UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c

!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 24 no 24
Rezultāti 691 - 710 no 710
10 gadi
arre
Es domāju, ka autors aizskāris ļoti nozīmīgu filozofisku tēmu, kurai patiesībā būtu jārūp mūsu politiķiem un par to jādomā no rīta ceļoties un ejot gulēt, lai cilvēki no šīs valsts neaizbrauc. Es domāju, ka cēloņi šeit vairāki. Okupācijas laikā izskalotās smadzenes un izmainītā mentalitāte + sveštautiešu ietekme. Šeit cilvēkus taču jau kopš 45.tā gada kolektivizēja un bāza komunālajos dzīvokļos
Forums: Privātmāju būvniecība
10 gadi
arre
Iespējams Tu domā tradicionālo koka baļķu karkasa ēku savienojumu ko Skandināvijā sauc par Skiftesverk. Angļu valodā izmanto terminu "Post-and-plank". Vispār šim celtniecības stilam ir vairāki nosaukumu, atkarībā no valsts. Viens no nosaukumiem, kas pazīstams ASV ir French style. Kā to nosauc mūsu valodā nezinu, bet pēc iepriekš minētajiem atslēgvārdiem vari pameklēt bildes internetā.
Forums: Vēlos uzzzināt
10 gadi
arre
Pagarināšanai vieta vēl jārada - jāņem ārā kārbas un jālauž ķieģeļu sienā durvju ailes garākas, jāliek pārsedzes. Vai lipināšu vecās kārbas un aplodas izlemšu tad, kad būšu tās izjaucis. Būtu es īsāks, tad ar šito neņemtos, bet tā kā esmu 2 m garš, tad beidzot pēc daudzu punu uzdauzīšanas esmu nobriedis pasākumam.
Forums: Iekšdarbi
10 gadi
arre
Čakars lielāks, bet varbūt patiešām jēdzīgāk stiķēt augšā un apakšā pa 7-10 cm. Paldies par idejām!
Forums: Iekšdarbi
10 gadi
arre
Gropes sānos droši vien ka vajadzēs priekš līstēm iefrēzēt. Satrp citu, laba ideja par masīvkoka plāsni - pēc biezuma laikam varētu derēt kāpņu pakāpieni. Durvju eņģu vietas es nemainīšu, bet kārbas gan mainīšu. Durvis ir skaistas pildiņu durvis ar rotājumiem, tādēļ arī tā piestrādāju.
Forums: Iekšdarbi
10 gadi
arre
Es gribu stiķēt durvju apakšā, jo liekas, ka tas būs vizuāli pievilcīgāk. Varbūt salaiduma vietā vecās durvis nevis ēvelēt, bet precīzi un taisni nozāģēt kādus 10 mm?
Forums: Iekšdarbi
10 gadi
arre
lai nespurotos vajag formātzāģi ar speciālu ripu kokskaidu plātnēm. Elipsveida vai apaļu zāģējumu var mēģināt ar figūrzāģi un speciālu asmeni
Forums: Dienas jautājums
10 gadi
arre
Vēlos senā lauku mājā paaugstināt durvju ailes, lai tās atbilstu mūsdienu augumu prasībām, bet gribu saglabāt vecās durvis, kuras lielāko tiesu ir labā stāvoklī. Durvīm esmu iecerējis ņemt nost krāsu un lakot. Vai ir kādi ieteikumi par metodēm kā šādas durvis varētu pagarināt par 15-20 cm? Pagaidām ir iecere veidot durvju pagarinājumu no 3 brusām uz tapu savienojumiem un līmes, durvju apakšējā d
Forums: Iekšdarbi
10 gadi
arre
Cik atceros no datiem par savu trauķeni, tad viņa tērē aptuveni 15 litrus ūdens parastajā režīmā. Turklāt cik esmu pamanījis, tad sākumā mašīna laista un atmiekšķē traukus ar auksto ūdeni. Kopumā gan jau, ka kādu santīmu var ietaupīt ar to silto ūdeni.
Forums: Vēlos uzzzināt
11 gadi
arre
Ja gribas 2x lētāk, tad visdrīzāk, ka būs jātaisa pašam. Es tā izdarīju - uzrasēju un visas detaļas pasūtīju tādā firmā Rumbulā - Attēls -R. Tiesa gan precīzi 2X lētāk nesanāca, jo taisīju jau priekš sevis (attiecībā uz furnitūru) un bija dažas kļūdas. Pieredze nenovērtējama un interesants kopā salikšanas process. Bet ir liels risks - ja kļūdīsies attiecībā uz kaut kādiem izmēriem būs zaudējumi.
