UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c

!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Iet uz lapu: 12345...PēdējāNākošā
Pašreizējā: 1 no 9
Rezultāti 1 - 30 no 270
1 gads
zhuks
Pirmo ziemu lietoju Grobiņas katlu, tiesa gan 32kw- ir 2 plaukti. Pieredzes nekādas, saprašanas nekādas- mācījos un eksperimentēju visu ziemu. Salīdzinot ar ziemas sākumu un šodienu, malkas patēriņš vienāda rezultāta iegūšanai ir samazinājies ~25%- tas iegūts, manuprāt, pareizākai gaisa padeves regulācijai, sausākai malkai un vairākkārtīgi atgaisotai sistēmai. Ceru nākamgad iegūt vēl labāku rezul
Forums: Dienas jautājums
1 gads
zhuks
Pamatvajadzības- vest malkas bluķīšus, rušināt dārzu, pļaut garu zāli ~2ha . Kas ir jauns motobloku pasaulē, kurš kantoris piedāvā ko sakarīgu, nopietnu tehniku. Minitraktora iegāde ar visu nepieciešamo nebūs paceļams. Varbūt jāpērk frēze un pļāvējs kā atsevišķa vienība? Ir kādam lauķu dzīves pieredze ar ko tādu?
Forums: Ārdarbi
2 gadi
zhuks
Nevaru ar sevi vienoties- jūsu izvēle kāda būtu? Slīpie griesti ir arī jumts – no iekšpuses skatoties – fibrolits, profili, ... ______ ..., kopnes un beramā vate 450mm, preskartons, ventilācijas starpslānis utt.- ko likt telpas iekšpusē? – plēvi, finieri, preskartonu, armēto papīru?
Forums: Vēlos uzzzināt
2 gadi
zhuks
Sveiciens! Kādi varētu būt citi risinājumi- labāki/lētāki utml.? Gāzbetons 300mm, logi montēti līdz ar bloka ārpusi, ēka tiks siltināta pēc vairākiem gadiem. Ir vēlme gan pasargāt logu lentu, gan arī samazināt aukstuma tiltiņu pa aiļu perimetru- doma to paveikt ar kādu ekstrudēto putuplastu ~25cm platumā- 50mm biezumā. Bet varbūt ir kādi labāki ieteikumi, estētiskāki risinājumi? Paldies.
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
zhuks
Kādi ieteikumi no pieredzes, ar ko labāk apdarīt gāzbetonu gan no iešpuses, gan no ārpuses, ja tas pāris gadus tāds arī paliks? Man padomā vai nu to pašu balto gāzbetona līmi nozieķēt no abām pusēm vai arī kādu kaļķa/cementa javu- piemēram, Sakret PM Super. Nākotnē paredzēta ventilējamā fasāde, iepriekš to siltinot, bet iekšpusē apmetums.
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
zhuks
deformacijas šuve rakstīja: ------------------------------------------------------- > > Korekcija jtdesign kungam - jau 2 gadus nevajag > nododot eksplutācijā arhitekta atzinumu. Līdzarto > sadarbība beidzas ar projekta izstrādi un miers. Diemžēl kļūdies- ir pašvaldības, kuras to pieprasa vēl jo projām.
Forums: Projektu apspriešana
3 gadi
zhuks
Radiatori paredzēti makten lielāki, lai mazāku t laist iekšā, kā arī ieradums veļu uz tiem žāvēt. Grīdai nav paredzēts termodevējs- tikai gaisam- uz radiatoriem. Patīk staigāt ar basām kājām pa siltu, nevis karstu grīdu. Termomasa stingri lielāka un patēriņš sanāk, malkā rēķinot, 315kg uz pakures sezonu. Par to iepatikšanos- ceru, ka tā būs, jo ilgstošas lietošanas pieredzes nav. No daudziem ir d
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
zhuks
Sveiciens! Vēlos dzirdēt vēl kādu domas/viedokļus. Dzīvojamā māja, viens stāvs, melnā grīda- stiegrots betons 100mm, zem kura ir 100mm putuplasta. Pa virsu paredzēts estrihs- likt zem sausā betona 50mm putuplasta vai nē? Tiks izbūvētas siltās grīdas komfortam, bet ne kā 100% vienīgais apkures veids, kā arī šajā estrihā ieguldīt ūdens un apkures caurules.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
zhuks
jtdesign rakstīja: ------------------------------------------------------- > Par vēju varētu sīkāku skaidrojumu? Ir vairāki joslas "iesēdumi", kur 1m garumā tie ir pat 4-5mm. Vējš tāds nosacīts, bet tomēr ruberoīds nevar aizpildīt blīvi šādu spraugu.
