UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.

!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Iet uz lapu: 12345...PēdējāNākošā
Pašreizējā: 1 no 6
Rezultāti 1 - 30 no 173
4 mēneši
LaurisV
Teorētiski nevajadzētu būt šķēršļiem, jo pēc ADTI noteikumiem, elementiem ar augstu noteiktību uzmērījuma precizitātei jābūt 5cm robežās. 24. Topogrāfiskajā uzmērīšanā, izmantojot iepriekš iegūtu topogrāfisko informāciju un veicot attiecīgās teritorijas atkārtotu uzmērīšanu, noteikto koordinātu un augstumu starpība nedrīkst pārsniegt: 24.1. apvidū skaidri izteiktiem objektiem un situācijas ko
Forums: Dokumenti
6 mēneši
LaurisV
Gadās gan, ka pēc būvprojekta iesniegšanas BIS atnāk, lai pārbaudītu, vai nav uzsākta jau būvniecība. Bet manā gadījumā viss bija legāli.
Forums: Projektu apspriešana
9 mēneši
LaurisV
Par pārsegumiem- ja gribi klusu māju, liec betona. Koka pārsegumam tomēr dzird katru soli, ko kāds sper otrajā stāvā. Nākamreiz liktu betona.
Forums: Privātmāju būvniecība
9 mēneši
LaurisV
agrais rakstīja: ------------------------------------------------------- > labs rezultāts...vel gan nezinu ka uzvedīsies pec > gadiem. Tekstūrdekoram savukārt zinu, ka pēc gadiem arī rezultāts ir labs, pašam garāža krāsota ar šo, kādi 8 gadi riņķī, un viss ir ok, nelobās nost, izbalējis arī nav kritiski.
Forums: Ārdarbi
9 mēneši
LaurisV
1. jautājums, ko sev uzdot, vai vispār vajag? Ja tik ilgi ir nostāvējuši. 2. Mana pieredze rāda, ka Tekstūrdekors ir ļoti labs, jo sasūcas materiālā, līdz ar to pirmsapstrāde nekāda nav vajadzīga.
Forums: Ārdarbi
11 mēneši
LaurisV
Ķīmiskais dībelis, ja betona siena. Enkurdībelis, ja riģipša siena.
Forums: Ārdarbi
11 mēneši
LaurisV
Sokrāts rakstīja: ------------------------------------------------------- > Starp citu šajā sakarā vēl jautājums par jumta > segumu. Ja potenciāli domā par saules paneļiem > nākotnē, tad vai es pareizi saprotu, ka metāla > valcprofila jumts ir vispateicīgākais to paneļu > stiprināšanai, jo var piestiprināt paneļu > turētājums pie tām metāla aizlocītām malām? Citos > j
Forums: Dienas jautājums
1 gads
LaurisV
Iepriekš jau tika minēts par izdevumiem ģeoloģijas pakalpojumu sniegšanai. Peļņa nav = ieņēmumi. Par to uzlabošanos- parasti jau tās līknes ar ieņēmumiem un cenām diezgan korelē savā starpā, ar nelielu nobīdi, protams.
Forums: Kur lētāk
1 gads
LaurisV
Tas tāpat kā ar valodu- kurš grib, var iemācīties pus gada/gada laikā, kurš negrib, visu mūžu nodzīvo, un māk tikai čīkstēt, cik viss slikti. Būvējot māju, var iemācīties ļoti daudz, bet var arī tikai čīkstēt, cik viss dārgi, un pats nedarīt neko, lai to labotu. Jāsaprot, ka ģeologiem arī ir sertifikāti, kas iegūstami izglītības ceļā. Un labs arhitekts neprojektēs, ja ģeologs neparakstīsies, ka
Forums: Kur lētāk
1 gads
LaurisV
Pēc Tavas matemātikas sanāk, ka pelna 20K mēnesī? Nu vienkārši sapņu darbs. Tikai papīru daļa aizmirstas, kuru arī kādam jāgatavo, un kā likums, tā aizņem divreiz ilgāk nekā darbs uz lauka. Grunts penetrācijas radars arī galīgi par velti, nieka 30-100K.
