UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 2 no 30
Rezultāti 31 - 60 no 888
2 gadi
J
Iepirku Ravak stūra vannu ar noplūdes komplektu, bet nekādi neizdodas panākt hermētisku noplūdes darbību - visu laiku aizvērtā stāvoklī ūdens tek cauri. Varbūt kāds var ieteikt kādu risinājumu?
Forums: Inženiertīkli
2 gadi
J
PERT šķiet, ka bija ar Alumīniju un PEX vienkārši plastmasa. Bet galveno domu jau te izklāstīja - caur alumīnija slāni nenotiek skābekļa difūzija.
Forums: Iekšdarbi
2 gadi
J
Ja izlasa visu topiku tad tā ķēdīte kļūst skaidrāka - tiek nosaukts cipars par materiāliem, tad kāds to apstrīd, jo redz pamati vien jau maksājot ļoti daudz. Tad nākas atbildēt, ka pamati realitāte nemaksā tik daudz un nosauktais materiālu cipars paliek spēkā un nemainās tikai tāpēc , ka kādam pamati sanākuši dārgi :)
Forums: Privātmāju būvniecība
2 gadi
J
Tā ir taisnība, nomas veidņi un transportbetons (ja vien betona rūpnīca nav blakus mājai) visu to pasākumu pamatīgi sadārdzina.
Forums: Privātmāju būvniecība
2 gadi
J
Koks ir dabisks, bet attiecīgi vairāk staigā. Ar to 'kvalitatīvu kalibrētu' jāuzmanās, man 40% no tāda vēlāk savērpās.
Forums: Iekšdarbi
2 gadi
J
mark_tyler rakstīja: ------------------------------------------------------- > > > Te visur ir manāms vidējais cipars 800€/m2 - tas > ir par būvējamo vai dzīvojamo platību? un līdz > kādam apdares līmenim šī summa ir domāta? Tā ir pilnā summa par pilnībā gatavu māju, kurā dažs vēl bruģi, žogu un mauriņu iekļauj. Summa gan parasti bez zemes un komunikācijām.
Forums: Privātmāju būvniecība
2 gadi
J
Kad skaitīju man pamati nedaudz virs 4K sanāca uz 160m2 - tas ir lenta. 13K uz 200m2 izklausās ļoti, ļoti dārgi! Kopumā jau plātne ir vēl krietni lētāk nekā lenta+Estrich grīda.
Forums: Privātmāju būvniecība
2 gadi
J
Lineļļa lipīga ir tikai tad, ja nenoslauka to daļu, kura nav iesūkusies koksnē. Manuprāt labākais koka apdares materiāls iekštelpām.
Forums: Iekšdarbi
2 gadi
J
Ir lineļļa ar balto pigmentu. Dēļus var arī skrūvēt pa taisno uz reģipša.
Forums: Iekšdarbi
2 gadi
J
Ja prātīgi saplānosi un pats rūpīgi meklēsi un pirksi tad kādi 200-250Eur/m2
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
J
Uniflotam pēc tehnoloģijas veselajās šuvēs lentas nav jāliek. Man arī viss krāsots un neviena plaisa šuvēs nav parādījusies. Ja ir plaisas, tad visticamāk ir problēmas ar karkasu!
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
Daudz ātrāk un ērtāk ar Uniflotu - standarta savienojumos atkrīt ņemšanās ar lentēm. Grieztajām šuvēm uzlīmē lentu pa virsu ar PVA un špaktelē pāri ar špakteli.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
E Wrote: ------------------------------------------------------- > Man ir līdzīga šai : > > raba-2-7m-grace/8ifr > Tikai tāda pavisam šaura.... ap 1cm platumā. > Izskatās labi. Vienīgais mīnuss, ja bieži velk > pāri koka mēbeles (piemēram krēslu) tad > nedaudz smērē. Kā šitā līste stiprinās? Depo atradu arī metāla līmējamās.
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
J
Tās pašlīmējošās visur tikai plastmasas, kuras līmējas pie abiem grīdas segumiem. Peldošajai grīdai staigājot un tai šķirbai mainot izmēru viņas nelec nost? Metāla līstes būvniecības centros savukārt tikai skrūvējamās....
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
J
Kāda veidā savienot dažādus grīdas segumus (flīzes un lamināts) uz siltās grīdas? Urbt grīdā galīgi nav vēlams.
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
J
Savejais Wrote: ------------------------------------------------------- > Vispār, cik biezu OSB vajadzētu zem bitumena > šindeļiem/dakstiņiem? Parasti liek 12mm, tie kas grib lētāk liek plānāku, bet es tomēr neieteiktu.
Forums: Ārdarbi
3 gadi
J
Sapratu tikai to, kas uzrakstīts. Man vairākās vietās ir slēdži ar indikatoru, kur patlaban vienīgais risinājums ir likt halogēno spuldzi. Te cilvēks piemin, ka ir atradis dažādu modeļu luminiscences un LED spuldzes, kuras komplektā ar šo slēdzi neraustās, tāpēc arī jautāju sīkāk. .