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
zhuks
Kādi būtu ieteikumi ko izmantot zem mūrlatas? Monolītā josla nav ideāli horizontāla- nostaigā ik pa brīdim kādi milimetri. Virs betona ruberoīds, bet tad gribētos kaut ko likt, lai vējš cauri nesvilpo iesēdumu vietās- starp ruberoīdu un mūrlatu. Kādi ieteikumi, ko izmantot?- plānas akmens vates strēmelītes, varbūt kādu linu/pakulu lentu, varbūt kādu sintētisko materiālu, jo nepagūs uzlikt jumt
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
zhuks
Tur jau tā lieta, ka nekas no tā nebija vajadzīgs- visu var izdarīt kā nākas, bet, diemžēl, ir indivīdi... :-(. Šobrīd tiek demontēta daļa monolītās joslas- apmēram 1/5 no visas joslas ir uzjaukta nepareizās attiecībās- cements stingri par maz. Tur, kur ir attiecība ~1/3= ir jau saķēris tā kā vajag un jau pati betona josla skan, pa to uzsitot. Brāķētā daļa ir tāda kā klapētu spilvenu. Jāris
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
zhuks
Varbūt kādam ir pieredze vai kāds komentārs. Jautājums- vai var pasliktināties monolītās betona joslas kvalitāte- betona savstarpējā sasaiste kā arī sasaiste ar armatūru, un mūrlatas enkurojuma vītņstieņiem , ja pagājušas ~ 22h un tās nelīdzenā virsma tiek slīpēta ar betona slīpdisku? Uztrauc gan radītā vibrācija uz pašu joslu, gan arī nodotā vibrācija diskam pieskaroties pie vītņstieņa.
Forums: Privātmāju būvniecība
4 gadi
zhuks
Sveiciens! Sen ar šādu lietu neesmu saskāries, tāpēc labāk uzjautāšu- varbūt kādam tas būs viegli atbildāms. Nepieciešams no ēkas aizvilkt ūdeni uz citu ēku 45m attālumā- patērētājs būs viena izlietne ar caurplūdes sildītāju. Kādu PE caurules diametru rekomendējat- 20 vai 25mm? Ūdensapgādes avots- tipiska privātmājas ūdens sistēma. Paldies jau iepriekš.
Forums: Inženiertīkli
4 gadi
zhuks
Tīri tehniski šo izpildīt nav grūti- vannasistaba ir otrpus sienas- viegli gan pievadīt ūdeni, gan pievienot kanalizācijai. Bet koridorī ir dēļu grīda, ja notiek kāda noplūde, tad pludos. Doma ir pašu veļasmašīnu novietot augstāk par grīdu, bet apakšā izveidot tādu kā vannu no linoleja. Bet varbūt kādam ir idejas, kur var dabūt jau gatavas vannas- plastmasa vai metāla/skārda? Aptuvenais izmērs 60
Forums: Dienas jautājums
4 gadi
zhuks
Miķelis rakstīja: ------------------------------------------------------- > Bet ko sakāt par šo variantu- ja uz betona noklāj > ģeomemrānu un uz tās osb un tad talak klāj dēļu > grīdu? Ja telpās tiks uzturēta pozitīva temperatūra, tad uz plātnes plēve, secīgi osb vai skaidu plātne, pie kuras pielīmētu/pienaglotu grīdas dēļus- plānākus par ierastajiem 36mm.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
zhuks
Kā ar mūrēšanas tehnoloģiju- vai tika slīpētas visas gāzbetona rindas? Plaisa var parādīties pie atšķirīgas līmes biezuma uz bloka- vienā sānā vairāk līmes, otrā pusē mazāk. Vēl var pārbaudīt abas plaknes- ārpusi un iekšpusi ar garu latu- vai neveidojas vēders plaisas pusē?