Forums: Kur lētāk
1 gads
LaurisV
Ja faktiskais(mērnieka plānā) atšķiras no tā, kas projektā(mājiņas plānā), acīmredzot uzbūvēts ne pēc plāna. Vai mērījāt ar ruleti no mājas līdz žogam, cik tad ir faktiski?
Forums: Vēlos uzzzināt
1 gads
LaurisV
litone rakstīja: ------------------------------------------------------- > māja nav jauna, vai vispār ir reāli un vai ir > vērts? Ir reāli(dārgi), un nav vērts. Dzīvoju mājā, paša celtā, pats gribēju balkonu. Viena no lielākajām kļūdām, nekad nekam nav izmantots. Sākumā bija liels, tagad ir nojaukts jo sapuva, un atstāts tāds franču variants, lai guļamistabas durvis nevestu nekurienē
Forums: Vēlos uzzzināt
1 gads
LaurisV
Man sietu šuves griestiem ir saplaisājušas. Kur papīrs, plaisu nav. Jā, iestrādāt grūtāk, bet piešaujoties var. Profiņi papīra lentu uzliek smuki ar lāpstiņu, bet es beigās uz aizšpaktelētas šuves līmēju ar PVA.
Forums: Iekšdarbi
1 gads
LaurisV
Sveiki, pie mājas ir grāvis. Gribu uztaisīt sakarīgas trepes, lai var nokāpt pasmelt ūdeni laistīšanai. Pašreizējā doma ir uztaisīt divus "vaigus" no ūdensizturīgā saplākšņa, sastiprināt kopā ar šķērskokiem, un pa virsu uzlikt guļus ietves apmales, kas kalpotu par pakāpieniem. Pieci pakāpieni, kāpņu garums ~1,6m. Kāpņu apakšējā daļa(1 pakāpiens) sanāks mainīga augstuma ūdenī, atkarībā
Forums: Ārdarbi
1 gads
LaurisV
Ja kupicas pazudušas, nevis nekad nav bijušas, tad nav tik traki. Jāapskatās, vai robežas ir uzmērītās vai ierādītās. Ja ierādītās, tad tiešām būs dārgi un ilgi, bet ja uzmērītās, tad jebkurš mērnieks ar GNSS var parādīt, kur jābūt, un maksās tas ne vairāk kā 150-200Eur, atkarībā no lokācijas.
Forums: Vēlos uzzzināt
1 gads
LaurisV
80l ir daudz, iespējams, 2X par daudz, atkarībā no cilvēku skaita.
Forums: Inženiertīkli
1 gads
LaurisV
Skaidrs, ka polikarbonāti arī ļoti dažādi. Virspusīgi skatoties, neviens tirgotājs baigi neraksta detalizēti par izmantotā poikarbonāta kvalitāti. Augstākais, ka uzraksta biezumu, un ka jāliek ar UV noturīgo pusi uz āru. Tādas nianses kā minēji par ražotāju, UV klasi, u.c. lietas neesmu manījis. Garantija arī tāds stiepts jēdziens, ej nu atrodi to tirgoni pēc 5 gadiem, ar atsevišķiem izņēmumiem.
Forums: Ārdarbi
1 gads
LaurisV
Par tās pašas minētās firmas 3X6m siltumnīcu- pa trīs gadiem 6mm polikarbonāts ir kā siets, sadrupis, no krusas un putniem cietis, 4. gadā jeb šogad noslinkoju ar sniega tīrīšanu, un siltumnīca sagāzās uz iekšu ar visu sadrupušo polikarbonātu. Šogad jāceļ jauna, izskatās, ka tas būs koks+plēve.
Forums: Ārdarbi
1 gads
LaurisV
Var aizmirst kaut ko piemērīt un pēc tam iezīmēt "uz aci", mājas stūrus neprecīzi samērīt, ir daudz, kur nošaut greizi. Par to laiku- standarts ir situācija, kad vienojas par vienu laiku, bet realitātē sanāk cits. Un ko pasūtītājam darīt- saukt nākamo mērnieku? Un ko darīt ar pirmo? Vai ar otro būs ātrāk? Diezin vai. Tur daudz nianšu, kur uzrauties. Mēnesis skaņoties ir OK, bet var
Forums: Kur lētāk
1 gads
LaurisV
Gan jau zini teicienu par "ātri, lēti, kvalitatīvi, drīkst izvēlēties divus vienlaicīgi". Ja būs lēti, nebūs vai nu kvalitāte(ko šajā gadījumā pagrūti izvērtēt nespeciālistam), vai nebūs ātruma.