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
Ambrosio Wrote: ------------------------------------------------------- > Tu esi ielicis LED lampas, kas nav paradzētas > darbam slēgumā ar reostatu. > > Man pašam dažos slēdžos ir spīdošais > indikators, kas spīd, kad gaisma ir izslēgta. > Pirms 10 gadiem saliku kompaktās luminescenses > spuldzes un sadūros ar līdzīgu problēmu - ik > pa laiciņam zibsnis, kad spu
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
Man arī ir atklātā tipa kamīns, pieplūde prasītos lielāka, ar ventilācijas vārstu jumta logā nepietiek, droši vien nepieciešams ventilāciju ierīkot vairākos logos, dūmot gan nekas nedūmo.
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
J
Miervaldis.l Wrote: ------------------------------------------------------- > Ar to es domāju- ka lamīnats neaug mežā. Precīzāk - koks aug mežā un no tā izgatavo gan dēli, gan laminātu (HDF). Lūk šo materiālu pārklājumi (virskārta) ar laku (dēli) vai alumīnija oksīdu (laminātu) gan neaug mežā un pa tiem tad faktiski arī staigā.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
Miervaldis.l Wrote: ------------------------------------------------------- > Atceries ka dēļu grīda pēc uzstādīsanas būs > arī jāslīpē un jālako. Un izmaksas > automātiski pārvēršās par 9.80eur/m2 + > 12eur/m2. > bet iznākums vienmer būs patīkamaks neka visi > nedabiskie matereāli. Precīzāk būtu skatīties virsmu pa kuru staigā un ar kuru ikdienā pēda atrodas saskarē.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
J
Kasis13 Wrote: ------------------------------------------------------- > Pabeidzu celt màju 100 kvadrati > apdzivojama,izmaksaja mazliet zem 50000,darbus > darija stradnieki,pats tikai mazliet.Neizmantoju > pasu letako materialu,vareja letaku,tad butu kadi > 2000 letak.Ir iespejams apskatities dzivaja ja > kadam interese.Rakstiet ogle3-inbox.lv ja kadam > interese
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
J
Ar SS vecie radiatori autoram nederēs, vajadzēs lielākus, bet ne jau tik traki lielus, ka būtu visas sienas jāapkarina.
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
Hmm Wrote: ------------------------------------------------------- > J Wrote: > -------------------------------------------------- > ----- > > Nu nevajag muldēt, es ieliku vienu izmēru > > lielākus nekā standarta aprēķinā un man > tur > > iet pilnīgi tā pati temperatūra, kas > siltajās > > grīdās, t.i kādi 23-27C, ar ko pilnīgi > > pietiek.
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
Tinis Wrote: ------------------------------------------------------- > XYZ Wrote: > -------------------------------------------------- > ----- > > Ja uzliksi radiatorus ar aprēķinu 35 turp, 30 > > atpakaļ un aprēķināsi pareizi siltuma > > zudumus(cik w uz m2 vajag) arī būs ok > sajūdzot > > ar gaisa ss. > --------------- > Radiatorus vajadzēs p
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
J Wrote: ------------------------------------------------------- > Sezams Wrote: > -------------------------------------------------- > ----- > > Tad jūs domājat, ka gaiss ūdens > siltumsūknis > > būtu efektīvāks? > > Pati apkures sistēma - radiatori, siltās > grīdas > > instalācija jau nemainās - granulu vai SS > > gadījumā? > > Es j
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
Sezams Wrote: ------------------------------------------------------- > Tad jūs domājat, ka gaiss ūdens siltumsūknis > būtu efektīvāks? > Pati apkures sistēma - radiatori, siltās grīdas > instalācija jau nemainās - granulu vai SS > gadījumā? > Es jau sāku nosvērties pa to, ja EL cenas aug > nenormāli, tad pēc kāda laika pie šās pašas > sistēmas var pieslēgt kaut v
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
Man radiatoros iet tā pati temperatūra , kas grīdā un nekāda ekonomija nekur nepazūd.
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
v_t Wrote: ------------------------------------------------------- > nakts, izdevīgais, fiksētais, mainīgais, 200+, > 600+, izlīdzinātais, u.t.t. u.c. vārdos > nosaukta laupīšana. > godīgu tarifu ar labu, bez mēslu dakšām un > sūdainiem mietiem rokās, nedabūt. Ka tad dabūsi, ja lielāko daļu sastāda kampēju OIK un sadales tīklu abonēšana.
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
J
Reno Wrote: ------------------------------------------------------- > 72 EUR (man 1kWh = 0,10392 EUR + PVN) par apkuri > un silto ūdeni mēnesī 176 m2 mājai Decembrī - > tas tiešām skaitās daudz? > Tad cik būtu normāli? Es iepriekš par Rīgas > 54m2 dzīvokļa apkuri maksāju līdz 100EUR un > tas par apkuri vien. Tiešām viss ir tik slikti, > ko? > > Turklāt es net
Forums: Inženiertīkli
Pašreizējā: 2 no 30

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.