UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Žogu variācijas
Autors: žogo ()
Datums: 23/08/2012 15:51

Sveiki pieredzējušie. Jautājums par žogiem.

Kādi plusi un mīnusi šiem variantiem?

Betona stabi, pasēta, koka vairogs
vai
betona stabi, koka vairogs
vai
metāla stabi, koka vairogs

Re: Žogu variācijas
Autors: žogo ()
Datums: 23/08/2012 15:57

Varbūt arī varat pateikt kādā veidā betona stabos tās ausis iestiprina priekš vairogu pieskrūvēšanas? Daudz kur tirgo bez.

Re: Žogu variācijas
Autors: ETT ()
Datums: 23/08/2012 23:50

Mīnuss ir koka vairogs :)
Tie stabi "bez ausīm" pamatā domāti metāla sētu stiprināšanai (urbti caurumi, dībeļi. skrūves), bet protams var pieskrūvēt arī leņķveida "ausis".

Re: Žogu variācijas
Autors: žogo ()
Datums: 24/08/2012 08:43

Kamdēļ tas ir mīnuss, ETT ?

Re: Žogu variācijas
Autors: Dzindzis ()
Datums: 24/08/2012 10:25

Man ir metāla stabi, betona pasēta, koka vairogs. Koka dēlīšiem augša uz 60 gradiem V veida. Esmu apmierināts - kopšana minimāla, izskatās labi, pārlīst arī bez palīglīdzekļiem nevar.

Re: Žogu variācijas
Autors: žogo ()
Datums: 24/08/2012 11:10

Dzindzi, kā tev pasēta ir realizēta? Betonēta josla ar stabiem iekšā. Nav kāda bilde?

Re: Žogu variācijas
Autors: aaaa ()
Datums: 24/08/2012 11:19

Visideālākais ir man vienam kaimiņam - pasētas vietā ir tieši zem vairoga zemes līmenī, no staba līdz stabam nobetonēta apmēram 20cm plata josla. Ideja tāda, lai var ar pļaujmašīnu gar žoga abām pusēm novālēt un nav tā tizlā garā zāle, kas vienmēr līdz ar pasētu saaug un ir ar trimmeri jāmocās to pļaut. Ļoti ērti.

Re: Žogu variācijas
Autors: žogo ()
Datums: 24/08/2012 13:09

aaaa, man liekas, ka to var atrisināt ieklājot tāda platuma speciālo ģeoplēvi, kurai cauri zāle neaug. Man uz 120m būs pasālīti liet tādu joslu :)

Re: Žogu variācijas
Autors: aaaa ()
Datums: 24/08/2012 14:35

Man arī ap 90m žoga - izšķīros par labu metāla stabiem, jo betona sanāca vismaz 2x dārgāk. Koka daļu taisīju pats. Stabus (60x60 cinkoti kvadrāti) iebetonēja firma, tiem skrūvēju klāt no priekšpuses caurumplāksnes, pie tām no iekšpuses šķērskokus, pie tiem dēlīšus. Visi koki spiedienimpregnēti, dēlīši neēvelēti, taras, ar leņķzāģi nospicināju galus un pirms pielikšanas visu nokrāsoju. Ar spiedienimpregnētu materiālu jāuzmanās, es saskrūvēju ar cinkotām skrūvēm un pēc gada viņas visas bija pilnībā caurrūsējušas un ļoti liela daļa aplūzušas. Nācās pārskrūvēt ar nerūsējošajām, ko principā spiedienimpregnētajam arī tikai drīkst lietot.
ģeotekstils pret zāli nelīdz, diemžēl praksē pārbaudīts fakts - pēc pāris gadiem tam zāle izaug cauri, tad tur jāliek kaut kāda tā kā dīķu plēve, kas ir bieza un nekā necaurlaidoša. Var jau iztikt bez tām pasētām, tik tad ar trimmeri jāpadraudzējas šad un tad - te svarīgi netaisīt dēlīšus pārāk tuvu zemei, lai var normāli nopļaut.

Re: Žogu variācijas
Autors: žogo ()
Datums: 24/08/2012 15:09

aaaa:
Jā, es arī metāla likšu. Iedosi firmu, kura to darīja? Tiem stabiem arī pats caurumus taisīji? Kādas plāksnes un uz cik skrūvēm?
Ko liki vārtu stabos? Arī metāla vai betona?
Tās pasētas nav vairāk tam, lai nelīstu dzīvnieki iekšā? Kaķi ta po, bet suns jau, maita, var ielīst.

Kā izskatās tie taras dēļi neēvelēti? Nav traka skabarga?

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **  ********  **        
 **     **  **        **     **  **    **  **    **  
 **     **  **        **     **      **    **    **  
 **     **  ******    **     **     **     **    **  
  **   **   **         **   **     **      ********* 
   ** **    **          ** **      **            **  
    ***     ********     ***       **            **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727