UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 6 no 6
14 gadi
apinkdream
Vai kāds ir pasūtijis trepes svg fabrikā? Kāda kvalitāte? Uzticami?
Forums: Atsauksmes par būvfirmām
14 gadi
apinkdream
Es uzskatu, ka būvniekiem ir jāsaņem normāli, citādi viņi tiešām savu darbu nedarīs labi. Un viņi taču arī ir cilvēki! No otras puses es arī neesmu miljonārs un tā proporcija valstī ir jāskatās. Saprotu, ka par koridoru un virtuvi uz OSB normālas virsmas 10L/m2 tomēr ir par daudz? Pie tam viņi vēl tāmē ir ielikušo 0,80 Ls/m2 par grīdas virsmas sagatavošanu flīzēšanai (OSB viņi paši lika
Forums: Iekšdarbi
14 gadi
apinkdream
Man par grīdas flīzēšanu būvnieki tikai par dabu vien prasa 10 Ls/m2. Akmens masas flīzes 40 x40. Kā jūs domājat tā cena atbilst mūsdienu situācijai? Ja nē, kāda būtu adekvata cena par kvalitatīvu darbu?
Forums: Iekšdarbi
14 gadi
apinkdream
Sveicināti! Kur varētu pasūtīt iekšdurvis ar visu kārbu, furnitūru privātmājai? Tā kā saskaitot visas durvis apjoms ir paliels, tad nozīmīga ir arī cena. Gribu likt finierētas durvis. Nekādus tur laminātus, jo māja ir no koka. Vai ir pieredze? Atsauksmes par kādām firmām, galdniecībām? GPaldies
Forums: Kur lētāk
14 gadi
apinkdream
ir uzlieta betona grīda un gatava flīzēšanai. Nopirku arī labas akmensmasas flīzes. kāda ir normāla (neviss dempinga!) cena grīdas flīzēšanai ar akmensmasas flīzēm?
Forums: Iekšdarbi
14 gadi
apinkdream
Tā, kā mani reāli uzmeta Aivars & Partneri, reāli man ir lielas problēmas ar apkuri. Ir uzlikts konturs, savilkta iekšējā cirkulācija, bet nav paša aparāta un boilera. Kadus kantorus, kas vēl nav bankrotējuši un, kas ir aprobēti jūs varat ieteikt? Interesē THERMIA sūkņi! Paldies!
Forums: Atsauksmes par būvfirmām
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.