Forums: Kur lētāk
11 gadi
arre
Viennozīmīgi drenāža un lietusūdeņu novadīšana ir divas dažādas lietas, bet jāskatās pēc apstākļiem. Piemēram vienam manam draugam ir divstāvu guļbaļķu māja nelielā nogāzē uz gruntsgabala, kur zem augsnes ir balta jūrmalas smilts. Viņam lietusūdeņi tiek vienkārši novadīti pie mājas un nekādu problēmu nav bijis. Tiesa gan pagraba viņam nav.
Forums: Ārdarbi
11 gadi
arre
Labi palīdz cepeškrāšņu un grilu tīrītājs - ir gandrīz katrā veikalā melnā spreja pudelē. Uzsmidzinot uz filtra tas izveido tādu kā putiņu - pēc kā jāpagaida, lai atmiekšķējas un jāskalo nost. Ja dikti netīrs tad vairākas reizes. Man tagad trauku mašīna, tādēļ problēma atkritusi.
Forums: Dienas jautājums
11 gadi
arre
Baigā štelle. Cik tāds maksā?
Forums: Inženiertīkli
11 gadi
arre
Man šķiet, ka tādam parametram kā gultņi veļas mašīnai nav vērts pievērst uzmanību. Es reāli esmu mocījies ar elektroniku. Kā Samsung mašīnai iestājās 2 gadi (beidzās garantija) tā nosvila pamatplate. Tā plate maksā gandrīz tik pat kā jauna pati mašīna. Beigās man pa 10 LVL plati salaboja viens TV meistars (tad, kad jau biju nopircis jaunu mašīnu). Mašīnu pārdevu, tādēļ nezinu cik ilgi tā kalpoja
Forums: Dienas jautājums
11 gadi
arre
Paldies aaaa! Viss sacītais šķiet loģisks. Grīdām kā reizi domāju pavasarī ķerties klāt, jo dēļu grīdas vietām diezgan deformējušās, acīmredzot atsevišķas lāgas piepuvušas. Kā šādā ēkā būtu pareizāk veikt grīdu siltum un mitruma izolāciju? Piebildīšu, ka ēka nav apmūrēta koka stāvbūve vai guļbūve, bet ķieģeļu ēka.
Forums: Ārdarbi
11 gadi
arre
Pamatu cokols veidots no skaldītiem laukakmeņiem, caurumi ir nedaudz virs grīdas līmeņa. Par pagrīdes ventilāciju nebiju iedomājies, bet katrā ziņā šahta nevirzās uz leju.
Forums: Ārdarbi
11 gadi
arre
Gribēju lūgt speciālistu komentārus sekojošā jautājumā - man ir 1900. g. būvēta vienstāvu ēka ar izbūvētiem bēniņiem. Ēka būvēta no ķieģeļiem - apmesta. Ēkai ir ventilējamas ārsienas, t.i. ārsienas nav viengabalainas, bet ar gaisa spraugu. Sienu ārpusē ir speciāli caurumi, ko taisa vaļā vai ciet, ieliekot vai izņemot gareniski divus ķieģeļus. Ģenerālā ideja ir skaidra - ziemā sienas taisa ciet si
Forums: Ārdarbi
11 gadi
arre
Cukas ir tik lielas, ka tāds mazāks vīrelis pats tur var ielīst. Man labāk patika doma par tērauda cukām, jo lētāk:).
Forums: Inženiertīkli
11 gadi
arre
Noteikti, ka ar laiku likšu tās tērauda cukas, bet ne šogad. Patlaban šis jautājums mani uztrauc no ugunsdrošības viedokļa, t.i. kas var notikt, dūmu kanāliem "sapārojoties".
Forums: Inženiertīkli
11 gadi
arre
Nupat uzrāpos uz jumta vecai 2 stvāvīgai mūra ēkai un konstatēju, ka dūmeņa starpsiena laika gaitā ir krietni cietusi - izdrupusi aptuveni 1 m, skaitot no dūmeņa augšas. Tāpat izskatījās, ka zemāk arī ir pa izdrupušam ķieģelim (tos reizi pa reizēm izvelku no dūmeņa apakšas). Citādi viss izskatās vairāk vai mazāk kārtībā. Dūmenim ir 2 kanāli - viens apkalpo lielu podiņu krāsni, bet otrs maizes kr
Forums: Inženiertīkli
Pašreizējā: 24 no 24

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.