UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 14 no 14
4 gadi
sq
Dakstiņu mierīgi var likt arī ziemā, ar nosacījumu, ka latojumu neklāj sniegs vai ledus, vienīgais, ka kores blīvētāju, sateknes blīvētājus, tos tad ir jāsilda kopā ar jumtu, ja grib likt ziemā.
Forums: Privātmāju būvniecība
4 gadi
sq
saite nedarbojas, bet 100mm mīkstā vate skaņas gaisā slāpēšanai pietiks, ja nav paaugstinātas skaņas prasības, vate vertikāli gar sijām - to liek lai palielinātu starpstāvu siju ugunsdrošību, bet nu tas godīgi sakot ir drīzāk teorētisks zīmējums nekā praksē lietojams risinājums. Varbūt ko tādu var likt, bet tad ieteicamāka būtu puscietā vate, kuru pie sijām vieglāk kvalitatīvi piestiprināt.
Forums: Dienas jautājums
5 gadi
sq
Ir divu veidu trokšņi - skaņa 'gaisā' (runāšana) un triecientroksnis (papēži, soļi) Vate slāpē runāšanu, peldošā grīda arī soļus. Pīrāgus skatīt paroc, isover u.c. vates ražotāju mājaslapās koka pārsegumu var diezgan labi noizolēt izmantotjo peldošo grīdu no augšas, divas kārtas rīģipša speciālajos akustiskajos profilos no apakšas. Vate viducī.
Forums: Dienas jautājums
5 gadi
sq
ieliec bildi, lai varam redzēt to pārsegumu
Forums: Dienas jautājums
5 gadi
sq
Izklausās nepatīkama situācija, patiešām. Visvairāk - tas, ka ar tādu cilvēku būs jādzīvo blakus pēc mājas uzcelšanas. Var jau uzlikt pagaidu žogu uz būvniecības laiku (paštaisītu vai piemēram tādu, ko var nomā paņemt), bet tad laikam jābūt būvatļaujai.
Forums: Privātmāju būvniecība
5 gadi
sq
Nezinu vai kompensāciju, varbūt arī, bet kaut kā Lattelecomam ir ar Tevi jāvienojas. Ja kabelis netraucē rakt bedres zem žoga - es teiktu, ka taisi tik to žogu , ja šie gribēs piekļūt kabelim tavā zemē, tad tā būs tava izvēle - laist viņus otrpus žoga vai nē. Lattelecom būs spiests vienoties ar Tevi.
Forums: Inženiertīkli
5 gadi
sq
Ja būvvaldē ir runājami cilvēki, to var uzprasīt. Man kaut kā škiet, ka augsnes kārtas nonemsana ap 30cm vēl nevarētu skaitīties būvniecība, bet piemēram, zemes rekultivācija vai tamlīdzīgi. Katrā ziņā to visu varētu paprasīt būvvaldē.
Forums: Privātmāju būvniecība
5 gadi
sq
Sveiks,obligāta ir Arhitektūras daļa, bet reti laikam jau, ka reti var izšmaukt tikai ar AR, visticamāk prasīs arī BK jeb būvkonstrukciju daļu, kur projektēti pamati un pārējās nesošās konstrukcijas. Tālākais atkarīgs no inženiertīkliem, vēl var būt visādas daļas un arī ja pats vēlies vari pasūtīt, piemēram, Elektrības projektu, Apkures projektu, Ventilācijas projektu utt. Tikai tas viss maksā
Forums: Privātmāju būvniecība
5 gadi
sq
Ja grunts laba (nav kūdra un tamlidzigi apstakļi), caurumus šādam šķūnim varetu arī urbt ar d200 urbi, tikai es soli izvēlētos uz ~2m vai mazāk lai tomēr samazinātu iespēju kaut kam nevienmērīgi sēsties un vairāk izlīdzinātu slodzes
Forums: Dienas jautājums
5 gadi
sq
Pirms izgudrot kaut ko, apskatieties pamatu siltināšanas risinājumus siltumizolācijas ražotāju mājaslapās -Paroc, Isover, Rockwool , Finnfoam u.c un pieņemiet sev izdevīgāko. Pat nevajadzēs meklēt ar googli.
Forums: Ārdarbi
5 gadi
sq
No savas pieredzes ieteiktu iepriekš iegādāties materiālus, kam nekaitē pāris gadu stāvēšana zem klajas debess un ko ir relatīvi grūti aizstiept garnadžiem un tie varētu būt: - betona izstrādājumi (pamatu bloki, paneļi, pārsedzes, grodi utt) - smilts grants, šķembas u.c. - ja nav risks, ka tuvumā ka'dam savajadzēsies mazliet aizņemties - lielas un smagas metāla sijas, kolonnas, stiegrojum
Forums: Privātmāju būvniecība
5 gadi
sq
Nu tur es piekrītu, ka Classic profils uz 10grādu slīpuma būs labāka izvēle par šindeli. To var likt sākot no 8grādiem.
Forums: Ārdarbi
5 gadi
sq
Labs jautājums, kā nopirkt māju. Neesmu pircis, bet, ja to darītu, tad vispirms māju izstaigātu, novērtētu uz 'aci', ja iekšā būtu fīlings, ka izskatās pieņemami un ir tās cenas vērts, tad nākošais solis būtu tehniskās apsekošanas veikšana, vajag sameklēt kādu būvinženieri, kas to var izdarīt, būvinženieru savienībā var griesties un pajautāt, gan jau kādu savējo veco krabi uz haltūru
Forums: Dienas jautājums
5 gadi
sq
Nezinu kā Jums, bet es vienmēr lietām skatos 'price / performance' jeb cenas/ veiktspējas rādītāju un man ir tāda sajūta, ka pasīvām mājām šis rādītājs nav ļoti labs.Jebkurai lietai , kas tiecas uz 'ekstrēmu' šis rādītājs nebūs no labākajiem, uzskatu, ka līdzīgi ir ar pasīvo māju. Koncepts, nenoliedzami, ļoti labs.
Forums: Projektu apspriešana
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.