UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Kur lētāk :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 4 no 4
8 mēneši
laaga
Sveiki, interesē, vai ir kādam zināms, kur varētu būt nopērkami jumta logi uzreiz? Nepieciešami divi nelieli standarta logi. Zinu, ka parasti tos neviens stokā netura, bet nu ir ļoti ātra vajadzība tos dabūt uz rītdienu. Padalieties lūdzu, ja varat ko ieteikt. Paldies!
Forums: Kur lētāk
4 gadi
laaga
Sveiciens! Palikušas vienas nestandarta izmēra durvis, kas jānomaina. Aile maza (67 x 184), standarta izmēri neder, nepieciešams izgatavot uz pasūtījumu. Iekšdurvis, no koridora uz salīdzinoši siltu pagrabu. Domājioptimāli būtu finierētas, krāsotas, ar blīvgumiju lai nenāk putekļi iekšā. Kāds var kko ieteikt, kur sākt meklēt sapratīgās cenās uz termiņos? Pateicos!
Forums: Kur lētāk
5 gadi
laaga
Sveiki! Nepieciešams nomainīt daļu vecā pītā drāšu žoga uz ko mazāk caurredzamu. Stabi vecie metāla, ap 10cm diametrā, šķiet gana stabili, lai tos atstātu. Doma starp tiem laist kādus 3 horizontālas latas pie kurām stiprināt vertikālus 1.8m ar noapaļotiem galiem žoga dēlīšus (16 x 95 x 180). Tas no manas puses, kaimiņš iespējams darīs to pašu. Ir kādi ieteikumi? Kā ar apakšu - tur droši vien pras
Forums: Ārdarbi
5 gadi
laaga
Sveiciens! Vēlamies veikt remontu istabās, kurās kādreiz pirms gadiem 10 izlikts reģipsis un līmētas tapetes. Tagad gribam krāsotas sienas. Būtu jāsāk ar tapešu noņemšanu, bet vai nebūs tā, ka mērcējot nost sāks lupt vaļā arī pats reģipsis? Kādas būtu pareizās darbības, lai tiktu pie vēlamā rezultāta - normālas, krāsotas sienas, nepārliekot visā platībā reģipsi par jaunu? Paldies!
Forums: Vēlos uzzzināt
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.