UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 4 no 5
Re: Fasādes darbu cenas
Autors: Aigarito ()
Datums: 15/03/2013 13:57

Aizej pastrāda kādā būvfirmā pa 400 Ls mēnesī un gan jau šovasar tev saradīsies jauni kontakti..ja būsi labs siltinatājs gan jau klienti palaidīs draugu un paziņu lokā kādu labu vardu par tevi...

Mans stāsts ka es gandris novienojos ar siltinatajiem ir tads..man daba kolegis buveja maju un protams panema kaut kadu firmu kas siltinaja itka ok stradaja labi vismaz ta izteicas majas ipashnieks..es protams uzreiz paprasiju lai iedod man kontaktus pashiem stradniekime...normali atsaucigi chali viss ok, tiekoties ar viniem rudeni nosauca cenu 10 Ls par m2 nav leti, bet ja labi(KVALITATIVI) strada ir ok ! Pienaca pavasaris paris ned atpakal braucot velreiz uz objektu saka jau saukt cenu 15 Ls m2...Nu pastatiet va tas ir normali ka chali kas firma strada pa 400-500 Ls tagad no manis pa taisno grib izcelt 1200 Ls paris nedelu laika uz galvinu ...Un tad brinas ka uzmet vinus un nesamaksa....ka tadus var nemest??? Ka tadi klauni var vispar ceret uz talakam rekomendacijam...neka vini ari turpinas art taja fima ja ta uzvedisies

Nejau visi ir oligargi un var atlautie snoligt kaut vai to pashu RBB lai cel tev maju...domaji tie kas te apgrozas visiem vairak vai mazak ir ierobezotas finanse un katrs megina milet kapeicinu ka vien mak..saprata robezas neaizejot galejibas


A.S.fasades Wrote:
-------------------------------------------------------
> Aigaritto,uzskatu ka mana cena ir adekvata.Es
> stradaju no 7.00 lidz 17.00 stundu pusdienlaiks un
> esmu nepartraukta kustiba,brigade nepipe,visu
> laiku tiek stradats,ir divas kafijas pauzes ap
> 9.00 un ap 13.00 pa 15 minutem.
> Vel viss tiek darits pec vacu tehnologijas,ka del
> ir daudz vairak darba procesu,tapec man ir vairak
> darba.Un piem,laikapstaklu faktors,ja man vasara
> sienu "cepina" saule,es nedrikstu limet
> putuplastu,jeb vati,jo otra diena viss ir
> vala.utt
> Runajot par kaki maisa,tur es neko nevaru
> izdarit,katra pasa izvele.
>
>
> Man tiesam vajag nelielu reklamu,jo
> 1) cena nau maza,bet atbilstosa manam darbam un
> kvalitatei.
> 2) esmu nesen atgriezies no vacijas,tapec man seit
> nau vairs nekadu kontaktu.

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: Jānis.M ()
Datums: 03/04/2013 13:41

Izmaksas fasādes siltināšanai - [www.building.lv]

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: crop ()
Datums: 27/04/2013 15:18

J Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tā arī īsti nepalika skaidrs vai tajos 6-8Ls/m2
> ietilpst arī instrumenti (respektīvi sastatnes)?


Ļoti paveiksies, ja izdosies sameklēt par šādu cenu brigādi ar viņu sastatnēm. Visdrīzāk pašam būs jāņem nomā.

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: crop ()
Datums: 27/04/2013 15:43

raimix Wrote:
-------------------------------------------------------
> A.S.fasades
> varbūt caur tevi var dabūt gatavo dekoratīvo
> apmetumu.
> Interesē silikona silikāta apmetums.

Silikona un silikāta ir divi atsevišķi veidi. Dārgākais un labākais ir silikona. Sūtīju sev caur Knauf Latvija (Sauriešos). Piegādā no Vācijas (Latvijā neražo) divu nedēļu laikā. Jau tonētu ar krāsu, izvēlētu no toņu kataloga, 25kg spaiņos. Pagājušo gadu siltināju fasādi jau rudenī, sākās lieti un dekoru nepaspēja uzlikt. Silikona dekors ilgi žūst (septembra beigās pēc 2 dienām vēl lipa pie pirkstiem) un jēls viegli skalojas nost ar lietu, vajag noturīgu siltu un sausu laiku. Paspēju apmest vienu sienu. Pārējo dekoru spaiņos noliku siltā garāžā un klāšu šovasar. Ražotājs pieļauj līdz 2 gadu uzglabāšanu nesasaldējot. Runājot par cenu: jā, tas nav lēti, teikšu pat ka dārgākais variants, bet visnotaļ kvalitatīvs. Ja atmiņa neviļ, uz 220-230 kv.m. silikona dekors maksāja ap 1400 ls.

