UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 5 no 5
7 gadi
Fizikjis
Kā ir ar jaunajiem MK noteikumiem par dīķa rakšanu? Vai kas ir mainījies? līdz 0,1ha ir nepieciešams projekts. Kā ir ar jau izrakta dīķa legalizēšanu 400m2?
Forums: Dokumenti
8 gadi
Fizikjis
Malkas šķunim uztaisīju divas ieejas, no priekšas, kas tuvāk mājai, sausākā malka, no aizmugures, kur tiek pievesti baļķi, tie tiek zāgēti un skaldīti, tur arī šmuce ar skaidām/mizu. Nu viss tā ka pa diagonāli, lai nākamajā gadā atkal var mainīties. Grīdu nobēru ar smilti, salaistīju, nolīdzināju, pieblietēju, noklāju divos slāņos pašu lētāko ruberoīdu un noklāju ar eiropaletēm. Grīda vējojas un
Forums: Ārdarbi
8 gadi
Fizikjis
To cementu klāt likšu, jo skaidas ar kaļķi tāpat jāmaisa, bet ar cementu nebūs jāuztraucas par sēšanos. Daudz jau tas cements likts klāt netiks. Vairāk uztraucos par ārējā apšuvuma dēļiem, parasti liek gaisa spraugu. Iekšā osb kā tvaika barjera :) Protams biezums nekāds, galvenais, lai kad vējš uzpūš, lai uzreiz visu neaizpūš prom, protams kamēr kurinu tikmēr silts, drīzāk remdens.
Forums: Ārdarbi
8 gadi
Fizikjis
Pildīsim ar skaidbetonu, skaidas cements, grants, kaļķis maisījums. OSB skrūvēsim horizontāli, augšas aizpildīšanai ārējos apšuvuma dēļus paraus nost lai var aizpildīt līdz augšai.
Forums: Ārdarbi
8 gadi
Fizikjis
Ko teiksiet par šādu pīrāgu? Ir koka karkasa šķūnis, 100x100 brusas pa stūriem, sienās 100x50 brusas, tātad sienu biezums 100mm. Gribētos nosiltināt lai ziemā akurāt nepūš vējš cauri un ar kādu bulerjānu varētu piesildīt tā lai var tajā padarboties. Ir pieejamas skaidas un kaimiņš. No ārspuses pie brusām horizontāli dēļi ar pusspundi, iekšpusē osb pie brusām un doma starpu piepildīt ar skaidbeton
Forums: Ārdarbi
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.