mainija...bet tas jau jebkuram kamīnam.

Re: Kamīns Salzburg XL no Nordpeis
Autors: agrais ()
Datums: 04/02/2023 09:45

Apskatiju to kamīnu...Tads ka man bija, tads vairs nav. Bet, man maksaja 1300ls...taja laika tas nebija lēti, bet nu... Tagd vispar tadu vairs neliktu bet muretu krasni. Tas kamīns jau vienalga nebija ipasi erts kurinašanai. Atrī uzsila, telpa karsts. Nu lidz ritam jau arī atdzisa pamazam.Tur nianses, bet nu par tadu naudu tas tiesam nav to verts.Tad labāk krasni, tur siltums vienmerīgāks, ilgi tur siltumu, nevajag metala skursteni, var izlaist caur siltuummuri...Man laukos vecakiem ir laba krasns, mūreja labs meistars, siltumu tur lidz pat tris dienam..Sobrīd remonteju nelielu dzīvokli veca majā..arī nevaru saprast kādu apkuri taisīt. Bet sveros uz to ka neliksu nekadus kamīnus, bet mūresu nelielu krāsni...

Re: Kamīns Salzburg XL no Nordpeis
Autors: Zzz ()
Datums: 04/02/2023 14:05

Manuprat karstumizturigs ar skiedram papildinats betona klucis nodrosinas to pasu ko ziepjakmens

Bet made in lv!

Re: Kamīns Salzburg XL no Nordpeis
Autors: agrais ()
Datums: 04/02/2023 16:37

nu itka jau norvegu kamini...bet man korpuss bija polija izgatavots. Par kurtuvi nezinu, vairs neatceros. bet nu norvegija tur tik nosaukuma piedalījās.Nekāds baigais betona klucis jau nav, tas korpus jau tik 5vai 6cm biezs bija.Pa 1300 vel bija ok, nu ta +-, bet pa 7000..tad nu tur stipri jabūt liekai naudai...Vel jau uzstadīsana...Man toreiz prasija 250ls, es pats nepilnā diena saliku..

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **   ******     ******    *******  
 **     **  **     **  **    **   **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **         **               ** 
 **     **  **     **  **   ****  **         *******  
  **   **    **   **   **    **   **               ** 
   ** **      ** **    **    **   **    **  **     ** 
    ***        ***      ******     ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727