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: crop ()
Datums: 27/04/2013 16:01

Jā, vēl mazs padoms par stalažu īri. Ja ņemat Ramirentā un darbi ievelkas slikto laika apstākļu dēļ (kā manā gadījumā), pie stalažu nodošanas uzrakstiet iesniegumu, lai viņi izskata iespēju samazināt samaksu. Parasti tas nostrādā, un viņi iedod atlaidi (10-15%).

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: anno ()
Datums: 27/04/2013 20:17

to crop: 1m2 silikona dekors izmaksā ap 6ls, tad darbs no 10ls par m2 (dekora uzlikšana un siltināšana?), tad vēl nāk klāt stalažu īre un akmens vate un siets - tad kopējā summa varētu sanākt ap 20 ls par m2?
Kāda varētu būt alternatīva siltinājuma apdarei?

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: dimitrijs ()
Datums: 27/07/2014 13:42

sveiki varu padalities ar darba pieredziti savu fasades darbos un intresentiem varu pastastit izmaksas fasades darbos

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: juris_k ()
Datums: 27/07/2014 21:21

..ar lielāko prieku Tevi uzkausīsim...:)

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: ETT ()
Datums: 27/07/2014 21:21

Klāj vaļā.

Re: Fasādes darbu cenas
Autors: uhti ()
Datums: 21/08/2014 15:19

varbūt kādam noder mana pieredze un izmaksas par siltināšanu:

Ģeometrija: 155m2 fasāde, pamati - 40 metri, 10 logi.
Materiāli: 5/10 cm vate (80%/20%), pamatiem - eps 120 5mm, silikon/silikāt apmetums ar toni
Kopā 3300 EUR (lielumu no materiāliem pirku pats interneta veikalā, sīkumus un to kas pietrūka - celtnieki)
Darbi: palodžu demontāža, dēļu fasādes demontāža 50m2, cokola uzlikšana, vates uzlikšana, armēšana, 2x apmešana, dekoratīvais apmetums, palodžu montāža, pamatu siltināšana, armēšana, krāsošana.
Darbs: 15 eur/m2 fasāde, 15 eur/m pamati , kopā 3000 EUR (ieskaitot stalažas un transportu)

Laiks: 4 cilv x 3 ned

Ieteikumi: ja nav pieredzes ar materiāliem un to daudzumiem, noteikti vispirms atrodiet celtniekus, tad konsultējieties kas un cik daudz vajadzīgs, bet pērciet paši. aizsūtiet materiālu sarakstu vairākiem veikaliem un ņemiet labāko piedāvājumu. Celtniekam nav nekādas motivācijas meklēt jums izdevīgāko piedāvājumu, viņš ņems, kur tuvāk un sliktākajā gadījumā vēl mēģinās nopelnīt uz materiāliem. It īpaši, ja darba cena ir zema: t.i 12 vai mazāk EUR/m2.
Es ietaupīju vismaz 800 EUR no sākotnējām materiālu izmaksām un varēja vēl, jo nezināšanas pēc šo to biju nopircis par daudz, šo to par maz.

par darbu kvalitāti varēs spriest laika gaitā, bet manuprāt viss tika darīts korekti, precīzi un maksimāli ātri. Kaut arī biju plānojis maksāt nedaudz mazāk, tomēr ņemot vērā dažādus papildus darbus un galarezultātu, izmaksas ir ok.

Pats galvenais: jau sākumā paprasiet, lai ar jums iepriekš saskaņo jebkuru papildus darbu/ materiālu.

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   ********  ********   ******** 
 **        **     **     **     **     **     **    
 **        **     **     **     **     **     **    
 ******    ********      **     ********      **    
 **        **            **     **            **    
 **        **            **     **            **    
 **        **            **     **            **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727