Forums: Kur lētāk
1 gads
LaurisV
Topogrāfija nav vajadzīga, ir vajadzīgs izpildmērījumu plāns, kurā attēlots viss izbūvētais. Cena orientējoši 250Eur.
Forums: Dokumenti
1 gads
LaurisV
VK rakstīja: ------------------------------------------------------- > Māja 200m2, SS zeme/ūdens. > SS patēriņš apkurei un KU decembrī 595 kWh, > 2022.gadā 3502 kWh. Man SS zeme/ūdens 200kv.m. decembrī apkure un karstais ūdens 800kWh. Norakstīšu to uz 6 cilvēkiem, kas padaudz tērē karsto ūdeni. Dienā vidēji 0.5-1 kub.m. ūdens, nezinu, cik no tā karstais.
Forums: Vēlos uzzzināt
1 gads
LaurisV
Cik saprotu, Powerline adapteris darbojas rozetēs, kas iet caur vienu drošinātāju. Ja vien māja celta pēdējos 15 gados, visdrīzāk drošinātāju kastē būs kādi 10gab atsevišķām līnijām, un tad ļoti jāskatās, vai vajadzīgās rozetes būs uz vienas līnijas.
Forums: Inženiertīkli
1 gads
LaurisV
Man šķiet, ka panāksi tikai pretējo efektu, jo kontūra doma ir, ka tas paņem no vasaras saules zemes akumulēto siltumu. Bet ja sāksi to dzesēt ar lietu, kas ir ārējās atmosfēras temperatūrā...
Forums: Vēlos uzzzināt
1 gads
LaurisV
Ir gan bezvadu, bet pie sienas līmējams, kas nez vai ir īsti derīgs konkrētajā gadījumā. Ir Zigbee bezvadu relejs, vajag tikai hub Sonoff SNZB-02 Šajā gadījumā vajadzīgs arī hub. HUB Sonoff ZBBridge Kopā ap 30Eur
Forums: Dienas jautājums
1 gads
LaurisV
Vienmēr aprēķinos esmu paļāvies uz modeli, kurā atmaksāšanās tiek rēķināta pēc maksimāla pašpatēriņa, nevis NETO modeļa.
Forums: Dienas jautājums
1 gads
LaurisV
Nedrīkst gan ar fleksi, jo stipri uzkarst, un pārklājums pie malas nāk nost, un sāk rūsēt. Skārdam ir speciālās šķēres.
Forums: Ārdarbi
1 gads
LaurisV
Vai taisnība, ka pieslēdzot saules paneļus, viss norēķins aiziet tikai pēc biržas cenām? Respektīvi, ja apkure ar siltumsūkni, tad uzliekot paneļus šobrīd, ziemā maksāšu par 800 apkures kilovatiem biržas cenu, jo paneļi vēl neko neto sistēmā nebūs iedevuši un nebūs no kā paņemt?
Forums: Dienas jautājums
1 gads
LaurisV
Neko nevar nogriezt, ja ražo ar SP, lai pats to arī iztērētu. Uz to arī iespēju robežās jākoncentrējas. Ja pie pašreizējām elektrības cenām man tas atmaksājas 3 gados, tad tā ir ļoti laba investīcija.
Forums: Dienas jautājums
1 gads
LaurisV
Liekas reāls cipars, ja pats siltumsūknis maksā ~9K, vēl zemes darbi un trubas ar šķidrumu, apsaiste, kopā ap 12-13k būs. Ja vēl pieskaita paneļus, kas arī būs ap 15K, tā arī sanāk.
Forums: Dienas jautājums
Iet uz lapu: 12345...PēdējāNākošā
Pašreizējā: 1 no 6

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.