UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 4 no 4
8 gadi
ronaldsg
Laukos, pārmūrējot plīti, ieliku čuguna cepeškrāsni. Pagaidām nekādas problēmas nav novērtotas, nedaudz piešaujoties var izcept gan pīrāgus, gan cepešus. Protams, jāpiekrīt, ka ērtības ziņā malkas cepeškrāsns, elektriskajai vai pat gāzes krāsnij, nestāv klāt. Tomēr malkas plītī ceptiem pīrāgiem smeķis pavisam cits.
Forums: Iekšdarbi
9 gadi
ronaldsg
Tā jau likās, jo dārzā arī visi rakumi iet pa virspusi - uzreiz zem velēnas. Tad laikam jādomā par pamatu piebetonēšanu no ārpuses un jānoslēdz iekļūšana pa pārējām 100 šķirbām, kas vecai lauku mājai noteikti ir.
Forums: Vēlos uzzzināt
9 gadi
ronaldsg
Vai kādam ir informācija par to, cik dziļi grauzēji parasti rok alas? Jautāju tāpēc, ka plānoju guļbūvei labot laukakmeņu pamatus cerībā vismaz daļēji aizkavējot grauzēju nokļūšanu zem grīdas un tālāk jau visur citur. Tā kā java starp akmeņiem laika gaitā daļēji ir izbirusi, liekas, ka šobrīd grauzēji lien pa spraugām iekšā, bet iespējams kļūdos un tie parokas zem pamatiem. Pamati sekli, vietā
Forums: Vēlos uzzzināt
10 gadi
ronaldsg
Jaucu nost ar bleķi apvilkto ķieģeļu krāsni. Pirms tam gan istabas maksimāli izkrāmēju. Sodrējus var akurāti izgrābt no krāsns ejām procesa laikā nenoķēzot sevi un visu telpu ar tiem. Manu krāsni zem bleķa sedza māla kārta, to daudzot nost ar āmuru un meiseli gan putekļi gāja pa gaisu un noklāja visas telpas.
Forums: Iekšdarbi
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.