UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU
Inženiertīkli :
Building.Lv Forums
Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'
Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 7 no 7
17 gadi
eruks
Atkarībā kādi tie devēji, principu vienā teikumā nevar aprakstīt_
Forums: Inženiertīkli
Forums: Inženiertīkli
17 gadi
eruks
C grupu vajag Latvenergo elektroietaisēs_Ja man ir personīgais hess, tad varu strādāt pats ar sev piešķirto U grupu_
Ir tāda fīča kā Likumi un MK noteikumi_Pēdējā laikā ir visādi gudrinieki, kas paši nezina ko prasa_
Ieej www.schneider-electric.lv_pakačā bukletiņus un priekš tevis info būs pietiekams_Viss ir skaidrā latviešu valodā_
Forums: Inženiertīkli
Forums: Inženiertīkli
17 gadi
eruks
Iedod divdesmit onkuļiem, lai uztaisa piedāvājumus un pēc tam izvēlies lētāko - tikai ne vienmēr labāko_
Forums: Inženiertīkli
Forums: Inženiertīkli
17 gadi
eruks
Pāris komentārus atpakaļ apgalvoji, ka tramvajam nav riteņu :)) Domāju, ka neatradīsi nevienu komentāru, kur es būtu rakstījis, ka kāds ir muļķis_
Forums: Inženiertīkli
Forums: Inženiertīkli
17 gadi
eruks
Katram teicienam ir sava jēga, tas kas tur ir rakstīts neko neapliecina/ Ne tikai trolejbusam vien ir ritenji :)) un tramvajs arī nešļūc pa sliedēm/
Forums: Inženiertīkli
Forums: Inženiertīkli
17 gadi
eruks
Ja jau visi būtu gudri, tad nebūtu, ko d pasūtīt/ un nebūtu jēgas nevienam neko jautāt, jo visi būtu eksāmenu nokārtojuši. Ir varbūt kāds, kuram šķiltavas arī liekas pārāk liels siltuma ģenerators.
Forums: Inženiertīkli
Forums: Inženiertīkli
Pašreizējā: 1 no 1