UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: ekovate + dēļi
Datums: 07/10/2015 08:41

No iekšpuses ekovatei plēve nav nepieciešama šajā gadījumā. Ekovatei mēdz likt no iekšpuses armēto kartonu vai ko tamlīdzīgu, lai atvieglotu darbu, bet šajā gadījumā laikam tas neko nedod, tāpēc tur nebūtu nekas papildus jāizgudro - pietiek ar skaideni.

Foto man daži ir, bet pagaidām mazliet slinkums apgūt foto likšanu. Varbūt kādā brīvākā brīdī ielikšu.

Re: ekovate + dēļi
Autors: rbm ()
Datums: 07/10/2015 09:30

to vilnis:

par foto rādīšanu.
atver failiem.lv augšupielādē failus un iemet te saiti.

Re: ekovate + dēļi
Autors: Teorētiķis ()
Datums: 07/10/2015 09:58

Ja failiem, tad caur reģistrētu kontu, citādi faili no turienes pazudīs pēc pāris mēnešiem.

Re: ekovate + dēļi
Datums: 07/10/2015 22:37

Šeit foto pirms isoplates likšanas. Ar isoplati neesmu nofotografējis, bet viss ir zaļš ar gaišām latām utt. pirms vates iestrādes un fasādes uzlikšanas.
[failiem.lv]
Tātad situācija diezgan ķēpīga - māja līka visos virzienos, bet visu varēju ar statņiem iztaisnot visos virzienos. Tagad ir taisni kā vajag. Izolācija protams dēļ taisnošanas nav visur vienā biezumā, bet tas ir labākais kompromiss starp remontu un nojaukšanu. Siena siltināta līdz pažobelei, kur sākas mansards. No mansarda vēdināšanas sprauga, kura beidzas ar pāris centimetru pārkarīti virs fasādes dēļa, kurš gan vēl nav uzmontēts.

Re: ekovate + dēļi
Autors: kkk ()
Datums: 08/10/2015 10:08

Logus vēl nesīsi uz āru siltinājuma karkasā? Cik ir statņu solis un kāds isoplaat izmērs? Vienā bildē izskatās, ka loksnei pa vidu nav stiprinājumu, nebaidies, ka vates iestrādes laikā izspiedīs vēderu?

Re: ekovate + dēļi
Autors: EgilsK ()
Datums: 08/10/2015 10:35

Izskatās, ka latas impregnētas. Tas, domā, nepieciešams?
Pa virsu isoplaat ies vēl latojums spraugai un tad apšuvuma dēļi?
Un vati pats stūķēji iekšā vai pūta?
Izskatās, ka būs viens jauks vōnungs!

Re: ekovate + dēļi
Autors: kaamis ()
Datums: 08/10/2015 10:54

Vilnis_Radio paldies par uzskates materiālu man tas viss vel priekšā :) Izskatās ka tev pamatiem paliels cokols bijis un varēji balstīt uz tā visu karkasu.

Re: ekovate + dēļi
Datums: 08/10/2015 14:03

Tātad:
1) jā, cokols bija neliels uz kā balstīt karkasu, vismaz uzņemt svaru (uzķīlēts), bet pamatā karkass turas uz kokskrūvēm 200x80, kuras iet cauri statņiem un ieurbjas guļbūvē, tādā veidā arī pastiprinot pašu guļbūvi,
2) solis protams vietām nesakrīt ar isoplaat, jo tā nav jaunbūve, isoplaat ir platumā 120. Isoplaat liku skatoties pēc situācijas un kombinējot. Ja man nost jānogriež isoplaatam ap 15 cm, tad ok, ja vairāk, tad vienkārši velku pāri un tukšajā daļā abus isoplaatus sašuju ar dēlīti no aizmugures ar skrūvēm solī 20cm - tas ir pieļaujams risinājums,
3) isoplatam neļauj spiesties latojums, kas manā gadījumā ir horizontāls ar soli ap 40-50cm, jo man tāpat būs vertikālais apšuvums, kam nepieciešams horizontāls latojums. Normāli liek statņus klasiskajā solī 60cm un tad pietiktu tikai ar vertikālajām latām priekš klasiskā horizontālā apšuvuma, bet man ir cits gadījums,
4) impregnēts ir, jo statņus griezām paši no meža sauskaltušajiem - var būt ka nevajadzēja, bet drošs paliek drošs.
5) vate vēl nav un būs tikai nākamnedēļ un to pūtīs meistari. Pasākums ar pūšanu manā gadījumā ir neizbēgams, jo man vajag lai fasāde iztaisnojas un visa sprauga ir blīvi pilna ar siltinājumu - ar lokšņu vati tas nav iespējams. Turklāt man patīk ka pašam nebūs jāliek siltinājums un nebūs nekādi atgriezumi utt. Pozitīvi arī bors priekš grauzējiem, kuri ilgtermiņā nav apturami. Runā, ka ekovatē tie tomēr nedzīvo.

Re: ekovate + dēļi
Datums: 08/10/2015 14:06

Logus protams līdz ar fasādi bīdu ārā.

Re: ekovate + dēļi
Autors: kkk ()
Datums: 08/10/2015 23:14

Isoplaatu gan peles grauž - nezinu gan vai ir tikušas cauri un dzīvo ekovatē, bet man divās vietās gaisa sprauga ir bijusi piedzīta ar isoplaata gabaliņiem. Neesmu gan atjaucis fasādi, lai paskatītos kas tur noticis. Bēniņos ekovatē esmu atradis beigtu peli (iespējams noindējušos) un konstatējis tādus kā grāvīšus - padomāju, ka tās peļu staigāšanas taciņas. Es rudeņos sabāžu indi uz cokola zem dēļiem, lai tie lopi, kas pa gaisa spraugu rāpjas augšā var pa ceļam ieturēties. Ja vari, iekombinē metāla sietu starp cokolu un apdares apakšu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   **     **  ********   ********  
 **        **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **        **     **  **     **  **     **  **     ** 
 ******    ********   **     **  **     **  **     ** 
 **        **     **   **   **   **     **  **     ** 
 **        **     **    ** **    **     **  **     ** 
 ********  ********      ***     ********   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727