UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: vibrovāle betonam
Autors: muslis ()
Datums: 03/11/2015 07:09

Tagad tikai pieleca, kas ir Vinis_Radio pieminētais lētucis. HA, ha, domāju, ka tā saucas instruments. Tā rodas anekdotes!!

Re: vibrovāle betonam
Datums: 03/11/2015 09:23

Jautājums arī ir par to kas tie ir par 20cm betona un kāds laukums un kādai vajadzībai, tas daudz ko maina. Vibrēšanai principā ir vāle (vairāk domāta šaurām, dziļām vietām - pamati, dobumi, bet ar 20 sm arī jau var kaut ko paveikt), vibrolata (lielām virsmām - grīdas, lielas plāksnes), vibroplāksne (vidējām virsmām, pasausam betonam), vibrogalds (bloki un plāksnes). Visiem šiem aparātiem vibrācijas spēks ir salīdzinoši liels, tāpēc par slīpmašīnām uz dakšām un perforācijas režīmu lietām var droši aizmirst - tās nav efektīvas un rezultāti ir nesalīdzināmi. Vibroinstrumentiem ņūtonus nepateikšu, bet salīdzinoši daudz - iedomājaties ekscentru ap 200-600 gramiem ar nošķeltu pusi, kuru griež 300-600w ātrgaitas motors.
Vienīgais ko no slīpmašīnas var izspiest ir mini virboplāksne ar izmēru ap 15x20cm. Ar tādu sekmīgi var izvibrēt plānus un nelielus izstrādājumus - plāksnītes utml. Savulaik tāda man bija tieši tādai vajadzībai - pie plakanās slīpmašīnas brutāli pieskrūvēju finieri. Tīri labi bija līdz izjuka skrūvējumi un tad jau viss - norakstīta. Vibrēšanai vajag diezgan lielu spēku.

Re: vibrovāle betonam
Autors: muslis ()
Datums: 03/11/2015 18:10

Vajadzība izveidot jaunbūvei virs blokiem armējoši joslu.

Re: vibrovāle betonam
Autors: asd ()
Datums: 03/11/2015 22:58

Savai jaunbūvei armējošo joslu savibrējām ar lāpstu kātiem, atvestais betons bija plastisks un ne pārāk biezs.Kad noņēma veidņus, gar malām tukšumi nespīd, cerams, ka joslas vidū arī nav. Esam Rīgā, nomu daudz, bet vienā nebija, maija mēnesis bij, otra bija pilsētas otrā galā, kur sestdienās parasti rindas, vēl bijām saklausījušies, ka vibrējot var atiet slikti nostiprināti veidņi.

Re: vibrovāle betonam
Autors: muslis ()
Datums: 04/11/2015 05:48

Paldies par padomiem un pieredzi. Arī es sākumā domāju ar kādu mietu vibrēt, man ta viens meistars saka, ka neder, jo taisos liet keramzītbetonu. Tā mani pārliecināja, esot siltāks, nekā parasts betons.

Re: vibrovāle betonam
Autors: Rakaris ()
Datums: 04/11/2015 09:34

Interesanti sanāk, Tu lej porainu maisījumu un vēlies vibrēt, lai nebūtu poru.... ?

Subjektīvi: es pamatiem nelietu keramzītbetonu, šausmīgi siltāks tāpat nesanāks, toties pastāvīgs mitrums betonējumā būs krietni lielāks. Tā vietā liktu 5 cm biezāku siltinājumu.

Re: vibrovāle betonam
Autors: muslis ()
Datums: 04/11/2015 10:46

Rakaris, tas jau nav pamatiem, bet mājai virs sienām savelkošajai armējošajai joslai.

Re: vibrovāle betonam
Autors: Rx ()
Datums: 04/11/2015 13:18

Te būs siltumizolējošo īpašību uzskatāma bilde
Ko varam secināt?
Labāķ likt 5cm putuplastu un labu betonu, nevis keramzītbetonu, kas itkā "silts".......Putuplastu liek tā, lai nemainītos sienas biezums: Uz betona joslas sašaurināšanās tiesu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  **     **  ********  
 **        ***   **   **   **   **     **  **     ** 
 **        ****  **    ** **    **     **  **     ** 
 ******    ** ** **     ***     **     **  ********  
 **        **  ****    ** **     **   **   **        
 **        **   ***   **   **     ** **    **        
 ********  **    **  **     **     ***     **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727