UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Shindaiwa, Echo motorzāģi (atsauksmes)
Autors: Zirneklis ()
Datums: 06/06/2013 09:53

Vai kāds lieto šādus zāģus?

Re: Shindaiwa, Echo motorzāģi (atsauksmes)
Autors: Rx ()
Datums: 06/06/2013 11:04

Aizbrauciet uz Stokker un parunājiet ar speciālistiem. Viņi nodrošina arī pilnu servisu, ir liela pieredze....Domājat, ka kāda laba vai slikta atsauksme no kāda lietotāja būs izvēlei noderīgāka? Ja man ir "alerģija" pret Partner zāģiem, jo ir slikta pieredze, tad citi to slavē..... Es slavēju Stihl, jo tas man kalpo lieliski......Mc culloc arī bijis. Vidējas slavas cienīgs....

Re: Shindaiwa, Echo motorzāģi (atsauksmes)
Autors: Ronalds_ ()
Datums: 14/06/2013 05:32

Spiežot pēc cenas - pēdējais mēsls nebūs.

Bet, tā kā marka nepopulāra varētu būt problēmas ar remontiem un rezerves daļām, Aizej uz tuvējo servisu un pajautā kā sastāv ar šo jautājumu. Var iznākt tā, ka varēs labot tikai stokker, detaļas nedēļām jāgaida...

Re: Shindaiwa, Echo motorzāģi (atsauksmes)
Datums: 18/06/2013 10:18

Par Šindaivu neko nevaru komentēt, bet echo man ir, nelietoju bieži, specifiskām vajadzībām. Taisnība arī tas, ka pats to nepirku. Nu ko varu teikt - manuprāt viņam tomēr kaut kas nav konstrukcijā riktīgi ar aizdedzi, iedarbināšanu - jau jauns viņš tāds bija. Ja klasiskam sarkanajam un oranžajam viss ar šo lietu ir skaidrs, tad echo piešķilšana atšķiras. It kā nav bijusi reize kad to nevarētu izdarīt, bet nu es uzskatu, ka tas ir mīnusiņš. Pārējais it kā viss ir tīri normāli nostrādāts. It kā esot zāģis nr.1 tālajos austrumos. Varētu būt taisnība ar servisu, rez daļām, jo jādomā, ka tas notiek tikai caur stokker šobrīd.
Cenas neesmu pētījis, bet ja tās tuvojas S_H_J cenai vienā kategorijā, tad domāju nav ko lauzīt galvu un jāņem pārbaudīta lieta.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******   ********  ********  **    ** 
 **   **   **    **  **    **  **         **  **  
 **  **    **            **    **          ****   
 *****     **           **     ******       **    
 **  **    **          **      **           **    
 **   **   **    **    **      **           **    
 **    **   ******     **      ********     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727