UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 8 no 8
12 gadi
remzijs
Sveiki! Ir doma uzsākt ražošanu, stāv brīvs gateris. Kāds nezin kaut ko specifiskāku par to uzpircējiem un cenām..Varbut no pieredzes kādam ir kas sakāms, kads ieteikums vai jeb kāda cita veida informācijs. Paldies jau iepriekš!!!
Forums: Vēlos uzzzināt
12 gadi
remzijs
kaa vienkaaršāk to mucas dalu apmuree ar akmeniem...????
Forums: Projektu apspriešana
12 gadi
remzijs
sveiki! Ir pāris jautājumi, zemāk ir projekta vizualizacija un jautajumi ir pierakstiti klāt...Pamatus jau esmu izbetonejis un izmēri ir tadi kadi tie ir, svadak neko vieta nelauj... Ceru uz labiem padomiem... Pirmo reiz kaut ko tādu daru, tapec var kadam likties mani jautajumi glupi..
Forums: Projektu apspriešana
12 gadi
remzijs
Ir nepieciešams pamatu apakšu pirms betona liešanas izklāt ar plēvi? Iet runa par darza kupinatavu. Doma tada, ieklāju plēvi uzleiju nedaudz putru, metu akmeņus iekšā un puskiegeus un tad putru pa virsu lidz veidņu malām...Kāpec to plēvi vajag nezinu, bet vajagot! Taas iet cauri!?
Forums: Vēlos uzzzināt
13 gadi
remzijs
Valdis Liepa Wrote: ------------------------------------------------------- > Terase var būt no apaļkoka apm. 10 cm biezām > koka ripām vienīgā sliktā īpašiba nav > ilgmūžīgs. Kā viņas pareizi uzlikt uz zemes!? Miza jaņem nost? Paņemt norakt velēnu un vienkārši izklāt ar koka ripām vēlamajā platībā?
Forums: Vēlos uzzzināt
13 gadi
remzijs
Sveiki! Varbuut kadam ir kāda laba ideja, lai dārzā nebūtu jāliek galds un kresli uz mauriņu, no kā viss vienkāršāk un lētāk uztaisīt tādu kā mazu terasi bez jumta, lai pļaujot zāli katru reizi nebūtu jastumda tas galds un krēsli lai varētu pienācīgi appļaut, sanāk bieži tur sēdēt cepot gaļu vai ka tamlīdzīgi un tad tur tā zāle nomīdīta un izmīdīta skats nav no tiem labākajiem...
Forums: Vēlos uzzzināt
13 gadi
remzijs
Kā ir ja dumvadam pa vidu ielikšu kādu trubu un apmūrēšu ar laukakmeņiem!? Būs glītāk...Kā ir ar akmēņu mūrēšanu tas nav sarežģītāk ka ar ķieģeļiem?
Forums: Vēlos uzzzināt
13 gadi
remzijs
Pamatus veidošu no betona un veidņiem arī dūmu vada eija būs no betona lai atiecīgī tāļāk uz augšu varētu mūrēt no ķieģeļiem. Kurtuvei apakšas daļa man būs no betona tālāk uz augšu no karstumizturīgajiem ķieģeļiem, tātad daļa no kurtuves būs no betona,jautājums- Vai ir vajadzīgs kaut kāds karstumizturīgs betons jo kurtuves pamats būs no betona? Pašu kūpinātavu mūrēšu no ķieģeļiem vai pašai kupina
Forums: Vēlos uzzzināt
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.