UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 8 no 8
1 gads
Kristaps12
agrais rakstīja: ------------------------------------------------------- > Iespejams, ka problemu vari atrisinat saliekot > normalas trubas un parejo sistemu.Izklausas ka tur > viss uz puņķiem salikts....No urbuma sukna > melnā,32mm truba līdz spiedkatlam,normali > iestradats spiediena relejs, ar pareizu spiedienu, > talak sadale ar ko nu velies. Kas tur var > pārplīs
Forums: Inženiertīkli
1 gads
Kristaps12
Īsti tikai nesaprotu kā tas relejs strādā jo ja atgriežu krānu līdz galam kur pieslēgta dārza caurule un spiediens krītās diezgan, iespējams pat tikpat kā pārplīsušai caurulei. tad jau viņš neko neatslēgs!
Forums: Inženiertīkli
1 gads
Kristaps12
Sveiki. Varbūt kādam ir kāda pieredze vai idejas ko darīt sekojošajā situācijā. No urbuma pienāk ūdens kurš ir patālu no mājas un turpat ir spiedkatls. Vienreiz pārplīsa truba otreiz spiedkatls. Abas reizes bija liela ūdens noplūde un milzīgs patēriņš. Vai ir kāds ierobežotājs kuru var pielikt, vai pie ūdens trubas, vai elektrības vada kas atslēgs automātiski kad būs sasniegts noteikts patēriņš?
Forums: Inženiertīkli
6 gadi
Kristaps12
jtdesign Wrote: ------------------------------------------------------- > Manu balsi arī var pievienot tiem, kas uzskata, > ka starp sienu un loga rāmi ir palikusi zvērīga > šķirba. Piekrītu arī jtdesign, jo kad montē parastie montētāji viņi leilo šķirbu starp logu un sienu parasti ar putām aizpūš (ātrais un lētāis variants) un tajās vietās putas nekad nesablīvējas tā, lai nep
Forums: Privātmāju būvniecība
6 gadi
Kristaps12
Tā ir, doma ir tam visam pieiet tehniski, jāpaņem aparāts un jānomēra, jāparunā ar kaimiņiem, kā viņiem. derētu vēl noīrēt termokameru, jāsagaida tik aukstāks laiks. vispār maniem logiem dod apmeram pēc tehniskajiem parametriem 33 db samazinājumu.
Forums: Privātmāju būvniecība
6 gadi
Kristaps12
Ņēmu windowsfactory.lv profils KBE 70 . tad ir jāņem ārā pakete lai redzētu cik liela šķirba tur starp rāmi un paketi.
Forums: Privātmāju būvniecība
6 gadi
Kristaps12
Interesēja kāpnes iekštelpā, varbūt ir kāds meisters kas var uztaisīt pēc parauga! orientējošā cena līdz 2000 eur.
Forums: Kur lētāk
6 gadi
Kristaps12
Man ir kas līdzīgs ieliku logus divkameru cerot, ka būs krietni vien mazāka skaņa jo iela ir kādi 5 metri no mājas, rezultāts gandrīz nekāds kādi 10 decibeli tik skaņa nokritās. cilvēkus tāpat var dzirdēt ja skaļāk viņi runā, tikā ar putām visu aizpūta kārtīgi, un ailes malas ar ģipsi izlīdzināju nevis vienkārši reģipša plāksni ieliku.
Forums: Privātmāju būvniecība
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.