Forums: Ārdarbi
4 gadi
zhuks
Šoreiz grunts ar kvarca piejaukumu būs atbilstošākais risinājums. Paldies par ieteikumiem.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
zhuks
Sveiciens! Padomju laiku dzīvoklis, daļa wc sienas krāsotas, daļa balsinātas ar krītu. Krītu var dabūt nost, bet ar to krāsu ir kā ir- turas pamatīgi. Doma ir sienas nedaudz "iztaisnot" ar apmetumu, špakteli un tad krāsot. Tā kā nav gadījies pašam apmest krāsu, tad loģika saka, ka neturēsies- jādabū nost. Bet varbūt kādam ir bijusi šāda veida pieredze un var ieteikt kādu risinājum, var
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
zhuks
Einārs1 rakstīja: ------------------------------------------------------- > Jautājums vai ejot uz būvvaldi man sākumā neliks > tērēt naudu uz esošo ēku uzmērīšanām, > inventerizācijām utt? Priecājies, ja liks, jo tad nebūs jāizstrādā projekti esošajām ēkām. Bet realitātē būtu jāizstrādā visu ēku projekti un visas ēkas kā jaunbūves- esošajām ēkām arī tehniskais apsekojums.
Forums: Dokumenti
4 gadi
zhuks
Ir bijusi darīšana ar poļu projektu- vismaz tam projektam jau sākotnēji bija konstrukcijas paredzētas gruntij ar vāju nestspēju un sniega slodze lielāka kā Alūksnē. Arī leišu projekti ir reiz tulkoti- tur gan labāka situācija. Kā pasūtītājam lētāk un vienkāršāk sanāk paņemt ideju un to realizēt ar vietējo arhitektu- teritorijas sadaļa tik un tā ir nepieciešama, Dop arī nepieciešams, energoserti
Forums: Projektu apspriešana
5 gadi
zhuks
Georgs999 intereses pēc, lūdzu, vari uzrakstīt sava pārseguma pīrāgu pa slāņiem?
Forums: Privātmāju būvniecība
5 gadi
zhuks
Ir vienā telpā nepielīmēts linolejs, plāns, mīksts un zemas kvalitātes. Sūcot ar akumulatora putekļsūcēju, šim jauda ir pietiekoša, lai saskares vietā to piepaceltu gaisā. Kā tādu citu blakusefektu nav nācies novērot.
Forums: Iekšdarbi
5 gadi
zhuks
Nav ideāli, bet iedzenot iztrūkstošās enkurnaglas būs drošāk. Drīzāk būtu jāuztraucas par zāģmateriāla kvalitāti- miza, zilējums. ...putas, to iestrādes kvalitāte un kanalizācijas izbūves pareizība.
Forums: Vēlos uzzzināt
5 gadi
zhuks
Ir doma uzsliet uzlabotu čigānu pirtiņas variantu- ar sienām, ar jumtu, ar krāsni un ar foliju iekšpusē. Trūkst ideju par labāko/lētāko materiālu gan sienām, gan jumtam- doma bija par dēļiem 25mm. Kādas idejas, ieteikumi? Pirtiņas vēlamais kalpošanas laiks vismaz 3gadi, siltināšana nav paredzēta.
Forums: Vēlos uzzzināt
5 gadi
zhuks
100 000,- varētu sanāk. Ja vannasistaba piešķir 1.5m2 tehniskai telpai, tad pavisam jauki.
Forums: Projektu apspriešana
5 gadi
zhuks
Dzīvoju reiz vienā īpašumā ar gāzes apkuri- ērtākais kurināmais veids! Un arī gāzes katls bija virtuvē- tur tas bija labākais risinājums. Nosegt gāzes caurules nedrīkst- tām visām ir jābūt redzamām un savienojumiem, krāniem ir jābūt apsekojamiem un vieglai gāzes noplūdes konstatēšanai/novēršanai.
Forums: Projektu apspriešana
5 gadi
zhuks
Osb3 22mm, spāres ar soli 1200mm būs ok
Forums: Ārdarbi
5 gadi
zhuks
Kludzins Wrote: > > Darbus arī veica šie paši. Gan jau var > nokonsulēt tevi šajā jautājumā. Varbūt ir iespēja ielikt kādu foto no tā, kā izskatās kāds no tiem linolejiem lielākā platībā jau telpā uzlikts?
Forums: Iekšdarbi
5 gadi
zhuks
Šī brīža plāns ir tāds, ja nepaspēj pamatu sienu uzbūvēt, uz pēdas uzklāt virsū eps 100 100mm, kuru pēc tam izmantošu grīdas siltumizolēšanā, pa virsu granti kādi 40cm, kuru pēc tam varēs sastumt pamatu bedrē
Forums: Vēlos uzzzināt
Iet uz lapu: 12345...PēdējāNākošā
Pašreizējā: 1 no 9

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.