UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Betona grīdas apstrāde nojumē
Autors: Pelēcis ()
Datums: 29/09/2015 14:16

Sveiki!
Vaļējā auto nojumē izveidots betona pamats - grīda, bez hidroizolācijas. Ar ko betona grīdu apstrādāt, lai neputekļojas un arī būtu labs un vienmērīgs vizuālais krāsojums?
Paldies!

Re: Betona grīdas apstrāde nojumē
Autors: Rx ()
Datums: 29/09/2015 15:22

Ar noīrētu betona slīpmašīnu ( ar akmeni ), slīpē betonu. Piešaujoties viss paveicams stundās...Tas ir ļoti derīgs pasākums: Grīda kļūst gluda ( noslīpējas smilšu graudiņi, cementa pieniņa neizturīgais slānis, tā kļūst normāli slaukāma, nevis smilšpapīrs). Tad Vincets Polyline Hidrofobs. Krāso ar Rilak AUREKS30. 2 reizes. Būs lieliska grīda...
Tā darīju un esmu ļoti apmierināts....

Re: Betona grīdas apstrāde nojumē
Autors: Pelēcis ()
Datums: 29/09/2015 15:32

RILAK lapā rakstīts, ka Aureks30 paredzēts iekšdarbiem. Man vaļēja nojume uz 6 stabiņiem. Vai būs OK ?

Re: Betona grīdas apstrāde nojumē
Autors: Rx ()
Datums: 29/09/2015 15:57

Neredzu iemeslu, kāpec to nevarētu Jūsu variantā lietot, jo tāda pat pamatsastāva krāsa NEOSPRINT 30 (metālam) ir iekšdarbiem un ārdarbiem. Man grīda ir arī slapja...un viss ok. Alkīduretāna krāsas izceļās ar savu cietību , nodilumizturību. Krāsa tā ieēdās betonā, ka praktiski nenokasāma.

Re: Betona grīdas apstrāde nojumē
Autors: Rx ()
Datums: 29/09/2015 16:00

Ps: Rilak raksta ka nevajag lietot hidrofobizējošas vielas...Atcerējos: Es gruntēju ar Tiefengrunti labākai saķerei. Tad labāk to Hidrofobs nelietot, jo nav taču vannas istaba....

Re: Betona grīdas apstrāde nojumē
Autors: Rx ()
Datums: 29/09/2015 16:07

Ja neuzticaties tai...tad te ir jau vabūt labaka izvēle: PENTATOP UNIVERSAL, PENTATOP UNIVERSAL M [www.rilak.lv]
Citats no apraksta:"................Koka un betona grīdu krāsošanai iekšdarbos. Atļauts izmantot arī tādu koka grīdu (balkonos, terasēs, mansardos u.c. ieklātu dēļu) krāsošanai, kuru ekspluatācija notiek āra apstākļos, pie nosacījuma, ka virsma nav pakļauta pastāvīgai statiskai ūdens iedarbībai. Lietot emalju PENTATOP UNIVERSAL āra apstākļos ekspluatējamu betona grīdu krāsošanai nav atļauts."
Protams jajautā: Balkons, terase ir ārā vai iekšā?..

Re: Betona grīdas apstrāde nojumē
Autors: Dindirin ()
Datums: 29/09/2015 23:49

Ar betona eļļu
[www.salonsobjekts.lv]

Re: Betona grīdas apstrāde nojumē
Datums: 30/09/2015 00:24

Rx saka savu taisnību. Varu tikai piekomentēt. Var krāsot arī neslīpētu. Bet vispār ir iespēja arī ka tā krāsa nolobās. Man pat grūti nokomentēt kāpēc, bet tas tā notiek. Ar vienu un to pašu krāsu saimniecības ēkā lobījās, apkurinātā telpā nē. Arī grunts tur tā kā nepalīdzēja. Es gan tur baigo darbu neieguldīju un visu to neanalizēju, tāpēc par cēloņiem man pat grūti spriest.
Bet principā ir divas koncepcijas - krāsot vai nekrāsot. Krāsot - parastās krāsas, epoksīdu utml. Nekrāsot nozīmē nekrāsot vai slīpēt/pulēt, cietināt, pulēt un viss, vai arī bez cietināšanas ar kaut ko piesūcināt, noblīvēt - eļļa? (nav dzirdēts), vasks (ir dzirdēts) un vēl kaut kas no tās sērijas.
Piemēram Depo veikalos ir cietinātās pulētās betona grīdas. Viņas gan protams nepulē ar akmeņiem kā Rx saka (man šķiet ka tie ir vecie padomju aparāti), bet līdzīgi aparāti ar maināmām galvām - rupjais dimanta robainais un tālāk aiziet jau gumijotie dimanta diski. Bet tā ir nianse, jo pieļauju, ka padomju akmeņi noņem līdz kaut kādam 80 graudam, kas kaut kādai nojumei jau ir labi, ja negrib pulēto versiju kur aiziet jau līdz graudam 200+.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **    **  ******** 
 **     **  **   **   **     **  **   **   **       
 **     **  **  **    **     **  **  **    **       
 **     **  *****     **     **  *****     ******   
 **     **  **  **    **     **  **  **    **       
 **     **  **   **   **     **  **   **   **       
  *******   **    **   *******   **    **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727