UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Fasādes darbu cenas
Autors: Aigaritto ()
Datums: 21/02/2013 15:57

Padalieties ar pieredzi Cik varētu maksā

Fibo blokam Aizsmērēt poras+Pielīmēt siltinājumu+Noarmēt un uzvilkt dekoratīvo apmetumu

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: uldis22 ()
Datums: 21/02/2013 17:07

Pēdējo gadu konkursos pa visu Latviju, siltināšana ar visiem materiāliem 30-38 LS/m2, Protams ka ir arī mazāk un daudz vairāk, bet 75% šajā summā.

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: CRM ()
Datums: 21/02/2013 17:31

Jaa,cena ar materialu bus 30-40Ls par Kvm!

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: DsKs ()
Datums: 21/02/2013 17:46

Aigaritto,man ir jasiltina sogad brutto 200 m2 ... cenu par darbu esmu sarunajis ~ 6ls kvadrats - siltinat+apmest+krasot ... materialus ( + visi paligmateriali ) esmu jau sarunajis ~ 11ls kvadrats ( isover 100mm siltinajums ) ... apmeram ta

p.s.

par kvalitati neuztraucos,pirms tam jau puikas stradaja pie manis



uldis22 & CRM ... nolaizas no debesim zeni ... sodien ir 2013 jau ...

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: parks2007 ()
Datums: 21/02/2013 18:11

Man pirms 2iem gadien trīs vīri darbu veica(līm.,arm.,nokrās) pa 5Ls/m2 patiešām kvalitatīvi,es gan biju vēlu rudeņī pēdējais klients....un laikam nedaudz paveicās ar šiem kungiem...
Manuprā šodien par darbu 6-7LVL ir normāla cena.
Kā tagad atceros to laiku,kad brauca visādi gudrinieki(neviens pa telefonu cenu pat orentējoši nesauca,jo esot jāredz dabā) un sauca tikpat fantastiskus ciparus kā Uldis & CRM.....

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: arnis2 ()
Datums: 21/02/2013 18:32

Iedodiet lūdzu telefonu Nr. šiem meistariem, un kur sarunāji materiālus?

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: uldis22 ()
Datums: 21/02/2013 18:44

DsKs es tev varu piedāvāt pašvaldības uzņēmumā ieņemt projekta vadītāja vietu, jo mums tādi piedāvājumi nav. Par cik tagad ir aktuāla siltināšana visā Latvijā un ir kāds kas var nosiltināt fasādi ar 100mm fasādes vati, materiāli un darba samaksa par 17 Ls lūdzu atsaucaties, noteikti būs arī prēmija.

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: Lode128 ()
Datums: 21/02/2013 19:00

Labvakar!

Ļoti aktuāli ir uzzināt, kāda varētu būt adekvāta cena par m2 ventilējamās fasādes darbos:

tas būtu - vertikālo kolonnu 50x150 izveidošana, vates iestrāde, membrāma, šķērslatas un vagondēlis

Kopējā platība ap 200 m2, Rīgas rajons.

Lūdzu dodiet kādas aptuvenas izmaksu robežas. Liels paldies

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: CRM ()
Datums: 21/02/2013 19:07

Ka piemineju,kada no ieprieksejam foruma jautajumiem,tad maju var celt ari no buvgruziem,veciem kiegeliem,cietiem izmestiem materialiem!
Bet DSkS-var sikk paligamtrealus?
Visas pozicijas man nosauciet,ieskaitot stalazu iri uz vismaz pusotru menesi(jo ieverojot tehnalogijas un materialu izstrades nosacijumus,tad normetai sienai janostav 30 dienasmun tad var tikai uzklat dekorativo apmetumu!

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: jamajamajaaaama ()
Datums: 21/02/2013 19:52

DSKS, es varētu stāties rindā uz strādniekiem. Mana rī vajadzēs privātmājai fasādi sataisīt šopavasar. Atsūti, ja nav grūti uz celt-at-ikdiena.lv kontaktus.

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **    **  ********  ********  ******** 
 **         **  **   **    **     **     **       
 **          ****        **       **     **       
 **           **        **        **     ******   
 **           **       **         **     **       
 **           **       **         **     **       
 ********     **       **         **     **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727