UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Vai izzāģēts ozols ataug?
Autors: vārds ()
Datums: 17/06/2016 09:33

Nevar salīdzināt kaut kādus mazos kociņus, kuri tikko no zemes izspraukušies, ar pieaugušiem ozoliem. Lai saprasti arī tādi taisnpieraini tipi kā Didzis, iedomājieties cilvēku. Līdz 15-20 gadiem tas aug ļoti intensīvi un pēc tam jau vairs praktiski nemaz.
Pieaudzis ozols uzvedas ļoti līdzīgi. Esošie zari vēl ņemas lielumā, bet jauni gan vairs praktiski nerodas.

Re: Vai izzāģēts ozols ataug?
Autors: Didzisp ()
Datums: 17/06/2016 10:16

Pie mājas stādīt ozolu ir stulbuma kronis. Ar gadiem tas izaug par monstru un, ja ne pašam, tad bērniem būs lielas problēmas to nozāģēt. Ozols det tikai lauku ainavā un prom no mājām.

Re: Vai izzāģēts ozols ataug?
Autors: Rx ()
Datums: 17/06/2016 10:48

Palasiet te, kā to dara un kad. [ru.wikihow.com]

Re: Vai izzāģēts ozols ataug?
Autors: specs ()
Datums: 17/06/2016 11:26

Didzisp, mēs tevi sapratām jau no pirmās reizes! Nezaudē laiku šeit un ķeries pie zāģa asināšanas, lai tie visi ozoli ir gar zemi, un miers!

Re: Vai izzāģēts ozols ataug?
Datums: 17/06/2016 12:18

Nu ja Didzis prom no mājas uzskata distanci ap 50m, tad pareizi jau ir. Mājai tuvumā vispār lielie koki nav labi dažādu apsvērumu dēļ.
Man ir viensēta un daudz man te tie ozoli apstādījumos, lieli un veci. Nav ne vainas - bet protams, ka visi tie apstādījumi ir nostāk no mājas. Ap māju man lielie koki nav.
Bet tas viss ir atkarīgs no platības - viensētā ir ok, pilsētas ciematā visticamāk nebūs ok.
Un pareizi vards saka - lielie koki aug lēnām un ar didža atvašu augšanas tempiem tam nav saistība - grūti ataugs tie zāģējumi.

Re: Vai izzāģēts ozols ataug?
Autors: jtdesign ()
Datums: 17/06/2016 15:52

Man savulaik apstādījumu departamenta speciālisti aizliedz aiztikt ozolu, jo nozāģētie zari neataugot vispār un paliek tādi stumbenīši.

Re: Vai izzāģēts ozols ataug?
Autors: specs ()
Datums: 17/06/2016 15:58

ST par dabas aizsardzību un pašvaldībai par kokiem savā īpašumā ir dziļa vienaldzība. Lūk kad savā pagalmā gribēsi nolaist vecu bērzu, tad gan vajadzēs saskaņojumu...

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **      **  **    **  **    **        ** 
 **  **  **  **  **  **   **  **    **  **         ** 
 **  **  **  **  **  **    ****      ****          ** 
 **  **  **  **  **  **     **        **           ** 
 **  **  **  **  **  **     **        **     **    ** 
 **  **  **  **  **  **     **        **     **    ** 
  ***  ***    ***  ***      **        **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727