UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: zāģa ķēde
Datums: 24/07/2013 00:29

Eļļai noteikti nav jātek, tur kaut kas nav labi.

Es nezinu, vienmēr esmu asinājis ķēdi tādu kāda tā ir. Es domāju, ka tā štelle ir iekš tā, ka es sliedi ar zāģi lieku skrūvspīlēs (ja esmu pagalmā), lai normāli var uzvīlēt un nekas neļurkā. Lauka variantam ir tāda iesitamā spīle bluķī. Ja sliede nofiksēta - 5 min. garai sliedei.

Re: zāģa ķēde
Autors: Praktiķis ()
Datums: 24/07/2013 07:41

Ar vīli izasināt ķēdi kura ir nogaršojusi kādu naglu vai skrūvi ir visai garlaicīgs process. Jau sen to daru tikai ar fleksi-vajadzīgs tāds,kuram regulējami apgriezieni.Protams jāpiešaujas-bet asināšanas process aizņem minūti un tā atkal ir darba kārtībā.Rūpnieciski tās arī neviens ar rokām nevīlē.Zāģējot guļbūves šāda asināšāna droši vien nederētu-tur vajag katru zobu perfektu-bet visur citur OK.

Re: zāģa ķēde
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 24/07/2013 08:32

Ķēžu asināmo stanoku esmu redzējis Stern servisā Bauskas 105, Rīga.

Re: zāģa ķēde
Autors: ixwdo ()
Datums: 06/08/2013 16:57

Nu veči, ko Jūs, atvainojos, šeit lejat.. negribu nevienam neko bet, pirmo reiz dzirdu ka pa vienu dienu var nozāģēt ķēdi (atvainojos ja domāts viens asinājums) namdariem kur precīzs darbs ticu, ka labaak uz stanoka asināt.visi pārējie tikai un vieniigi vīle, protams atkarībā no rokas piešaušanas līmeņa - ir dažādi palīgrīki (ruļļi plāksnes uc). no pamatenes laikiem atceros kaa ar senci gaajaam mezā baļķus gāzt, divi zāģi viena vīle pīpu pačka uz celma uc un pīppauzēs sēž un vīlē gan viens gan otrs. nevajag nodrellēt ķēdi ka vīlēšanas laikā pus zobs jānovīlē, tad vīle izturēs ilgi. otrs šitā padarīšana nemīl naglas akmeņus smiltis un visu citu izņemot tīru koku. normāla peivīlēšana uz reizi pa pāris vilcieniem uz zobu, un ja rokas no pareizās ķermena daļas tad to normāli veči dara kaut plika lauka vidū un ar vienu pašu vīli, bez skrūvspīlēm, stanokiem uc. ja patīk dzirksteles un zemi zaģēt pērkat stanokus un pričendaļus bet tas tikai biznesmeņiem varku dos. nevis ļaus iemācīties ar instrumentu strādāt. sorry ja aizskaaru kaada juutas :)

Re: zāģa ķēde
Autors: a2 ()
Datums: 18/08/2013 04:06

Asinu ar vīli taj kurai plāksne klāt, nekādu problēmu griež taisni gan malku gan saimniecības namdar darbos, oregon vīle bij pirkta huskvarnas veikalā par kaut kādiem apmēram 5 latiem un izskatās ka tā bez problēmām pārdzīvos ķēdi, vīlēju ik pēc 2-3 bācinjam pa pāris reizēm pārvelkot uz vienu pusi, cenšos akmeņus drātis naglas un zemi negriezt. Šāda regulāra pārtrīšana tiešām ietaupa degvielu, atvieglo sev gan zāģim darbu, zāģis man ir vidējās klases jonsereds

Par eļām ja tecēt nevajag, man vienreiz aiz tā ka nebija ķēdes eļļas nācās ieliet pussintetiku kops tas reizes bisk sūcas

Re: zāģa ķēde
Autors: Ronalds_ ()
Datums: 18/08/2013 15:12

Mana pieredze zāģējot baļkvedēja ar piekabi kravu malkas (un tur bija oši un kļavas ap 1m diametrā...). Var jau būt ka rokas aug ne no tās vietas, tomēr pašam normāli uzvīlēt zāģa ķēdi nesanāca...
Darīju sekojoši - ik pēc bāciņas vīlēju ķēdi kā nu sanāca, bet nākamajai dienai liku virsū otru profesionāli uzasinātu uz stanoka.

Tāpēc domāju ka optimāls variants - asināt pašam, tomēr ik pa laikam aizvedot lai uz stanoka uzasina.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********   **    **   *******  
 **     **  **     **  **     **  ***   **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  ****  **  **        
 ********   *********  ********   ** ** **  ********  
 **         **     **  **         **  ****  **     ** 
 **         **     **  **         **   ***  **     ** 
 **         **     **  **         **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727