UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c

!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 8 no 8
13 gadi
homer
Kā man rīkoties, ja projektā (palīgtelpās) ir iezīmetas starpsienas, kuras man 100 gadi nav vajadzīgas un kuru tur arī nebūs? Uz mērīšanas laiku uzbūvēt kaut profilu karkasu un teikt, ka drīz pabeigšu, lai tik inventarizē? Vai arī kaut kādu atkāpi no projekta viņi var pieļaut?
Forums: Dokumenti
13 gadi
homer
Jā, laikam vajadzēja piebilst, ka tā ir plīts virsma. Tad arī viss sakrīt, kā VK saka. Paldies!
Forums: Inženiertīkli
13 gadi
homer
Tur jau tā lieta, ka instrukcija ir par lietošanu, ne uzstādīšanu. 5 dzīslas => 3 fāzes, 3 dzīslas => 1 fāze, tas būtu pašsaprotami. Bet 4 dzīslas? Nulle, zeme un divas fāzes? Vai trīs fāzes un zeme, nulles nav? Plīts ir Electrolux, ja tam ir kāda nozīme.
Forums: Inženiertīkli
13 gadi
homer
Esmu neizpratnē - man priekšā ir plīts virsma, kabelis ar 4 dzīslām, no sienas iznāk 5 dzīslas! Kurš ir liekais? Pēc krāsas spriežot, pelēkais :D Kā to visu savienot? Tai plītij tad kas sanāk, ir divas fāzes?
Forums: Inženiertīkli
13 gadi
homer
Situācija - silto grīdu kolektors, uz tā jāuzliek termogalvas, vadāmas ar regulatoriem no istabām. Jautājums - termogalvas jāslēdz vienā ķēdē ar cirkulācijas sūkni un viņa termoregulatoru (tip kad regulators saka OK, tad arī strādās termogalvas, no istabas tikai pietūnēs temperatūru) VAI termogalvām ir atsevišķa ķēde, neatkarīga no sūkņa (strādās vienmēr, arī tad, ja sūknis būs izslēgts)? Tā
Forums: Iekšdarbi
13 gadi
homer
Ar kādu paņēmienu/rīkiem izsekot kabeļus, kas savilkti sienās, bet abi gali stāv tukši - vienā pusē nav ne slēdžu, ne lampu, ne rozešu, otrā galā nav pievienoti pie drošinātājiem? Elektriķis, kas visu savilka, pacentās nevienu vadu nenomarķēt.
Forums: Inženiertīkli
13 gadi
homer
Un kā ar pretkondensāta plēvi?
Forums: Ārdarbi
13 gadi
homer
Kādas plēves un vēl kas cits jāliek (vai nav jāliek) starp apdares dēli un mājas bloku? Bloka saturs: reģipsis tvaika izolācija vate 200mm isoplaat pretvēja plātne 12mm tad horizontāls latojums 27mm, tad vertikāli tāds pats. Ja jāliek plēve, tad vertikālais pirms tam būtu jāņem nost?
Forums: Ārdarbi
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.